Несу пургу• 04 октября в 10:34
Порадьте, будь ласка, ручну кофемолку.
Хочу подарувати на ДН чоловіку гейзерну кофеварку і ручну кофемолку. З кавоваркою визначилася, тепер потрібна кофемолка. Заздалегідь вдячна!
Допоможіть знайти• 04 октября в 10:46
Ответ дляhrystia
У мене така вже багато років. Користуююся щодня
Автор питає про ручну
Прикуси Язика• 04 октября в 11:13
У нас старая как мясорубка, столько нам помогала, старшая росла свет Юлька отключала, крупы молола ей и каши варила))), и сейчас доставали…, но ей нужен стол что б прикрутить, к столешницам она не всем подходит
Звездолётчица• 04 октября в 11:22
Ответ дляhrystia
Це ж не ручна
Звездолётчица• 04 октября в 11:23
Ответ дляhrystia
Справді. Не звернула увагу 🤔 Хоча , особисто мені, було б не зручно щоранку молоти в ручній кофемолці.
За совок, були ручні - прикольна штука, не тільки для кави.
Ліплю вареники• 04 октября в 11:30
Ответ дляhrystia
Вона ручна, бо треба руками тримати?
Несу пургу
• 04 октября в 12:49
Ответ дляhrystia
Дякую! Багато за неї чула гарних відгуків, але чогось хочеться ручну. В мене є електро стара ( совдепівська), ми з чоловіком купили каву в зернах і вона помолола його дуже крупно. Ми той кг кави мололи рік мабуть потроху... Думаю, може ручна буде краще...
Несу пургу
• 04 октября в 12:49
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую!
Несу пургу
• 04 октября в 12:50
Ответ дляok1904
Користі ніякої.
В мене чоловік дуже любив ручну, стилізовану під антикваріат, але я купила електричну, то просто забув як молоті на ручній, сховали глибоко в шафу
Дякую!
Ответ дляНесу пургу
Цю кофемолку я купувала спеціально, щоб молоти каву) Люблю свіжозмелену каву, тому вона працює щодня. Меле дуже дрібно і швидко
Несу пургу
• 04 октября в 16:03
Ответ дляhrystia
Дякую за Ваш відгук!