Домовенок Кузя• 04 октября в 15:07

Покрасилась в каштановый, а получился черный

Это было пару месяцев назад. Хочу сказать, что я уже давно крашусь в каштановые оттенки и не ожидала, что получится практически чёрный. (т.к. каждый раз когда я красилась, цвет получался как на коробке). Думала что он смоется, ан нет. У кого была такая ситуация? Как мне теперь выйти из тёмного в коричневый (без салонов)?
Я не в теме• 04 октября в 15:09
Никак
Барвіночка• 04 октября в 15:10
смывку купить
Єдина Країна• 04 октября в 15:16
А что за краска?
Пишу з калідору• 04 октября в 15:16
Фарба та сама, що й була? Який колір був
Файна_зупка• 04 октября в 15:16
максимально долго не красьтесь Мойте голову агресивніми шампунями чтоб смівалось Краску возьмите на тон ниже На корнях держите как обічно а на длине минут 5
Єдина Країна• 04 октября в 15:18
А я наоборот перешла на темный, но не черный, когда корни отрастают, то хоть медного оттенка на них нет, так было от каштанового и темно-каштанового
автор Домовенок Кузя • 04 октября в 15:19
Ответ дляПишу з калідору
Нет, другая
Патріотка з дивану• 04 октября в 15:26
Чи раз таке було. Навіть 6 бувало давали результат на рівні 3. 5 мені взагалі майже всі затемні.
Зі свого досвіду, якщо фарба аміачна, нічого ви не зробите, окрім як поступово фарбувати на півтона, потім на тон світлішим.
Ну або змивати хімічними змивками
маска Ілона• 04 октября в 15:43
Питала свого перукаря.
Без шкоди для волосся ніяк.
Я просто фарбувала звичною фарбою корені, не чіпала довжину, а раз на три місяці на довжину наносила фарбу на 10 хвилин.
Так поступово волосся відросло.
МамОмужа• 04 октября в 15:52
пігмент накопичується у волоссі ж. я теж фарбувалася у свій природний колір, але поступово стала зовсім темною. робила мелірування потім. намучилася, поки вдалося повернутися до свого.
тепер інша проблема - рижина((
ціла індустрія працює, а не можуть нормальні фарби робити((
Пульт от линолеума• 04 октября в 15:57
Донька так пофарбувалася, але за місяці 1,5- 2 змилася фарба, хоча аміачна. В неї каштанове волосся, хотіла темно каштановий колір, а вийшов чорний. В доньки подруга працювала в Еві, то зразу сказала не переживай, ця фарба швидко змивається, так і сталося. Фарба була якась Лореаль
Почемучка• 04 октября в 16:22
Ответ длямаска Ілона
Питала свого перукаря.
Без шкоди для волосся ніяк.
Так поступово волосся відросло.
Фарбували яким тоном, світлим? Мені здається коли довжина темна а корені світліше - єфект лисини😁
маска Ілона• 04 октября в 16:51
Ответ дляПочемучка
Зазвичай я фарбуюся Лореаль 4.15. Аміачною Екселенс.
Тоді пофарбувала 4.11 чи якось так, та серія, що безаміачна, теж Лореаль. Вона взялася на мені чорною.
Фарбувала далі 4.15. Вона досить темна.
автор Домовенок Кузя • 04 октября в 18:39
Ответ дляПульт от линолеума
У меня была гарниер. Никогда не покупайте эту краску, если не хотите ходить с отросшими корнями (эта краска не смывается). До этого красилась лореаль и schwarzkopf
автор Домовенок Кузя • 04 октября в 18:44
Ответ дляПочемучка
Так она же не светлым закрашивает
Пишу з калідору• 04 октября в 19:16
Ответ дляДомовенок Кузя
Темний каштан? Маска з майонезом на дві години