Я только за!• 01 октября в 12:12
Порекомендуйте адвент календар для дівчинки 5 років
Минулі роки робили самостійно, зараз хочу купити готовий. Але щоб був різноманітний - не одні прикраси для ялинки/колекційні фігурки/заколки/намистинки на браслет/пазли тощо, а щоб було всього потроху. Поки з такого бачу тільки китайські недорогі, але там наповнення, яке в нас вже було. Хочеться чогось нового і цікавого. Любить малювання, стітча, лабубу, прикраси (але їх вже повно), лего, всілякі дівчачі штучки.
Можливо, того року купували і підкинете ідею.
Розглядаю в Україні та можу замовити з Амазону, максимум 1200-1500 грн
Der_Natali• 01 октября в 12:25
В минулому році брала Лего Принцеси адвент календар .Доньці сподобалось
Цього року планую фетрову ялинку з прикрасами взяти
Я только за!
• 01 октября в 15:19
Ответ дляКринжова баба
Я покупала адвент для Беби Борна. Это если он у вас есть
ні, нема, вона не дуже по лялькам(
Я только за!
• 01 октября в 15:20
Ответ дляDer_Natali
Подивилася, в них зараз є такий набір з Крижаним серцем, це гарна ідея, дякую!