В шоколаде• 05 октября в 14:52

Обмін валюти у Відні

Їду до Відня. Я так розумію, що обміняти долари на євро краще в банках. Підкажіть, хто стикався, чи обмінюючись вони долари старого зразка? Є декілька купюр 1993 р., чи нема таких заморочок як в Україні ? Дякую.
ПростоБелка• 05 октября в 14:54
А зачем вы везете в Вену доллары? У вас нет банковской карточки?
Русланка з гілки• 05 октября в 14:55
Заморочок немає, курс найвигідніший в Україні.
автор В шоколаде • 05 октября в 14:56
Ответ дляПростоБелка
Мені потрібно віддати готівку. Сума у декілька тисяч. Дивлюсь, що кросс курс краще, ніж в Україні.
Русланка з гілки• 05 октября в 15:06
Ответ дляВ шоколаде
Крос курс до обміну валют банками ніякого відношення не має. Це не для фізичних осіб.