Папина дочка• 30 сентября в 01:04

Розкажіть про свій догляд за шкірою

Що подобається, а що зовсім не зайшло?
Я зараз додала ретинол в догляд, щось не в захваті, шкіра стала трохи гірше - зʼявились висипання, але кажуть що це процес адаптації - типу треба перечекати, а далі мають бути якісь вау ефекти
А от вітамін С в догляді дуже люблю - від нього шкіра класно виглядає)
А що у вас в улюбленцях?
автор Папина дочка • 30 сентября в 14:13
Ответ длясЛАдКОежКА
Попробуйте этот
https://nichebeautylab.com/collections/theramid/pr...
Дякую! Знаю цей бренд, вже замовила спробую)
автор Папина дочка • 30 сентября в 14:14
Ответ дляНастасья Пицун
Звичайною пінкою для вмивання. Не сприймаю жодних гідрофілок, вони мені всі жирні та влаштовують висипання, не подобається. Ензимну пудру використовую один раз на тиждень для глибокого очищення. Я з віком стала розуміти- чим менше засобів, тим краще шкіра.
З цим погоджуюсь
Я раніше все нове і нове намагалась додавати
А зараз навпаки скоротила кількість засобів сильно
Тень льва• 30 сентября в 14:38
Ответ дляDоe
Розкажіть, будь-ласка, чим відновили барʼєр.
Оце те, чим зараз користуюсь. Все чудово, стан шкіри прекрасний, мені 42. Але турбують дві маленькі пігментні плямки, тож хочу спробувати ретинол
Стриптизерка• 30 сентября в 17:00
Ответ дляПапина дочка
В мене ще їх тонік, зволожуючий
Подобається все, склад за виключенням вітдушок
Але в мене немає на них алергії тому ок
Треба індивідуально підбирати
Ще вона мені якось прислали рідкі патчі для очей в подарунок, коли я замовляла кілька банок ензиму - то не сподобалось, взагалі цей продукт не зрозуміла
О, і в мене цей тонік і ці ж патчі прислали. Вони взагалі ні про що. А тонік так, віддушка дуже не сподобалась . Треба ще ензимку спробувати
Стриптизерка• 30 сентября в 17:02
Ответ дляТень льва
Там у вас сироватка з чорною кришкою тюбик, у вас ще щось було цієї марки? Наче на амазоні такі класні відгуки на них. Ну і санскрін центрела теж хотіла його, але чомусь всі спф мені не заходили, живу без них поки що. Думаю може цей ще спробувати.
Освічую темряву• 30 сентября в 17:28
Ответ длясЛАдКОежКА
По Вашему описанию и перечню активов больше похоже на нарушение барьера
Да, вполне возможно.
Тану на сонці• 30 сентября в 17:50
Ответ дляПапина дочка
Вітамін С в мене теж Medik8 C-tetra, подобається
Ще в мене є ланком сиворотка 3 фазана, Lancome Renergie H.C.F. Triple Serum - там теж вітамін С, іноді замість тетри іі використовую, але тетра більше подобається, це просто треба вже використати, нову не куплю

А пептиди medik8 мені не дуже сподобались, мені порадили чантарелла пептидну сиворотку для чутливої шкіри - її використовую
Ланком имеет очень плохой состав. Попробуйте сейчас ее убрать. Посмотрите на лицо через несколько дней без нее. И я не очень поняла, какой ретинол у вас от медик8 сейчас? Я тоже начала его. Поры достали. Да и пигментация. Но с ней мне надо только к врачу. У вас ретинол в банке? На масляной основе?
Тану на сонці• 30 сентября в 17:52
Ответ дляТень льва
Как вам серум этот с ниацинамидом? Я так понимаю, пятна не убрал?
автор Папина дочка • 30 сентября в 18:33
Ответ дляТану на сонці
В бутильку на масляній основі
Вчора скидала
Від ланком сироватки я не в захваті, але вона в мене вже доволі давно, це не на неї реакція
Тану на сонці• 30 сентября в 18:43
Ответ дляПапина дочка
В бутильку на масляній основі
Вчора скидала
Мне этот не подошел. У меня комбинированная. Забивает поры на подбородке. А ланком на что-то в паре мог такое дать. Я просто так не люблю эту марку. Их составы очень поражают качеством и ценой
2410diana2410• 30 сентября в 19:20
Ответ дляСосиска_Втесте
Простите, поделилась своими эмоциями)
Хотите порекомендую для тела средства от прыщей?) Вам надо?)
Ой, мне надо! Иногда на плечах появляются. Но то наверно от сладкого
2410diana2410• 30 сентября в 19:24
Ответ дляПапина дочка
Ахах) це ви до того, що щастя красить жінку?)
Чи я не зрозуміла ваш коментар🤣
Автор, какую косметику с витамином С покупаете? Я тоже хочу.
у меня пока такой уход: первое фото утром (в белой банке какое-то средство мне косметолог дает, для ровного тона и осветления пятен после прыщей), второе фото вечером
2410diana2410• 30 сентября в 19:27
Ответ дляДоктор Хаос
Тоже ретинол от Medik8, 10-ка. Очень нравится эффект.
Дайте фото продукта, плиз
Тень льва• 30 сентября в 20:33
Ответ дляСтриптизерка
То ніацинамід, але він 20%, точно не для початку. Я було здуру почала мазатись, раз на тиждень, все як вчать. Обсипало так, що було просто одне місиво. Якийсь період продовжувала, типу період чистки, все таке. Але це був жах. Потім закинула і все почало зникати. Я ж давай знову пробувати, та сама картина. І прищі прям такі м´ясисті, болючі, внутрішні. Знову перестала. А тоді купила ордінарі. І, о, диво, жодного висипу. Замазала вже півпляшки, перейшла на щодень і вирішила ще раз спробувати той зе інкей ліст. І це ж шикардос! Пори на очах звужувались, ордінарі не давав прям такого вау ефекту. Тож зараз використовую його через день.
Санскрін крутий, шкіра світиться, нових плям не з´являється. Але тільки не на фізичних фільтрах. Якось була купила їхній такий самий, але там фільтри наполовину фізичні і хімічні. Це просто найжахливіший жах за все моє життя. Просто маска біла, як справжній грим, воно не вбирається, не втирається, просто шар білого вапна на обличчі. При тому, що в мене дійсно світла шкіра. А цей хімічний крутий.
Ампула центелли також шикарна, заспокоює за секунду, знімає почервоніння.
Сосиска_Втесте• 30 сентября в 20:36
Ответ для2410diana2410
Вот мои находки) Что то одно из выбирайте и на тело) а точечно можно то средство, что на последнем фото
Тень льва• 30 сентября в 20:36
Ответ дляТану на сонці
Ні, не прибрав. Але плями дійсно старі. Було пару веснянок, їх не стало, тон однорідний, нових не з´явилось. Тобто мінімально тон вирівнює однозначно, якщо нічого серйозного. А ці два старі на місці, але я з ними вже що тільки не робила, тож ніацинамід тут точно не справиться. Він мені добре пори звузив на носі і вирівняв рельєф
Мульйонерша• 30 сентября в 21:16
Ответ дляТоскующая
Гарна шкіра 👍, це цей набір ?
Ні, в мене з трьома формами ретинолу, він кращий
Мульйонерша• 30 сентября в 21:16
Ответ дляНесу пургу
А сколько вам лет
Стриптизерка• 30 сентября в 21:36
Ответ дляТень льва
Не знала, що ніацинамід теж є з процентами і що може викликати проблеми. Мені цей крем, як у Вас skin1004 з коричневою кришкою той що, теж сподобався. Я ось думаю, може мені теж треба щось таке взяти для відновлення. У мене зараз на ніч є сироватка з мікроголками Селімакс з
ретинолом, вітамін С, і ще парочка нових. Але це не відновлення, це активи. Ви ж не щодня центрелою і ніцинамідом користуєтесь ? Якщо можна, розпишіть що з чим поєднуєте
Дама_из_рекламы• 30 сентября в 21:57
Ответ длявре_Динка
Мені гідропептид косметика взагалі не зайшла. Текстура приємна, дії ніякої
И так бывает
Ищите свою
Тень льва• 01 октября в 00:00
Ответ дляСтриптизерка
Ампулою щодня, прям вже просто не можу без неї. Ввечері на ніацинамід і потім крем ще зверху. Після сну таке личко, що в мене в дитинстві такого не було, трогай і хочеться. Зранку обов´язково її під спф, воно тоді так сяє зсередини. Це не жирний блиск, жирності чи липкості немає взагалі, а просто ніби максимально зволожена шкіра. Ну і зранку так роблю без змін, ампула і спф, навіть взимку.
В на ніч чередую. Через день ніацинамід 20% або ордінарі 10%, ампула і крем центеллу. На наступну ніч ампула, дарк спот гель (він теж з ніацинамідом) або оту ампулу з артишоком і зверху знову крем центеллу. Довго не могла зрозуміти доречі, чим він мені пахне. Грибами! Дивно, але мені чомусь зайшов навіть запах.
Я теж на ті голки вже давно дивлюсь. Але знову ж таки, шкіра зараз ТТТ, немає до чого придертись, єдине це ті дві малесенькі цятки, розміром з гречане зерно, які мене просто бісять. І я собі думаю, може не будити лихо, поки воно тихо? Хай собі будуть. Бо поки зловила свою хвилю, а як все знову піде не так... Хочеться і колеться
Ms. Анонимная• 02 октября в 08:17
Ответ дляДоктор Хаос
А 30% сколько блокируют? Правильно, 97%. А разницу я вижу.
И я вижу. На море пользовалась спф 90-110 от нитроджины. Лицо было белое как у покойника) ни капли не загорало. Но этот крем сильно токсичный для глаз - слезятся. Использую его только на море.
Кукусик• 05 октября в 16:03
Ответ дляОсвічую темряву
У меня впервые появилась пигментация после ретинолового пилинга, несмотря на профессиональный крем с СПФ 50. Долго мучилась косметикой - лишь слегка осветляет. А потом открыла для себя сначала ВВL, а потом IPL - Люмекку. Люмекка вообще круто убрала пигментацию. Но после лета снова на скулах вылазит, потому раз в 1-2 года в конце октября обычно повторяю.
Пилинг вы в какое время года делали?
Кукусик• 05 октября в 16:10
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ретинолом уже лет 5 пользуюсь. Раньше Medik8, сейчас Allies of Skin. Высыпаний от него никогда не было, Люблю тоники с кислотами, раньще был Medik8 press and glow, сейчас Paula’s Choice и тонеры, которые увлажняют, Dermalogica нравится.
Мне очень нравится Medik8 press and glow, наношу его под физиогель. Кожа матовая, не жирная и при этом увлажненная
Освічую темряву• 05 октября в 17:05
Ответ дляКукусик
Пилинг вы в какое время года делали?
Глубокой зимой, в начале январе.