Пенек Возмездия• 04 октября в 22:18
Ключ в податковій - ви спокійно висилаєте бухгалтеру?
Чи не ризикуєте?
Пенек Возмездия
• 04 октября в 22:26
Ответ дляПульт от линолеума
Так. А що страшного?
Я не знаю
Я вперше
Знайшла бухгалтера в інтернеті
А вона каже скинь мені ключ..
Я вперше
Знайшла бухгалтера в інтернеті
А вона каже скинь мені ключ..
пу_пугренчик• 04 октября в 22:33
Ответ дляПенек Возмездия
Я не знаю
Я вперше
Знайшла бухгалтера в інтернеті
А вона каже скинь мені ключ..
Я вперше
Знайшла бухгалтера в інтернеті
А вона каже скинь мені ключ..
А як ви то уявляєте в інакшому випадку ? Звісно довіряй але перевіряй. Якщо стрьомно - то оформлюйте бухгалтера на роботіу і робіть ій ключ.
Пенек Возмездия
• 04 октября в 22:39
Ответ дляпу_пугренчик
А скажіть будь ласка яка небезпека може бути якщо чужа людина мені щось може там накоїти в деклараціях?
Киця-бриця• 04 октября в 22:42
Ответ дляПенек Возмездия
наприклад
пу_пугренчик• 04 октября в 22:45
Ответ дляПенек Возмездия
Я раджу вам контролювати податки, заявлені до сплати. Бо ризики в помилках, наслідками яких можуть бути зайво сплачені кошти. Чужій людині з того нічого, а відповідальність за вами. Раз в пів року просіть отримати довідку про відсутність заборгованості, хоча ви і самостійно можете переглядати в кабінеті стан розрахунків з бюджетом. Без довіри важко будувати робочі стосунки але й безконтрольно довіряти теж не можна. Я головний бухгалтер, маю всі ключі від всіх банків, податкових і т.д., але рівень довіри відповідний.
Пенек Возмездия
• 04 октября в 22:48
Ответ дляпу_пугренчик
Як до вас звертатись? Можливо в якійсь фірмі працюєте? І чи давно ви ФОП? Займаєтесь своєю діяльністю
пу_пугренчик• 05 октября в 00:11
Ответ дляПенек Возмездия
Я не ФОП, працюю давно, але по трудовому договору, штатним головним бухгалтером.