Леннон_Жив!• 14 июня в 09:23

Макаруни. Є серед вас ті, які їх не люблять?

Може, хто готує сам, покажіть, будь ласка.
Результат:
вже голосів: 164
110 (67.07%) Не люблю
33 (20.12%) Люблю
21 (12.8%) Інше
Сметчица• 14 июня в 11:22
Ответ дляЛеннон_Жив!
У 55 році в радянській Україні ніхто не знав про цей десерт макарон з Парижа.
​Сучасні орфографічні та кондитерські словники вже давно розрізняють макарони, і як пасту, і як тістечка та макаруни, як кокосове печиво.
Тому, ваші маніпуляції зі соовником 70річної давнини виглядають іронічно.
Словник сучасний) У сучасних словниках можуть брати цитати класиків, і з 19 сторіччя. Це не означає, що словник видано у 19 сторіччі чи у 1955 році. Ви не лише макаруни, а і словника тлумачного ніколи не бачили? Ось вам ще один великий тлумачний словник сучасної української мови. Є лише одне тлумачення слова ’макарони’)))
http://slovopedia.org.ua/93/53404/901994.html

Ловлю капці• 14 июня в 11:31
Они слишком дорого стоят, даже если готовить самому. Поэтому прям любить, многим наверняка не по карману..... А то, что продают типа эти,, Наполис,, или как они называются, по 15-20, это не макаруны..... Мне нравятся, но по 70-90 гривен за штучку, это не по карману.....
автор Леннон_Жив! • 14 июня в 11:45
Ответ дляСметчица
Вибачте мені, але ви застрягли у 20 ст., а Інститут мовознавства НАН крокує в ногу з сучасністю, на відміну від ваших аргументів.
І якщо ви так відстоюєте десерт макарун, то що ж про нього говорять ті самі словники української мови, на які ви посилаєтеся?
Сметчица• 14 июня в 11:48
Ответ дляЛеннон_Жив!
Для вас макаруни - то макарони, і те саме, що безе)
Навіщо мені вас в чомусь переконувати? Може і на вашій вулиці буде свято і ви нарешті колись скуштуєте того макаруна, щоб зрозуміти за що люди готові платити такі гроші. І то буде зовсім не схоже на безе чи меренгу.
автор Леннон_Жив! • 14 июня в 11:49
Ответ дляСметчица
Бо ви самі вже заплуталися, намагаючись апелювати словниками.
Щодо свята від макарона, мені смішно це від вас читати
Ушла и Пришла• 14 июня в 11:58
Ответ дляСметчица
А чому не яєчня? Макарун взагалі не має нічого спільного з безе, ні за смаком, ні за текстурою. У мене таке враження, що люди в цій темі ніколи не куштували макарунів. Як можна порівнювати сухе, крихке і солодюше безе з абсолютною протилежністю: ніжним, повітряним, не сухим і ледь солодким макаруном?
Маракун не є лєдь солодким, як би ви його не описували, а це безе, на смак- це безешка,це як докащувати, що заварне тістечко не схоже на еклер.
СМСница• 14 июня в 12:18
Я тільки з фруктовою начинкою люблю, бо фрукт в начинці дає кислинку
Шоколад, різні сири в начинці не люблю
Бджолина королева• 14 июня в 12:35
Ответ дляСметчица
Вы точно макарун пробовали?)))
Русланка з гілки• 14 июня в 12:43
Ответ дляСметчица
Просто цікаво, де куштували макаруни ті, хто відписалися, що це ’занадто солодко’, ’занадто жирно’, ’хімоза’? Це не про макаруни взагалі) Це рівносильно, що спробувати торт Вацак і розповідати, що всі торти г...но.
У мене особисто є більш улюблені десерти, але мушу визнати, що макарун - це дуже смачно. У нього лише один недолік - ціна. І так, макарун з супермаркету і макарун з приватної кондитерської геть різні, що за смаком, що за ціною.
Согласна, я их тоже хаяла, пока не попробовала в кондитерской где только макаруны и кофе, очень вкусные

Потішаюся• 14 июня в 14:02
Не люблю. Если уж очень хочется сладкого к кофе, а есть только они, ем печеньки, а средину выбрасываю
Ms. Скромность• 14 июня в 14:11
Макарун- это кокосовое печенье, а это макарон.
Кондуктор автобуса• 14 июня в 14:24
Ответ дляСметчица
Расскажите, какие ещё у вас есть любимые десерты, кроме макарунов?
Мольфарочка• 14 июня в 15:01
Я люблю тірамісу ( крем з яєць та маскарпоне ) , Наполеон , та крем карамель , морозиво ще люблю . А ну і звісно сирник
Бадабум• 14 июня в 15:07
Готую іноді сама, для дітей і собі до кави. Але приїдається швидко і надовго.. тому раз на півроку роблю😆
З плюсів - недорого (я роблю на звичайному борошні, просто як вкусняшку для нас, не на продаж же), не калорійно (на 1шт десь 80-100ккал, а 1шт цілком до кави вистачає).
Начинку роблю тільки з дор блю і менше пудри додаю, щоб не було приторно солодко. Для домашнього поїдання- цілком підходить.
Путающаяся• 14 июня в 18:30
Ответ дляСметчица
мне достаточно химозного красителя и кучи сахара, чтобы не есть это
автор Леннон_Жив! • 14 июня в 18:44
Ответ дляБадабум
Дякую, що поділилися фото
Залетна Я тут• 14 июня в 19:22
Це якась розкручена фігня.