Кручу хвости• 29 сентября 2025

Люблю собі різні ребуси вигадувати....

Є ділянка с/г призначення (30 сот) можна сказати на полі, вона гарна рівна, перспективна, у власності; поруч йде дорога, яка забудована та асфальтована: одне подвір´я, яке розташоване по тій самій дорозі межує з цією ділянкою 30 сот. і не просто межує, а буквально рівнов неї впирається. На подвір´ї напівзруйнована хата, яку потрібно валити, а двір вирівнювати, бо там трохи берег. Розміри двору 10 сот., хочуть досить високу ціну. Як думаєте чи варто таке розглядати? п.с. люди ми небагаті, грошей не ахті, але здається,що ця пропозиція досить приваблива, як на вашу думку?
Чупокабра• 29 сентября 2025
Свет, вода, коммуникации? Дальность от города? Полив?
автор Кручу хвости • 29 сентября 2025
Ответ дляЧупокабра
Світло, вода є; газу немає, 30 км від обл.центру
Хвігура мічти• 29 сентября 2025
Автор, не стоит. Хата, которую под снос, отсутствие газа на участке. Если лишних денег нет, то не стоит в это ввязываться, очень затратно все будет.
МадамОхмури• 29 сентября 2025
Ви хочете 10 соток, 30 чи всі 40?
автор Кручу хвости • 29 сентября 2025
Ответ дляМадамОхмури
Ви хочете 10 соток, 30 чи всі 40?
30 і так мої. Якщо б докупити ті 10, то мала б вихід на асфальтову дорогу, і загальну площу 40
МадамОхмури• 29 сентября 2025
Ответ дляКручу хвости
А у вас там на 30 сотках вже все є, ті 10 лише щоб на дорогу дістатися? Навіщо вам та дорога?
автор Кручу хвости • 29 сентября 2025
Ответ дляМадамОхмури
Нічого немає, просто поле, а так з 10 сотками під будову - вже зовсім інша історія
МадамОхмури• 29 сентября 2025
Ответ дляКручу хвости
Та ну, така собі затія....ви будете займатися с/г? Скільки у вас стоять 30 соток без діла?
автор Кручу хвости • 29 сентября 2025
Ответ дляМадамОхмури
та отожбо, що сумніваюся чи варто у це влізати, тому й написала тут
Tanya-5694• 30 сентября 2025
Смотря где она расположена, сейчас обстановка не стабильная.