Папина дочка• 30 сентября 2025
Розкажіть про свій догляд за шкірою
Що подобається, а що зовсім не зайшло?
Я зараз додала ретинол в догляд, щось не в захваті, шкіра стала трохи гірше - зʼявились висипання, але кажуть що це процес адаптації - типу треба перечекати, а далі мають бути якісь вау ефекти
А от вітамін С в догляді дуже люблю - від нього шкіра класно виглядає)
А що у вас в улюбленцях?
Налитое яблочко• 30 сентября 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Ну в 38 рр можна або працювати, або вчитися, Вам же не 60. Це в скільки Ви народили, в 16?
Чому в 16? В 35, ви мабуть не зрозуміли суть написаного)
А в мене в останній рік-два сипле на все: ретинол, вітамін С, зміна доглядової.
Гарно підійшла лінійка #1 від Шанел. Дуже подобається вмивалка Екла, міцелярна їх вода та крем #1. Крем зволожувальний мікро та Ле ліфт не сподобались за текстурами, то не максимально зволожує, то сильно жирниться.
Мульйонерша• 30 сентября 2025
Сделала сама в вс пилинг жёлтый от медидерма, там ретинола 3 вида и концетрат вит с в ампулах, это проф. В салоне стоит башенные деньги, я сама себе намазать могу, но я и подготовку делала сама и тд. Сам он тоже дорого, 6 раз стоит 4500 грн, но это все равно дешевле салона во много раз. Короче кожа светится вот так и без всяких фильтром и тоналки.
Пффф 100%• 30 сентября 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ретинолом уже лет 5 пользуюсь. Раньше Medik8, сейчас Allies of Skin. Высыпаний от него никогда не было, Люблю тоники с кислотами, раньще был Medik8 press and glow, сейчас Paula’s Choice и тонеры, которые увлажняют, Dermalogica нравится.
Я даже не представляю как перечислить чем я пользуюсь)) а самое главное из-за наличия не могу понять что дает результат...Allies of Skin мне зашел, а еще купила крем вроде простой Mastelli Turnover Cream , заживляющий - а увлажняет супер,ничего от него такого не ждала а оказался получше кремов за 10 т.грн
Заставляличка• 30 сентября 2025
Высыпания не гут , значит крем вам не подходит . Пользуюсь еусерин серая баночка . Ничего сверх естественного от крема не стоит ожидать .
Настасья Пицун• 30 сентября 2025
Я користуюся не ретинолом, а ретиналєм, він мягше. Я пізно почала антивіковий догляд, мені зараз 47. За цей час помітила дуже позитивні зміни, шкіра стала плотнішою, інєкції ботоксу роблю тепер рідше, зменшилась суттєво пігментація, нові зморшки формуються повільніше.
Коли обирала догляд, багато читала, то запамятала таку схему. Що потрібно шкірі за 45? Проти зморщок ботокс та ретинол, спф та загальне зволоження. Все. Тому, я не користуюся всякими тоніками, пудрами, масками, щоб не перевантажувати шкіру. Тому у мене немає наяких висипань та подразнень.
Ранок - вітамін С сироватка від SkinTra (дуже подобається), СПФ 50. Так само можна чергувати з піптідними сироватками. Зараз на похолодання мені трохи не вистачає зволоження, то можу за потреби додати будь який зволожуючий крем.
Вечір- ретиналь від Geek and Gorgeous, він забезпечує зволоження на всю ніч. Доречі, він абсолютно нічим не поступається Medik8, а ціна приємніша в рази просто
Прибираю щодня• 30 сентября 2025
Ответ дляМульйонерша
Просто намазанная как блин.
Мульйонерша• 30 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Просто намазанная как блин.
Это так при увеличении, а эффект сияющей кожи изнутри, без морщин и тд
Прибираю щодня• 30 сентября 2025
Ответ дляМульйонерша
Может. Фото не очень передает
Прибираю щодня• 30 сентября 2025
Ответ длявре_Динка
Мені гідропептид косметика взагалі не зайшла. Текстура приємна, дії ніякої
Мне и текстуры не нравятся. Мне очень нравится институтум, кто бы что ни говорил.
Диви яка я пава!• 30 сентября 2025
я много чего пробовала и список того, что мне не зашло намного больше, чем то, что мне понравилось.
на счет периода адаптации - я так пользовалась clarity peptides медик8, весь тюбик был период адаптации, а когда закончила его - перестало сыпать. потом брала другое средство с ниацинамидом - опять тоже самое. так я сделала вывод, что ниацинамид не для меня.
на ретинол такой реакции не было никогда. сейчас уже если вижу, что есть негативная реакция на средство - то сразу перестаю им пользоваться. я ж эти банки покупаю, чтоб красивой быть)))) а не наоборот))
Мульйонерша• 30 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Может. Фото не очень передает
Ну она ж потом и без блеска, но переплачивать за ’намазать’ нет смысла, если я полностью протокол знаю, и что за несколько недель наносить и после.
Короче, мне нравится. Мне 37, вот как к менопаузе подойду, то сама уже не справлюсь
Ответ дляПрибираю щодня
А я люблю гелеві ріденькі текстури, вони мені не забивають пори. Але в гідропептиді те що мало боротися з жирністю і висипаннями з висипаннями не працювало, а жирності ще більше добавляло. Ну такоє)
сестра також довго сиділа на гідропептиді, ну не робить та косметика якогось вау ефекту на наших обличчях) мабуть обличчями не вийшли для тої косметики🤣
Прибираю щодня• 30 сентября 2025
Ответ длявре_Динка
Вот какраз институтум и легкий. В гидропептид порекомендовали питательный восстанавливающий крем, ощущение будто гусиным жиром мажешься, и он не впитывается ооочень долго. Ужас короче
Мальчун-задирун• 30 сентября 2025
Ответ дляКонотопська відьма
И стояли за алкоголем ..... мать года!
Может за сигаретами?
сЛАдКОежКА• 30 сентября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Я что-то доувлекалась ретинолом и кислотами, кажется розацея началась, постоянное покраснение и мелкие высыпания на щеках, а привычные кислоты, ретинол, ниацинамид не помогают от них. Надо бы к дерматологу добраться. Вообще, мне кажется, все сейчас излишне увлечены кислотами и ретинолом, нарушается защитный барьер, лезет пигментация.
По Вашему описанию и перечню активов больше похоже на нарушение барьера
сЛАдКОежКА• 30 сентября 2025
Ответ дляПапина дочка
Я щось тупанула - не 0,2, а 0,3 навіть
Не знаю що таке 20)
В мене написано ретинол 0,3%
Не знаю що таке 20)
В мене написано ретинол 0,3%
Я обожаю этот бренд, но Вы, честно сказать, выбрали один из самых неудачных продуктов у них.
Эта сыворотка, на сколько я помню, на основе масла - оно могло Вам не подойти и быть причиной высыпаний.
И еще нужно учитывать, что каждый вид ретиноидов имеет свои особенности работы: на норм и сухой коже с запросом на anti-age лучше всего себя показывают ретинил-ретиноат и гран-активный ретиноид.
Тоскующая• 30 сентября 2025
Ответ дляМульйонерша
Гарна шкіра 👍, це цей набір ?
Папина дочка
• 30 сентября 2025
Ответ дляКонотопська відьма
И стояли за алкоголем ..... мать года!
А в чому проблема?
Мені треба було на свято пляшку вина купити - це робить мене якось не такою матірʼю?
Що за брєд
Папина дочка
• 30 сентября 2025
Ответ дляНенька наша
А підкажіть ще, будь ласка, які пептиди і вітамін C використовуєте, якраз у пошуках для себе:)
Вітамін С в мене теж Medik8 C-tetra, подобається
Ще в мене є ланком сиворотка 3 фазана, Lancome Renergie H.C.F. Triple Serum - там теж вітамін С, іноді замість тетри іі використовую, але тетра більше подобається, це просто треба вже використати, нову не куплю
А пептиди medik8 мені не дуже сподобались, мені порадили чантарелла пептидну сиворотку для чутливої шкіри - її використовую
Папина дочка
• 30 сентября 2025
Ответ дляСтриптизерка
а ще щось брали з цього Скінбару? я взяла тонік, то наче непоганий, доньці підлітку крем зволожуючий, каже що подобається. Не люблю просто українського виробника, не викликає довіри склад. Хоча ось барала сироватки недавно MyLdi, то досить непогані. А взагалі моя любов то засоби від Andalou, все що брала все супер.
В мене ще їх тонік, зволожуючий
Подобається все, склад за виключенням вітдушок
Але в мене немає на них алергії тому ок
Треба індивідуально підбирати
Ще вона мені якось прислали рідкі патчі для очей в подарунок, коли я замовляла кілька банок ензиму - то не сподобалось, взагалі цей продукт не зрозуміла
Але в мене немає на них алергії тому ок
Треба індивідуально підбирати
Папина дочка
• 30 сентября 2025
Ответ дляМульйонерша
Вау, шкіра дуже класно виглядає ❤️
Несу пургу• 30 сентября 2025
Ответ дляМульйонерша
А сколько вам лет
Папина дочка
• 30 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
А чим ви спф змиваєте?
Я ензимною пудрою іноді користуюсь, бо чимось треба змивати гідрофілку, якою змиваю спф і косметику, якщо користуюсь, а вмивалки мені всі сушать сильно
Без ретинолу в такій схемі в мене все супер було, сипати почало саме після ретинолу
Але сьогодні вже краще наче
Папина дочка
• 30 сентября 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Дякую дуже, почитаю
Я читала- читала, але інфи так багато🫣
Настасья Пицун• 30 сентября 2025
Ответ дляПапина дочка
А чим ви спф змиваєте?
Але сьогодні вже краще наче
Звичайною пінкою для вмивання. Не сприймаю жодних гідрофілок, вони мені всі жирні та влаштовують висипання, не подобається. Ензимну пудру використовую один раз на тиждень для глибокого очищення. Я з віком стала розуміти- чим менше засобів, тим краще шкіра.
сЛАдКОежКА• 30 сентября 2025
Ответ дляПапина дочка
Дякую дуже, почитаю
Я читала- читала, але інфи так багато🫣
Попробуйте этот