Бибер-анонимер• 01 октября в 21:08
Замовила зару і вони не поклали чек
Замовила на 6000 грн , на 4000 грн товар не підійшов , сіла оформлювати повернення ііііі я не бачу чеку , його просто нема в посилці . Що робити ??? Може хтось стикався з такою ситуацією?
Бибер-анонимер
• 01 октября в 21:10
Ответ дляПліснявілий сир
Чек в конвертике
Його нема конвертика, я знаю вже не перший раз замовляю (((
Калинові вуста• 01 октября в 21:17
Я купувала на касі самообслуговування -в зарі- чек на пошту приходить
Бибер-анонимер
• 01 октября в 21:35
Ответ дляЭт вернячОк
Напишите им в поддержку, в приложении есть чат
Добре
Шоколадка-69a1• 01 октября в 22:22
Что купили, что возвращаете? Похвастайтесь.
Я куртку заказала и сейчас там еще брюки понравились
Бибер-анонимер
• 01 октября в 22:26
Ответ дляШоколадка-69a1
Замовляла дитині , куртки . От одна підійшла , а 2 інші ні .
Мозговая пилочка• 03 октября в 14:02
Автор, ви повернули речі без чеку? Бо я тільки що зібралась оформляти повернення а в мене теж нема чеку в коробці.
Бибер-анонимер
• 03 октября в 18:27
Ответ дляМозговая пилочка
Добрий день в чаті оператор відповіла , що з 24 вересня посилки приходять без чеку . Чек в електронному вигляді . Заповнювати треба тільки акт. Я на всяк випадок роздрукую чек і покладу в коробку . Буду завтра пробувати повертати.
Мозговая пилочка• 03 октября в 20:53
Ответ дляБибер-анонимер
Доброго вечора. Дякую. Я без чеку відправила, тільки написала в акт номер з чеку. Сподіваюсь що приймуть)
Дай подивлюся• 08 октября в 20:14
Ответ дляМозговая пилочка
Добрий вечір! Прийняли повернення? Син замовив 2 куртки, одну повертає. Чеку теж не було, лише в електронному виді
Мозговая пилочка• 09 октября в 11:26
Ответ дляДай подивлюся
Доброго дня. Так. Просто написала в акті номер чеку, і дату . Вже повернули кошти.
Дай подивлюся• 09 октября в 13:34
Ответ дляМозговая пилочка
Дякую. Син про всяк випадок той електронний чек роздрукував і поклав у коробку з поверненням, разом з актом