Чудо Ф_ф КеДаХ• 04 октября в 12:26
Вітрянка, косакі, чи що це може бути?
Дитина захворіла з температурою,на 3-4 день позитивна динаміка 37,0-37,1.
З 5 дня 37,7 -38,4. Сильний кашель,нежить.Здали кров .Прописали антибіотик.На 6 день до прийому антибіотика почався незначний висип.
Сьогодні зранку вже обсипали більше.
На стопах,долонях НЕмає, тільки у волоссі, обличчі і по тілу.
Це добавилась вітрянка?
Хто хворів підкажіть..
Сьогодні зранку вже обсипали більше.
Це добавилась вітрянка?
Хто хворів підкажіть..
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 04 октября в 12:39
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Похоже на герпес
А він температуру теж дає?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 октября в 12:40
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А він температуру теж дає?
Так. В моєї доньки навіть на дужці над гландами сипало одного разу
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 04 октября в 12:40
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Тю,капець...і як його лікувати?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 октября в 12:42
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Оспамокс
Тоді, розглядайте версію і алергії до пеніцілінів. Вона вистрелює не одразу, не від першого прийому, але далі потрібно при лікуванні брати антибіотики інших рядів
Доньці призначали цефалоспорини після того, як посипало на пеніциліновий антибіотик
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 октября в 12:45
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Тю,капець...і як його лікувати?
Герпес лікуюсь ацикловіром. Вітрянку ним також лікують. Вітрянка це один з видів герпесу
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 04 октября в 12:46
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Висипи почали з´являтися ввечері,одного дня,а антибіотик почали пити в обід наступного дня.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 04 октября в 12:47
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Чат гпт,пише схоже більше на вітрянку....
Сладкий лимончик• 04 октября в 13:11
а тот кто антибиотик выписал - он какой диагноз поставил? и что там в анализе крови?
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 04 октября в 13:27
Ответ дляСладкий лимончик
Дитина місяць хворіла з перервою в тиждень періодично температури.По загальному аналізі крові назначили антибіотик.Гострий риносигусит і кашель жорстке дихання .
Мабуть в цей час підхватили десь вітрянку