Замурмишка• 02 октября 2025

Чоловік став суворим, вимогливим.. боюсь зробити помилку

Якийсь напряг емоційний
Реально вже дістало жити в напрузі
То не так зробила, то не прочитала його думки в голові
Раніше було простіше, все говорилося ротом
Зараз я маю здогадатися
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Та ну, таких жінок реально кожна друга, абсолютно типова ситуація. Терплять в терпітимуть, шукатимуть причини і намагатимуться «виправлятися»
Та прям… в моєму оточенні жодної такої немає. І чоловіки притомні, клепки в голові мають всі
Залатавая• 02 октября 2025
Зачем терпеть ущербного мужика ? Себя любить и ценить нужно
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляФедорино Горе
А куда идти жить и за чей счёт? )
За власний? Нє?
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Не все, звичайно, але тенденція про становище жінок, які за замовчуванням терплять будь-якого чоловіка занадто очевидна. У багатьох для цього є і обʼєктивні фінансово-житлові передумови, жінка з дитиною особливо дуже часто справді у слабкій позиції. Але так само простежується моральна залежність.
До речі, я сама зараз розлучаюсь після 25 років, якраз через подібне відношення, тому тема дуже близька і болюча. Заробляю на себе нормально, жити є де, але морально важко відокремитись від тези, що я невдаха і в очах суспільства буду «розведьонка». Тому легко розумію тих, хто не наважується на цей крок. Ок, про «кожна друга» знімаю, справді, оперувати числами тут не вийде. Але на жаль, це справді дуже поширена проблема, яка стимулюється суспільною думкою і менталітетом.
Неправильно ви на свою ситуацію дивитесь. Не развєдьока а жінка, що скинула зайвий баласт у вигляді підстаркуватого гівнюка
Анонимус Я• 02 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
Не те

Мені здається що він просто любить себе сильно
Я тоже думала - не те🙂 потом и переписка «дружественная» нашлась.
MacOS-ница• 02 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
Почне принижувати , гнати на мене, що я дурепа
І може ще таке робити при друзях
Не спростовувати цю ситуацію, а ще більше підкреслити яка я дурепа
Вчити на людях
у нього нема кохагки?бо такі борзі стають якраз при коханках,шукає в вас недоліки
МеняАЖтрусит• 02 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
І може ще таке робити при друзях
Вчити на людях
Вам это нравится?
Если нет, то искренне не понимаю, что вы там делаете в этих отношениях. Не играйте в эту игру.
Птица секретарь• 02 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
І може ще таке робити при друзях
Вчити на людях
Вы действительно “дурепа»
Кривая спроса• 02 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
Можу
А він ображається
Адекватно не оцінює
Все рівно я винна
а вам не пофик, на каком ухе у него тюбетейка?
Кривая спроса• 03 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
І може ще таке робити при друзях
Вчити на людях
А сказать: Вася, еще одно корявое слово в мой адрес - и ты станешь холостым, не судьба? Или ’а шо ж такой умный женился на такой дуре’?
Выходит сам такой же, как я?’ Не молчать, зактыкать хамлу рот и не терпеть оскорбления.
Как там Сатья говоритЯ: обглодать ему лицо и сказать фу-фу-фу, иди отсюда, я после тебя проветрю...
Кривая спроса• 03 октября 2025
Ответ дляЗамурмишка
Можу
А він ображається
Адекватно не оцінює
Все рівно я винна
та пофик, пусть хоть 100 раз обижается.
четко дать понять, что со мной так обращаться я не позволю. вплоть до развода. точка.