Маю сечі• 30 сентября в 21:05
Рецепт смачних бельгійських вафель
Поділіться будь ласка перевіреним рецептом
Секс-Бомба• 30 сентября в 21:59
Ответ дляГончарик
Автор рецепт в мене цей вже років 6, ідеальні. Зверху хрусткі, зсередини мʼякі. Замість жемчужного цукру кладу рафінад, трохи подрібнений в пакеті. Не мелко, щоб були шматочки невеликі. Обов’язково ванільний цукор, аромат божественний
Попробую. Сахар добавляете в самом конце ?
Болтушка Му• 30 сентября в 21:59
Остановилась на рецепте Шобутинской.Пробовала несколько.У нее реально вкусные, но все-равчно через время мягкими становятся.
Маю сечі
• 30 сентября в 22:25
Ответ дляГончарик
Дякую 🌹