Милота• 29 сентября в 20:07
А почему антибиотики принимают именно 3-5-7-10 дней?
А нельзя 4 дня, например? Или 8? Почему?
Сіточка• 29 сентября в 20:10
Тому що посиділо пару чуваків в лабораторіях в білих халатах і вирішило шо от така оптимальна кількість днів.
Милота
• 29 сентября в 20:11
Ответ дляСіточка
Чому саме така кратність?
Сіточка• 29 сентября в 20:13
Ответ дляМилота
Чому саме така кратність?
Насправді вона не така, в інструкціях пишуть зазвичай щось типу ’3-5 днів’ відповідно до призначення лікаря. Тобто теоретично лікар може призначити і 4 дні, але частіше призначають 5, щоб ’наверняка’, да і ліки випускають таким дозуванням, щоб у вас вдома не лежали залишки антибіотиків і ви потім їх бездумно не пили :)
Поросенка• 29 сентября в 20:18
Ответ дляМилота
Чому саме така кратність?
Может быть связанно со сроком выведения антибиотиков из организма, метаболизмом и жизненным циклом бактерий. У них тоже есть свои «пики» и спадения колоний.
Замріяна• 29 сентября в 20:18
Ответ дляСіточка
Они не просто сидели, а смотрели в микроскоп как умирают бактерии - и по инструкции зависит от вида заболевания, наверно какие-то бактерии умирают за 3 дня, а какие-то за 10.
Так же как фармацевты, врачи не просто сидят в институте 5-6 лет, а учатся.
Пишущаяся• 29 сентября в 20:25
Ответ дляЗамріяна
Наступне питання автора- чому бактерії вмирають чз три дні?
Сладко-соленая• 29 сентября в 21:00
Ответ дляПишущаяся
чому одні вмирають через 3 дні, а інші через 5-7-10? чому саме така кратність а не 4-8?
Замріяна• 29 сентября в 22:11
Ответ дляПишущаяся
Ну єто уже вопросы к бактериям
Люба кількість днів , правило як правило звучить як : в залежності від проблеми 2-3 дні після завершення любих симптомів або/ і чистих лабораторних аналізів. Завжди треба старатись приймати якомога менший проміжок часу + 3 дні. Кожна болячка має протокол лікування антибіотиком ( і якими ) в яких вказуються середня достатня кількість днів для того, щоб побороти цю бактерію в такій то локації. І приймати треба не менше тих днів, які вказано, плюс 2-3 дні.
Свекруня• 30 сентября в 08:30
За новими дослідженнями антибіотики можна відмінити вже після нормалізації стану хворого, нема сенсу чекати 5-7-10 днів і тд.
За виключенням якихось довготривалих чи небезпечних хвороб. Голубовська вже говорила про це. Почитайте.
І ще нюанс - їх треба приймати з обережністю, не повторювати часто один і той самий антибіотик, і дотримуватися прийняття до одужання - важливо, тому що у бактерій дуже швидко виробляється резистентність.
Милота
• 30 сентября в 11:38
Ответ дляСвекруня
Дякую за пояснення. Я просто для себе хотіла зрозуміти цей алгоритм, бо не хотіла обговорювати тут призначення лікаря. Справа в тому, що моїй дитині призначили а/б на 7 днів у зв´язку з двобічним середнім отитом. Їй майже одразу стало краще, після 7 днів вона почувалась і виглядала практично здоровою. Але лікар вирішив продовжити а/б до 10 днів, зважаючи на поганий аналіз крові на початку захворювання. Вона приймає суспензію і я бачу, що на 10й день нам не вистачить, тільки на 9. І думаю, чи купувати ще упаковку (адже він недешевий) заради 1 дня, чи не обов´язково....