ПешитеБесАшипок• 28 сентября в 18:29
Кто недавно ехал в поезде
Как там температура? Холодно или топят?
Пригощаю кашею• 28 сентября в 18:34
Прохладно ночью было, брала одеяло. Это при том.что ехали в начале прошлой недели, до похолодания.
КоКоКоКоКоКо...• 28 сентября в 18:40
Тиждень назад було спекотно. Всі спали з відкритим купе і без ковдр. Сьогодні вночі їхали - нарешті нормальна температура у потязі. Ну вкрилися ковдрами, чи й не халепа. Ніхто не казав що було холодно. Що то за тепличні люди їхали (допис вище) - аж цікаво.