АБВГДэшница• 02 октября 2025
Купили би квартиру у Франику ?
Ціна питання -36k зараз, вони в мене є, без розтермінування, якщо з ним, то 7 зараз, і далі виплачувати кожен місяць
1 кімнатна, новий комплекс, закрита територія, басейн на даху
Ще у будівництві. Локація - район міського озера
Ціль купівлі
Можливо здавати, можливо подарувати з часом дочці, можливо доведеться самій переїхати колись
Ціль купівлі
60 метрів сметани• 02 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Ось
А, понятно, ужас, а не планировка. Не купила б
бифидобактерияЖоржик• 02 октября 2025
Ну я бы не купила, такие важные вопросы не решаются на данном форуме
АБВГДэшница
• 02 октября 2025
Ответ дляМолчунья
Тогда берите
Що вам смішного, не від великого розуму?
Я свої дві квартири теж купляла в будівництві. Зараз вони коштують в два рази. В другій ще роблю ремонт
Кишмишная Мая• 02 октября 2025
Хоча мені взагалі щось в Україні мати через посттравму, але ваш варіант непоганий навіть для мене
Цибулька зла• 02 октября 2025
Автор , звісно що хороша ціна . Купуйте .
А чому так дешево ? Скільки квадратів ?
Женщинас• 02 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Ні звичайно. Але комплекс ще у будівництві
неееееееееееееее
АБВГДэшница
• 02 октября 2025
Ответ дляПоміркована думка
Нормальний забудовник. Планування не дуже. Ну і треба дивитись, що там пл плану. Бо сьогодні це гарний вид, а завтра - вікна в вікна. А у вас лише одне вікно в квартирі. Ну і для цього р-ну, то там виїзд- транспорт не дуже. Біля озера по місцевим рахуються оті будинки, що видно з вікна) на протилежному боці)))
Але по київським міркам- то озеро поряд)))
Та різні планування. Їх багато, То ще можна підібрати, плюс мінус пару тисяч
Є планування і з терасами
АБВГДэшница
• 02 октября 2025
Ответ дляЦибулька зла
А чому так дешево ? Скільки квадратів ?
Розглядаю 31, може ще розгляну 37
Не знаю. Поки відштовхуюсь від найдешевших
Цибулька зла• 02 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Розглядаю 31, може ще розгляну 37
Дуже маленькі ..
Цибулька зла• 02 октября 2025
Я купила квартиру в самому центрі , добротний будинок , стеля 3м , дворик , з ремонтом нормальним , з меблями , 1100 уе за метр вийшло .
Одразу здаю .
Цибулька зла• 02 октября 2025
А у вас не готово , ремонти купу грошей , і район не ах .
І найголовніше 1100-1200 уе за метр трошки пік цін .
Мозговая пилочка• 02 октября 2025
Купила б, я сама зі сходу, купила під кордоном на заході, бо хочу переїхати у майбутньому.
Цибулька зла• 02 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
В мене вже велика є
Я думала що хоча б 40 метрів за 37т
АБВГДэшница
• 02 октября 2025
Ответ дляНайщасливіша
кухня без вікна?
Та я ще не обрала планування.
АБВГДэшница
• 02 октября 2025
Ответ дляЦибулька зла
Я зараз роблю ремонт і чудово знаю ціни, але в Києві
Молчунья• 02 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Я ж говорю, берите
Дева Мария• 02 октября 2025
Я смотрела цены у Франике . Еще ремонт обойдется мин 25 . Вы его контролировать не сможете . Есть уже готовые квартиры по 50-60 . Смысл покупать недострой ?
Поміркована думка• 02 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Є планування і з терасами
А чого саме це? Мені здається, що модна купити уже готове. За останні роки набудували цілу купу житла. І ще стільки ж будується. Крім Благо, ще ж є Вамбут, Соціум.
Ну і саме місце там , як на мій погляд, таке собі. Поруч інфраструктури ніякої зручної. Плюс Благо грішить оцією забудовою типу колодязя.
АБВГДэшница
• 02 октября 2025
Ответ дляДева Мария
я вмію робити ремонти. За це не переживаю. Зможу контролювати
Пустощі-веселощі• 02 октября 2025
Ответ дляSo_so
Если Вас не настораживает застройщик, у него в городе много достроенных объектов, то это очень хорошая цена. Это на этапе котлована? Я смотрела готовую с ремонтом 40 м 60 тыс и это была цена огонь, ЖК Княгинин, она продалась сразу же.
Це хороший забудовник, один з кращих
Пустощі-веселощі• 02 октября 2025
Ответ дляМайданщица
Нет . Никогда не хотела жить на ЗУ.
головне - не передумайте
Майданщица• 02 октября 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
головне - не передумайте
Можете спать спокойно - не передумаю . Меня вполне устраивает Швейцария на время войны).
Пустощі-веселощі• 02 октября 2025
Ответ дляМайданщица
от і чудово
Швейцарії - мої співчуття
Майданщица• 02 октября 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
от і чудово
Швейцарії - мої співчуття
Свои спiвчуття можете оставить себе). Но то, что мне и ребёнку в Швейцарии чудово , согласна.
Пустощі-веселощі• 02 октября 2025
Ответ дляМайданщица
ох вже ці вчорашні ждуни-трутні))))
Майданщица• 02 октября 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
ох вже ці вчорашні ждуни-трутні))))
Маня , и чего же вы там трутни во Франику ждёте?