короткопамятна• 28 сентября в 12:48
Варто пересаджувати малину щороку, щоб був кращий урожай?
В моїй хаті моя правда• 28 сентября в 12:49
Вам і нік такий дали)))) Чи ви думаєте, вам щось інакше, ніж минулого тижня, порадять?) Вам же вже сказали, що це фігня і не треба цим займатися
ПироженкА• 28 сентября в 12:50
Невже вам на стільки не вистачає малини, щоб щороку стільки мудохатись з нею?
В моїй хаті моя правда• 28 сентября в 12:50
У вас просто нав´язливе бажання пересадити - пересаджуйте на здоров´я)
Вкуси мене• 28 сентября в 12:52
Пропоную іншу тему:
Чи варто створювати одну й ту саму тему щотижня?
В моїй хаті моя правда• 28 сентября в 12:54
Людина, яка дала вам таку тупу пораду, сама ніколи цього не робила
Ні, категорично! Ви пересаджуванням тільки зменшите врожай, бо при пересадці у вас буде слабкий новий приріст. Малина починає гарно плодоносити з 3-го року на одному місці. Для цього потрібно підживлювати восени органікою. Дуже добре підживлення перепрівшим курячим пометом. Навесні обкопування куща щоб вдалити кореневі паростки, що знижують міцність основних побегов. Підкормки для нарощування нових гілок, на яких в наступному році буде малина. Мульча обов´язкова, вона допомагає утримувати вологу.
Советчица Года• 28 сентября в 17:44
Не знаю теории. На практике у двух бабушек малина всю жизнь росла на одном месте. Не слышала, чтобы они ее выкапывали и пересаживали.