Майданщица• 05 октября в 14:26
Ей 52, ему 21, какое будущее в этих отношениях??
Позитивна• 05 октября в 14:45
Если она богата и оплачивает его счета, то хорошее будущее). Как и наоборот. Если мужчине 52, а девушке 21, то он её содержит и она с ним живёт.
Метелик• 05 октября в 14:45
Він зовсім якийсь неліквідний, що йому ніхто не дає, що в нього може встати на 52річну?
Чи 52 річна пропонує величезні гроші за секс?
А може батьки втулити купу грошей в навчання, а студент завалив літню сесію і до початку жовтня треба здати всі борги. Вивчити не може. Останній шанс — перестати з деканом.
Інших варіантів немає.
Звісно, стосунків між ними бути не може. Просто вигідний одноразовий секс.
І не треба розповідати про гарний вигляд в 52. Мені 44. Є подружки та колеги трохи старші та молодші, гарно виглядають, але біля 20 річних і рядом не стояли.
Інших варіантів немає.
Метелик• 05 октября в 14:47
Ответ дляSo_so
Всё-таки мизогиния существует, как Китти Спенсер вышла замуж, ей 30, ему 62, то в основном обсуждали платье от ДГ, а как женщине 52..
Це природа.
Чоловік в 52 здатний до розмноження, йому можна молоду самицю.
Жінка в 52 не здатна.
Та прям багіня• 05 октября в 14:47
Зрозумійте вірно,- у мене подрузі 52. Вона офігенно виглядає. Активна, весела, любить подорожі...але вона не буде народжувати, вона вже всього досягла і ділитись не бажає, для спадку у неї є донька...вона з задоволенням покористується молодим тілом, але робити для нього вона нічого не буде.
Мама Никитки-2• 05 октября в 14:55
Ответ дляПросериарила молодость
Ну он ей деняк, она ему ощущения.
Деняк нет и ощущений не будет😅
На этом и все
Парампарам пам. Конец
Деняк нет и ощущений не будет😅
На этом и все
Парампарам пам. Конец
Ви все наплутали. Навпаки 🤭
Мама Никитки-2• 05 октября в 14:56
Ответ дляMiss Lisi4ka
Для обоих условно позитивное, он напоследок купит молодое тело и получит свою дозу счастья, она струсит с него ресурс и пойдет дальше.
Цікаво чим більшість читає? Явно не очима
Патриоточка• 05 октября в 14:56
Ответ дляТа прям багіня
Лучшие годы просрет со старухой, а она проживет дольше, чем он надеется.
Ну он ещё будет огого )
А вот маразм слушать тетки в климаксе
Тётя Хрюша• 05 октября в 14:57
Ответ дляДа, я блондинка!
Знаю такую пару, правда ему 28, ей 55. Ну им нормально, это главное. Но моему сыну 20, не хотела бы такую партию
Когда свекруха моложе невестки))
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 октября в 15:04
Чудове.
вона стара і нудна, він сповнений сил. Молодий доглядальник. Огидна історія.
И.О. человека• 05 октября в 15:33
Ответ дляБЦАшка
ужасное
Чего это? Она его усыновит, он ей внуков родит
Рубаю олівлє• 05 октября в 19:06
та для чого те майбутнє! майбутнього може і не бути. треба жити сьогодні, бо завтра може і не настати, в наш час.
ХуАнита• 05 октября в 19:49
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Или галкин с пугачевой...
Это исключение. Пугачева все-таки королева, хоть и на пенсии. В такую влюбиться может и внучек.
Цвіпканя• 05 октября в 23:05
Ответ дляХуАнита
Ну вы серьезно?