Бритоножка• 03 октября 2025
Чи можна поклеїти шпалери за 1 день?
Пообіцяли, що за 1 день поклеять шпалери. Тобто, знімуть старі, погрунтують і поклеять. Площа не велика, але у мене сумніви, що грунтовка так швидко висохне. Хто розуміється на цьому?
Мона_Лиса• 03 октября 2025
Грунтовка сохнет быстро,но после снятия обоев обычно шпаклюют(старт+финиш),а у них тут ’Джонни,сделай монтаж’))
Непозбувна Бентега• 03 октября 2025
2 години сохне грунтовка, якщо тепло в кімнаті. До ночі поклеять, якщо з ранку почнуть.
Бритоножка
• 03 октября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
16-17 градусів в квартирі. Не тепло(
Бритоножка
• 03 октября 2025
Ответ дляМизимец
Ми з чоловіком поклеїли на 7 годин кімнату 26 кв. Без досвіду
Ви молодці! Я не візьмусь за таке. Тим більше в мене натяжна стеля. Треба, щоб хтось досвідчений робив.
Мизимец• 03 октября 2025
Ответ дляБритоножка
ф про те, що це без проблем можна зробити. І це при умові, що не вилізуть моменти при знятті старих шпалер
Дайте вподобайок• 03 октября 2025
Ответ дляМизимец
Мы за 4 часа 18 квадрат, и за 3,5 одну стену в другой комнате,обои другие были, все нервы вытрепали
Помогалочка• 03 октября 2025
Я сама клеїла за день, але без грунтовки кімнату 30 м. Мені було років 17. А тут профі, тим більше вдвох -це не один.
ЯниЯ• 03 октября 2025
Зробити можна, тільки чи буде триматися. Хіба, що почнуть вранці грунтувати, а ближче до вечора клеїти шпалери. Питання, коли знімати старі шпалери, шпатллювати стіни і коли висохне шпатллівка?
Ми колись зняли квартиру і найняли людей поклеїти шпалери, от вони нам погрунтували і поклеїли за 1 день у двох кімнатах. Вони ще й спортили грунтовкою всю підлогу і стіл. Ми перефарбовували всю підлогу і заклеювали плівкою стіл. А через пару місяців почали шпалери просто відклеюватися великими кусками. У доньки в гуртожитку ми самі клеїли шпалери 4 роки тому, ґрунтували вдень, а шпалери клеїли на слідуючий день зранку. Все тримається до сих пір
Бритоножка
• 03 октября 2025
Ответ дляПомогалочка
Клеїти буде одна людина. Сумніви щодо того, чи встигне висохти грунтовка.
ЯниЯ• 03 октября 2025
Ответ дляБритоножка
Саме так. Суто поклеїти шпалери на підготовлені стіни це одне, а підготувати стіну це час, плюс час на висихання грунтовки
Бритоножка
• 03 октября 2025
Ответ дляЯниЯ
От і я боюсь, щоб на мокру грунтовку не поклеїли.
АсобеннАя• 03 октября 2025
Ответ дляБритоножка
Так а в чому питання у вас розтягнути на два дні?
Дійсно, грунтовка має простояти хоча б ніч. Особливо в умовах вашої температури.
А на другий день вже клеїти. Чи ви хочете щоб все повідпадало потім? Порушення технології
Я ніколи не клєю шпалери в день грунтування. Тільки у випадку, якщо загрунтувала в 9 ранку, а клеїти почала в 8 вечора в жару
Бритоножка
• 03 октября 2025
Ответ дляАсобеннАя
Не можу знайти майстра. Всі зайняті. Ось одну знайшла, сказала, що за день поклеїть...
АсобеннАя• 03 октября 2025
Ответ дляБритоножка
А у вас шпалери вже зняті і стіни підготовлені, правильно я розумію?
Тобто робота тільки грунтувати та клеїти?
То загрунтуйте самі звечора. Ділов -то там на 15 хвилин. А до ранку все висохне і майстер прийде та поклеїть гарненько
Бритоножка
• 03 октября 2025
Ответ дляАсобеннАя
Ні. Треба виконати демонтаж шпалер, потім погрунтувати стіни, а потім поклеїти шпалери.
АсобеннАя• 03 октября 2025
АААА я не дочитала.
Тоді ні. Звичайно за один день цього не зробиш. Я не професійний майстер, просто сама вдома працювала із стінами цього року, але можу вам сказати. Дивно, що майстриня цього не знає
Коли знімаеш шпалери, навіть при гарних стінах, по-перше, не всі шпалери знімаються легко одним ривком. Це залежить від шпалер та клею. В деяких кімнатах мені довелося знімати шпалери водою, бо вони не відходили самі. Після такого зняття (миття) - грунтувати не можна до повного висихання. Далі, під шпалерами після зняття можуть виявитися ушкодження, які треба зашпаклювати. Коли, наприклад я знимала, то побачила, що кути кімнати пішли тріщинами. Довелося клеїти малярну сітку і шпаклювати і кути, і точково стіни. Це, звісно, якщо ви хочете, щоб якісно було. На це все пішло день-два
А потім вже грунтування, висихання та поклейка. Щось в мене виникли сумніви у професійності вашого майстра. За один день це зробити неможливо
Бритоножка
• 03 октября 2025
Ответ дляАсобеннАя
АААА я не дочитала.
Дякую за ваш розгорнутий пост. Я теж не майстер, але погуглила, скільки сохне грунтовка і теж засумнівалась в якості такої поклейки, якщо не дотримуються технології процесу. Навіть якщо стіни нормальні, то після грунтування таки має пройти хоча б годин 5-6.
Непозбувна Бентега• 03 октября 2025
Ответ дляБритоножка
16-17 градусів в квартирі. Не тепло(
Так і шпалери будуть сохнути довго. Доведеться грітись.