аромат Жука• 01 октября 2025
Як ви врятували свою дитину від залежності?
Матусі, будьласка, відгукніться якщо ви пройшли через це, через це пекло. Моя донька, вже повнолітня, підсіла на "травичку". Я бачу зміни в поведінці, в манері спілкування, якщо ви в курсі, то мене зрозумієте. Пару раз відвідувала ще рейв вечірки, де я розумію пропонують ще якусь фігню для настрою. Якщо ви пройшли це все, будьласка підкажіть куди мені звернутись (я в Києві). Порадьте конкретних фахівців, з контактами, клініки може. Якщо не хочете тут писати, я дам свої контакти, тільки маякніть тут.
Дуже прошу тих хто не стикався, не має інформації "по ділу", не писати повчання і таке інше.
Люблю порядок• 01 октября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Не стикалася,але нарколог чи психіатр.
Бесполезно, у меня родственница сына наркета всю жизнь спасала
Дама_из_рекламы• 01 октября 2025
Без її особистого бажання вирішити цю проблему не допоможе нічого.
Весёлая морковка• 01 октября 2025
Никакой специалист не поможет, если она не хочет этого сама, а хотите вы.
Майская киска• 01 октября 2025
Только сам человек должен захотеть и понять
И все равно срывы будут
У меня бывший муж пьет и игры
Так вот только малейшие проблемы и неприятности - сразу срыв у него
И все равно срывы будут
У меня бывший муж пьет и игры
БезВзяток• 01 октября 2025
Дуже вам співчуваю(( Шукайте лікаря, лікуйте чим раніше. Мої сусіди-молоді наркомани, страшно дивитися які зміни з ними відбуваються за пару-трійку років(((
аромат Жука
• 01 октября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Не стикалася,але нарколог чи психіатр.
Я розумію. Знаю поганий досвід і с такими лікарями, тому прошу порекомендувати конкретних спеціалістів, якім вже вдалось когось витягнути.
аромат Жука
• 01 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
А звідки гроші на травичку? Даєте гроші їй?
Вона має свій невеликий дохід (уроки англ.), і ще студентка,тому отримувала і від нас теж кошти.
аромат Жука
• 01 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Це біда. Ви знали про ці рейв вечірки? Ск.років дитині?
20 років. Побачила в її інстаграм сторіси з вечірки.
АБВГДэшница• 01 октября 2025
Ответ дляаромат Жука
це київ?
Пушап Мі мі• 01 октября 2025
Ответ дляаромат Жука
А живе з вами разом?
Батько також є, ваш чоловік?
Чи ви одна з нею у квартирі?
Ви маєте на неї вплив зараз?
Батько також є, ваш чоловік?
Чи ви одна з нею у квартирі?
Ви маєте на неї вплив зараз?
аромат Жука
• 01 октября 2025
Ответ дляБезВзяток
Так, я хочу знайти лікаря по рекомендаціям,який знається на ций специфіці. Будь який психиатр чи психолог не допоможе, я вже питала,мені відмовляли, коли я розповідала деталі проблеми.
Пушап Мі мі• 01 октября 2025
Ответ дляаромат Жука
Ви вже з нею розмовляли? Була у вас з нею розмова після перегляду сторіз ?
Вона ж певно і сама бачила що ви її сторіз дивилися
аромат Жука
• 01 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
А живе з вами разом?
Батько також є, ваш чоловік?
Чи ви одна з нею у квартирі?
Ви маєте на неї вплив зараз?
Батько також є, ваш чоловік?
Чи ви одна з нею у квартирі?
Ви маєте на неї вплив зараз?
Наразі живе з нами - зі мною і з батьком. В нас є квартира окрема для неї, там наразі ремонт. Але вона не дуже й хоче туди, каже щоб здавали потім.
Пушап Мі мі• 01 октября 2025
Подивіться ще архівні теми на порадниці з теми залежностей .
Можливо там якісь контакти знайдуться
аромат Жука
• 01 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
це київ?
Ні, їздила до друзів пару раз в інші міста по Україні, а також в Німеччині один раз.
Пушап Мі мі• 01 октября 2025
Ответ дляаромат Жука
Вона в курсі що їй потрібна допомога? Вона в курсі що ви їй шукаєте лікаря зараз?
аромат Жука
• 01 октября 2025
Ответ дляМайская киска
И все равно срывы будут
У меня бывший муж пьет и игры
И все равно срывы будут
У меня бывший муж пьет и игры
Так, розумію, зараз теж в неї такий період - з хлопцем розійшлась.
АБВГДэшница• 01 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Можливо там якісь контакти знайдуться
.
АБВГДэшница• 01 октября 2025
можливо,рано дали волю. розуму нема ще. ви багато в 20 р наїздили. ?я ні. це дурне дитя ще. мене не пускали ні в які поїздки з ночівлями. і слава богу. поки вчилась - нікуда я аж так не їздила. і все я встигла. і заміж вийшла і все добре. на жаль,закордоном повно наркоти. як і в нас.
Банан-барабан• 01 октября 2025
Никак или самой дойдет , что это не норма или скатиться в конченное насекомое других вариантов нет
БезВзяток• 01 октября 2025
Ответ дляаромат Жука
Ну треба шукати по якімось реабілітаційним центрам мабуть спеціалістів, які займаються саме боротьбою із залежностями. Але...це все дуже дуже важко, якщо людина сама не хоче і не вважає це проблемою. У мене он сусіди, біля 30 років їм, пара. Спостерігаю їх проблему вже багато років, зараз вони виглядають на 50( особливо дівчина. Повипадали всі зуби в них вже, шкіра вся в зморщках, худі як тріски.. Але, вони проблеми не бачать, кажуть- трохи повеселилися. Я не те що підслуховую, просто наші дві лоджіі з однією стіною, то чутно все що вони говорять, коли пью в себе каву на лоджії.
аромат Жука
• 01 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Я сказала що занепокоєна її станом. Про вечірки не питала, але почитала в інтернеті що саме ці вечірки просто так не проходять. Вона розійшлась з хлопцем, каже що все норм, але я бачу що це всеж таки вплинуло. Під цим предлогом кажу що ’може сходи до психолога’, вона наче й не суперечить. То хочу скористатись моментом, і ’підсунути’ їй спеціаліста, попередньо взявши самій консультацію в нього.
Кукарикуууууу• 01 октября 2025
Ответ дляаромат Жука
Автор,милая,это зависимость и она не лечится,увы,только купируется на время.Или секта,но это одна зависимость переходит в другую и ничего хорошего в этом тоже нет.