Бесконечность-не предел• Изменено 02 октября в 19:16

Якщо я отримую готівку за товар- як мені видати чек? Чим зручніше користуватись

Я продаю товар
Дають мені гроші
Які мої дії
Боже дівчата, допоможіть розібратись

1. Якщо дають готівку- мені треба видати чек
2. Якщо оплачують на рахунок треба видавати чек?
3. Або якщо пікають своїм телефоном по моєму телефону (і показує чек) як це називається?

Скажіть чи важко розібратись самому? Чи краще всім казати платити на рахунок і тоді не буде проблеми?

Якщо ставити програму на телефон яка сканує оплату - тут треба теж звітуватись?

Якщо касовий апарат- тут треба звітуватись?
Пишу, не читаю• 02 октября в 19:19
Візьміть консультацію у компетентного бухгалтера, наприклад в мене. Великий стаж ведення ФОПів на різних системах оподаткування
Опля Картопля• 02 октября в 19:37
Ответ дляПишу, не читаю
Правильно! Чек-то выдать надо, а до этого ФОП зарегистрировать и програмный касовый аппарат тоже))
Пишу, не читаю• 02 октября в 19:39
Ответ дляОпля Картопля
А потім правильно порахувати дохід з усіма нюансами і здати декларацію