Чаклунка-ведунка• 28 сентября в 12:58
Дві валізи, середня і велика, в багажник якого авто прмістмться
Треба сьогодні викликати таксі, не орієнтуюся, бо з таким багажом ніколи не їздила. Чи влізе в багажник два чемодани,і якщо так, то яке авто треба викликати чи щось вказувати в коментарях при виклику?
Заліковий троль• 28 сентября в 13:00
Дивлячись яки валізи. Порахуйте самі. Плюс мінус обсяг багажника в седанів подивіться й універсалів. При замовлені такси вкажіть бажане авто
Лгин• 28 сентября в 13:00
Ответ дляЗаліковий троль
Если в авто газ, то баллон занимает часть багажника
Чаклунка-ведунка
• 28 сентября в 13:00
Ответ дляЗаліковий троль
Середня і велика валіза.
КоролеВешна• 28 сентября в 13:17
В пассат влезет, в камри впритык, во фьюжен гибрид ничего не войдет.
Вызывайте комфорт и напишите, что 2 чемодана у вас
МУСЯкомарова• 28 сентября в 13:22
Ответ дляЗаліковий троль
Для двух чемоданов?) Тю, я бы вызвала обычное такси и не заморачивалась, у автора же не 10 чемоданов. Один чемодан в багажник, второй и в салоне можно, если не поместится в багаж
Заліковий троль• 28 сентября в 13:24
Ответ дляМУСЯкомарова
Ми не знаємо які чемодани)) автор пише тільки середня й велика. Але про їх розміри невідомо