Бадабум• 30 сентября в 18:17
Возвращаться на зиму. в какой регион? Как искать квартиру без знакомых?
поделитесь опытом пожалуйста. возможно, у кого то есть что подсказать
Душа компанії• 30 сентября в 19:15
Ответ дляБадабум
возможно
приходите на просмотр, вы сразу видите все недочеты и недостатки? сканируете и видите что не так?
чогось згадалась притча про сіру качечку і лебедя)))
Пес Патрон• 30 сентября в 19:16
Ответ дляБадабум
За 3-4 дня вряд ли можно найти. у нас и кот еще.
тролляка
Бадабум
• 30 сентября в 19:18
Ответ дляДуша компанії
і? ще раз питаю, де я написала, що ’что в Украине больше нет жизни и перспектив’?
Так, як раніше, не буде ніколи, . І кожна адекватна тверезо мисляча людина це розуміє. Бо зруйновані життя, домівки, майже у кожного є загиблі і покалічені. Але у вас інше завдання, це зрозуміло. Старайтесь краще, не паліться так примітивно
Так, як раніше, не буде ніколи, . І кожна адекватна тверезо мисляча людина це розуміє. Бо зруйновані життя, домівки, майже у кожного є загиблі і покалічені. и? поэтому надо сидеть в чужой стране?? и никогда не возвращаться?
Пес Патрон• 30 сентября в 19:20
Ответ дляБадабум
Вы пробовали в детстве остаться без своей комнаты, друзей, школы, квартиры, кота, бабушек и привычного мира? Без своей страны?
Вы же сказали что вы с котом. Так сложно запомнить легенду?)
Бадабум
• 30 сентября в 19:21
Ответ дляПес Патрон
Кот в Харькове. В Украине был с нами. Пришлось оставить. Если вернемся, заберем к себе.
Душа компанії• 30 сентября в 19:28
Ответ дляБадабум
і тому не треба жити вчорашніми ілюзіями, тим, чого вже не буде, а виходити з нинішніх реалій. А рішення повертатись чи ні буде приймати доросла людина, котра здатна нести відповідальність за своє рішення. Аж ніяк не дитина и підліток, котра зараз ’лєжит і страдаєт’ за тим, чого вже нема, за потакання інфантильної мамки-тріля
Бадабум
• 30 сентября в 19:31
Ответ дляДуша компанії
я и буду принимать решение. Если вы уже адаптировались и рады, что все так чудесно сложилось, то молодец конечно. 4й год уже на социале? язык выучили? мечтаете, чтобы война не заканчивалсь... И такой же шанс деточке в европе учиться, и хоть бы и дальше нельзя было вернуться домой... Мечты, мечты... Жаль, что таких, как вы , много.
Бадабум
• 30 сентября в 19:32
Ответ дляДуша компанії
Есть. Харьков живет. И Украина жива, представляете? А вы надеетесь на обратное.
Душа компанії• 30 сентября в 19:33
Ответ дляБадабум
ой. який примітивний тролик)))) ну старайтесь краще, що ж ви так? Навіть не вникаєте в те, на що відповідаєте.... ех, ліниві тролі пішли і бездарні, фу
Бадабум
• 30 сентября в 19:33
Ответ дляДуша компанії
У вас пластинка заела, и извилина одна работает, подключайте вторую.
Душа компанії• 30 сентября в 19:34
Ответ дляБадабум
мало що лінивий тролик, то ще й хамовитий)))
Бадабум
• 30 сентября в 19:35
Ответ дляДуша компанії
Плохо, примитивно) Жгите еще. Защита до 2027 и то не везде, больше не будет.
Булку Дай• 30 сентября в 19:36
Ответ дляБадабум
триль это вы - вы написали, что как раньше больше не будет
ну так як раніше і не буде.. за те мирне ,сите життя при баризі- забувайте. У нас тут молоді-голодні.
Душа компанії• 30 сентября в 19:44
Ответ дляБадабум
так, погано і примітивно працюєте))) вище вже радили триматись легенди одної, не палитись так. Раджу перш ніж іншим писати про соціал, перечитати свій пост 19.
Мені защіта не потрібна ні до 2027, ні після. Бо зараз я в Україні, а коли надумаю поїхати, в мене досить інших підстав для перебування там. Так само як не потрібна вона і моїм дітям, котрі вже зараз там
Бадабум
• 30 сентября в 20:45
Ответ дляДуша компанії
Чудово.
Бадабум
• 30 сентября в 20:47
Ответ дляДуша компанії
я не працюю, по-перше, погано, що ви так примітивно промазуєте, є припущення, що для вас кожен 2й тріль, а можливо і кожен. Захисту потребує і користується багато людей, якщо ви не знали. В країні війна, і все одно ще рано ховати Україну.
Бадабум
• 30 сентября в 20:48
Ответ дляДуша компанії
досить підстав - яка честь для вас.
Викликаю на дебати• 30 сентября в 21:31
Ответ дляКонотопська відьма
Какая мерзость! Чужие люди (иностранцы) заграницей нашим беженцам помогали, а свои - вместо помощи только унижают и ёрничают
Согласна с вами. Читаю и мне не верится, что это пишут женщины, мамы.
Работать надо• 30 сентября в 22:09
Ответ дляБадабум
Да, психологически, замкнут, терпит, но через силу. Говорю, конечно.
Автор, как я вас понимаю. У меня такой же. Забрала в Украину в прошлом году, но мы из Киева. Он хоть в себя пришёл. А то такое творил... 3 года заграницей тупо проспал в школе, не учился, был в депрессии. Нужно было раньше ехать в Украину, а не терять время заграницей.
Нічний дожор• 30 сентября в 22:21
Ответ дляБадабум
В любом городе , не зная его, не зная районов? серьезно?
В будь якому місті однаково, відкриваєте олх і шукаєте. І якщо що так, я в незнайомих містах так шукала і не раз. Карта у вас є в телефоні, щоб подивитись як далеко від центру і благ цивілізації
Бадабум
• 01 октября в 00:15
Ответ дляНічний дожор
Завжди все було добре?
Бадабум
• 01 октября в 00:16
Ответ дляРаботать надо
Укр школу как? получилось как-то догнать?
Бадабум
• 01 октября в 00:17
Ответ дляНічний дожор
можливо Ви шукали на короткий термін?
Бадабум
• 01 октября в 00:17
Ответ дляНічний дожор
є карта в телефоні, а ще є атмосфера місця, чи вас це не чіпає?
Нічний дожор• 01 октября в 08:41
Ответ дляБадабум
можливо Ви шукали на короткий термін?
На довгий термін. Я з Харкова, в нашому місці (де я тепер живу) повно переселенців, всі так орендують
Нічний дожор• 01 октября в 08:45
Ответ дляБадабум
У вас якось все занадто складно, яка вам потрібна «атмосфера»? Ну я чесно не розумію. Живу зараз на районі на який декі місцеві «фукають», а мені тут прекрасно і все подобається, є все під рукою. Тим більше ви ж не на все життя знімаєте, якщо прям сильно не подобається- поміняли квартиру так само. Ну і як вище вам правильно писали, орендуєте на кілька днів, і в цей час їздите на просмотри, от там і подивитесь яка атмосфера, не подобається- наступний перегляд. Просто ті кому ТРЕБА десь жити, не ставлять умови про «атмосферу», їм треба квартира - вони знаходять. Взагалі я б не їхала сюди на зиму, тим більше ви всього 2 місяці, адаптація в новій країні до двох років, ясно що вам поки може не подобатись і бути сумно. Але тут знаєте сильно не весело теж, та ще й небезпечно
Работать надо• 01 октября в 10:00
Ответ дляБадабум
Нет, он просто перестал учиться вобще.