АБВГДэшница• 02 октября в 10:14
Купили би квартиру у Франику ?
Ціна питання -36k зараз, вони в мене є, без розтермінування, якщо з ним, то 7 зараз, і далі виплачувати кожен місяць
1 кімнатна, новий комплекс, закрита територія, басейн на даху
Ще у будівництві. Локація - район міського озера
Ціль купівлі
Можливо здавати, можливо подарувати з часом дочці, можливо доведеться самій переїхати колись
Ціль купівлі
60 метрів сметани• 02 октября в 11:02
Ответ дляАБВГДэшница
Ось
А, понятно, ужас, а не планировка. Не купила б
бифидобактерияЖоржик• 02 октября в 11:04
Ну я бы не купила, такие важные вопросы не решаются на данном форуме
АБВГДэшница
• 02 октября в 11:14
Ответ дляМолчунья
Тогда берите
Що вам смішного, не від великого розуму?
Я свої дві квартири теж купляла в будівництві. Зараз вони коштують в два рази. В другій ще роблю ремонт
Кишмишная Мая• 02 октября в 11:15
Хоча мені взагалі щось в Україні мати через посттравму, але ваш варіант непоганий навіть для мене
Цибулька зла• 02 октября в 11:16
Автор , звісно що хороша ціна . Купуйте .
А чому так дешево ? Скільки квадратів ?
Женщинас• 02 октября в 11:16
Ответ дляАБВГДэшница
Ні звичайно. Але комплекс ще у будівництві
неееееееееееееее
АБВГДэшница
• 02 октября в 11:16
Ответ дляПоміркована думка
Нормальний забудовник. Планування не дуже. Ну і треба дивитись, що там пл плану. Бо сьогодні це гарний вид, а завтра - вікна в вікна. А у вас лише одне вікно в квартирі. Ну і для цього р-ну, то там виїзд- транспорт не дуже. Біля озера по місцевим рахуються оті будинки, що видно з вікна) на протилежному боці)))
Але по київським міркам- то озеро поряд)))
Та різні планування. Їх багато, То ще можна підібрати, плюс мінус пару тисяч
Є планування і з терасами
АБВГДэшница
• 02 октября в 11:17
Ответ дляЦибулька зла
А чому так дешево ? Скільки квадратів ?
Розглядаю 31, може ще розгляну 37
Не знаю. Поки відштовхуюсь від найдешевших
Цибулька зла• 02 октября в 11:18
Ответ дляАБВГДэшница
Розглядаю 31, може ще розгляну 37
Дуже маленькі ..
АБВГДэшница
• 02 октября в 11:21
Ответ дляЦибулька зла
Дуже маленькі ..
В мене вже велика є
Цибулька зла• 02 октября в 11:22
Я купила квартиру в самому центрі , добротний будинок , стеля 3м , дворик , з ремонтом нормальним , з меблями , 1100 уе за метр вийшло .
Одразу здаю .
Цибулька зла• 02 октября в 11:24
А у вас не готово , ремонти купу грошей , і район не ах .
І найголовніше 1100-1200 уе за метр трошки пік цін .
Мозговая пилочка• 02 октября в 11:24
Купила б, я сама зі сходу, купила під кордоном на заході, бо хочу переїхати у майбутньому.
Цибулька зла• 02 октября в 11:24
Ответ дляАБВГДэшница
В мене вже велика є
Я думала що хоча б 40 метрів за 37т
АБВГДэшница
• 02 октября в 11:25
Ответ дляНайщасливіша
кухня без вікна?
Та я ще не обрала планування.
АБВГДэшница
• 02 октября в 11:26
Ответ дляЦибулька зла
Я зараз роблю ремонт і чудово знаю ціни, але в Києві
Молчунья• 02 октября в 11:35
Ответ дляАБВГДэшница
Я ж говорю, берите
Дева Мария• 02 октября в 11:40
Я смотрела цены у Франике . Еще ремонт обойдется мин 25 . Вы его контролировать не сможете . Есть уже готовые квартиры по 50-60 . Смысл покупать недострой ?
Поміркована думка• 02 октября в 11:41
Ответ дляАБВГДэшница
Є планування і з терасами
А чого саме це? Мені здається, що модна купити уже готове. За останні роки набудували цілу купу житла. І ще стільки ж будується. Крім Благо, ще ж є Вамбут, Соціум.
Ну і саме місце там , як на мій погляд, таке собі. Поруч інфраструктури ніякої зручної. Плюс Благо грішить оцією забудовою типу колодязя.
АБВГДэшница
• 02 октября в 11:44
Ответ дляДева Мария
я вмію робити ремонти. За це не переживаю. Зможу контролювати
Пустощі-веселощі• 02 октября в 11:50
Ответ дляSo_so
Если Вас не настораживает застройщик, у него в городе много достроенных объектов, то это очень хорошая цена. Это на этапе котлована? Я смотрела готовую с ремонтом 40 м 60 тыс и это была цена огонь, ЖК Княгинин, она продалась сразу же.
Це хороший забудовник, один з кращих
Пустощі-веселощі• 02 октября в 11:53
Ответ дляМайданщица
Нет . Никогда не хотела жить на ЗУ.
головне - не передумайте
Майданщица• 02 октября в 11:55
Ответ дляПустощі-веселощі
головне - не передумайте
Можете спать спокойно - не передумаю . Меня вполне устраивает Швейцария на время войны).
Пустощі-веселощі• 02 октября в 11:56
Ответ дляМайданщица
от і чудово
Швейцарії - мої співчуття
Майданщица• 02 октября в 11:57
Ответ дляПустощі-веселощі
от і чудово
Швейцарії - мої співчуття
Свои спiвчуття можете оставить себе). Но то, что мне и ребёнку в Швейцарии чудово , согласна.
Пустощі-веселощі• 02 октября в 11:58
Ответ дляМайданщица
ох вже ці вчорашні ждуни-трутні))))
Майданщица• 02 октября в 11:59
Ответ дляПустощі-веселощі
ох вже ці вчорашні ждуни-трутні))))
Маня , и чего же вы там трутни во Франику ждёте?