Само_достаточная• 29 сентября 2025
Я вже не розумію з цим всім… Як розпізнати стосунки, а як це все.
Пише мені один :
Привіт, Марина
Ти мені правда дуже сподобалась, відверто кажучи це буває не часто)
Я тут недавно, пару днів лише
Не зовсім розумію хто тут і що шукає на цьому тіндері
Тому напишу, що шукаю я
Тим більше ти така гарна, я не можу ходить вокруг да около)
Я взагалі шукаю зустрічі для сексу, щось типу постійного партнера. Звичайно ж по симпатії, проводження часу, спілкування. Дуже не вистачає саме такого формату.
Можна вечорами відпочивати, курити кальян, дивитись щось цікаве, пити щось смачне. Та що завгодно…
Вибач, якщо цим тебе образив. А раптом тобі цікаво і з нас вийдуть чудові партнери 😌
Я розумію що це не сама пристойна пропозиція, але саме зараз вирішив - що хочу написати тобі саме це
Я адекватний, нормальний, якщо що.
З одним хожу на побачення, а так не і зрозуміло, що зараз хочуть люди.
Я була одружена 10 років.
Тепер, як інший світ стосунків
Привіт, Марина
Я тут недавно, пару днів лише
Тому напишу, що шукаю я
Я адекватний, нормальний, якщо що.
Я була одружена 10 років.
Тепер, як інший світ стосунків
Копирайторша• 29 сентября 2025
Если он платит, и в сексе хорш, что ещё надо а там сам не заметит, как уже штамп и вместе 20 лет, так у меня было
Головний кошак• 29 сентября 2025
Це ж копі-паст, там тільки ім’я міняється, а вже хто поведеться, той поведеться. Нічого особистого.’Я тут недавно, пару днів лише Не зовсім розумію хто тут і що шукає’ - та ти шо, ой всьо, незайменець тіндеровий. Я в шоці, вони реально шукають найтупіших
Головний кошак• 29 сентября 2025
Я адекватний, нормальний, якщо що. - зразу видно, віримо, треба брать!
Само_достаточная
• 29 сентября 2025
Ответ дляГоловний кошак
Так.
Копі-паст, перша думка. Але таких майже 90% тут.
Тільки не через копі паст. А запитують і відповідають романтичні відносини шукають
Злюсь до кипіння• 29 сентября 2025
А що тут не зрозуміло?
Чоловік шукає секс, для вас це новина? І 10 років назад було те саме, і 100, і 1000. І буде завжди.
Ви або приймаєте, або ні
Само_достаточная
• 29 сентября 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Не Коля випадково звуть ?
Саша
Вишиванка• 29 сентября 2025
Напишите отлично, с удовольствием поотдыхаю с тобой в лучших заведениях города. И вдруг окажется что он имел ввиду дома с бутербродами.
Головний кошак• 29 сентября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Так.
Бо це супермаркет людей, там треба перелопатити лайна 90%, щоб може щось адекватне вловити. І гарантій мало. Якщо цей супермаркет цілодобово відкрито, то пошук у партнера ніколи не закінчується, бо хочеться зиркнути - а може от мій улюблений типаж зараз доступний, а я втрачаю шанс.
МЕСТО_Встречи• 29 сентября 2025
я тут вообще случайно зашел, даже не знал что тут люди ищут - то ли купоня на акции в атб, то ли секс на одну ночь - увидел тебя и не смог пройти мимо, дай, думаю, предложу приятно проводить время секс онли))
ПробілНеПрацює• 29 сентября 2025
Так а що вам не зрозуміло? Все розказав, що хоче. Тепер ваша відповідь, чи вам то підходить)) нічого складного не бачу
МЕСТО_Встречи• 29 сентября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Так.
95 % спрашивают - кого ты тут ищешь в недежде что девушка сама предложит ван найт стенд
черная мамба• 29 сентября 2025
Автор строит из себя святую простоту)
Ходит с каким-то лошком на свидания, он себе думает, что у них ’стосунки’
А она продолжает сидеть в тиндере и свайпить мужиков
И обсасывать их на советчице
И ничего она не понимает, якобы)
И обсасывать их на советчице
И ничего она не понимает, якобы)
Дівчина Гілмор• 29 сентября 2025
Він там сидить вже років 10 тільки в заголовку тексту змінює імена. Не ведіться
черная мамба• 29 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А автор чем лучше?
Он хотя бы не скрывает намерения
Біток чи ефір?• 29 сентября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Так.
Ага.. вот прям романтику. КОгда ищут романтику = приглашают и кружат. А не пишут ’нада секс = парнер без обязательств’ РОмантика - это хорошо продуманные действия с учетом того что любит женщина и это для мужчины сложно и накладно (надо думать, узнавать ее, планировать) тут все уровень плинтус: давай будем трах.. ся шоб мне было хорошо, а ты после фильм посмотришь.. фсе!
Біток чи ефір?• 29 сентября 2025
Мне недавно женатик так подкатил.. абзац! По работе ездили вместе, считала его нормальным (дома жена! у него) и тут выдал.. и добавил ’а шо? вон молодежь тра.. без обязательств, а я тоже так хочу...’ те до того пафасно рассказывал какой солидный, какой серьезный, какой семьянин.. как все в семью и к детям и тут... прям всю картинку мне испортил (ржу!) убого-примитивно подкатил... нервничал до ужаса... и весь его имидж в раз рухнул в моих глазах... мда. Дно...
Безпорадна Кроко• 07 октября 2025
Ответ длячерная мамба
А автор чем лучше?
Он хотя бы не скрывает намерения
А автор имеет полное право отвечать таким: Спасибо что предложил, но я ищу серьезные отношения, а не приятное времяпровождение с сексом без обязательств. Желаю удачи в поиске!
Жена сантехника• 13 октября 2025
Ответ длячерная мамба
Автор строит из себя святую простоту)
И обсасывать их на советчице
И ничего она не понимает, якобы)
И обсасывать их на советчице
И ничего она не понимает, якобы)
Ой не надо из мужиков несчастных святош делать, они ещё те.. не жаль их