Несу пургу• 04 октября в 10:34

Порадьте, будь ласка, ручну кофемолку.

Хочу подарувати на ДН чоловіку гейзерну кофеварку і ручну кофемолку. З кавоваркою визначилася, тепер потрібна кофемолка. Заздалегідь вдячна!
Непозбувна Бентега• 04 октября в 10:35
автор Несу пургу • 04 октября в 10:40
Ответ дляНепозбувна Бентега
фото
Дякую!
hrystia• 04 октября в 10:40
У мене така вже багато років. Користуююся щодня
Допоможіть знайти• 04 октября в 10:46
Ответ дляhrystia
Автор питає про ручну
hrystia• 04 октября в 10:51
Ответ дляДопоможіть знайти
Автор питає про ручну
Справді. Не звернула увагу 🤔 Хоча , особисто мені, було б не зручно щоранку молоти в ручній кофемолці.
Прикуси Язика• 04 октября в 11:13
У нас старая как мясорубка, столько нам помогала, старшая росла свет Юлька отключала, крупы молола ей и каши варила))), и сейчас доставали…, но ей нужен стол что б прикрутить, к столешницам она не всем подходит
Звездолётчица• 04 октября в 11:22
Ответ дляhrystia
Це ж не ручна
Звездолётчица• 04 октября в 11:23
Ответ дляhrystia
За совок, були ручні - прикольна штука, не тільки для кави.
ok1904• 04 октября в 11:26
Ответ дляhrystia
Вірно. Дуже вдале рішення якщо ще і з зємною чашею.
ok1904• 04 октября в 11:26
Ответ дляДопоможіть знайти
Автор питає про ручну
Користі ніякої.
В мене чоловік дуже любив ручну, стилізовану під антикваріат, але я купила електричну, то просто забув як молоті на ручній, сховали глибоко в шафу
Ліплю вареники• 04 октября в 11:30
Ответ дляhrystia
Вона ручна, бо треба руками тримати?
hrystia• 04 октября в 12:18
Ответ дляЛіплю вареники
Вона ручна, бо треба руками тримати?
Як добре, що можна під анонімом коментарі писати) Відповідь мою не бачили, що я неуважно прочитала допис автора?
автор Несу пургу • 04 октября в 12:49
Ответ дляhrystia
Дякую! Багато за неї чула гарних відгуків, але чогось хочеться ручну. В мене є електро стара ( совдепівська), ми з чоловіком купили каву в зернах і вона помолола його дуже крупно. Ми той кг кави мололи рік мабуть потроху... Думаю, може ручна буде краще...
автор Несу пургу • 04 октября в 12:49
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую!
автор Несу пургу • 04 октября в 12:50
Ответ дляok1904
Користі ніякої.
Дякую!
hrystia• 04 октября в 15:57
Ответ дляНесу пургу
Цю кофемолку я купувала спеціально, щоб молоти каву) Люблю свіжозмелену каву, тому вона працює щодня. Меле дуже дрібно і швидко
автор Несу пургу • 04 октября в 16:03
Ответ дляhrystia
Дякую за Ваш відгук!