В будинку приписані мої батьки, один з них пенсіонер, інший працює, я і в декреті з травня, і приписана дитина, мій чоловік прописаний за своєю старою адресою. Чи реально отримати субсидію?
арина-ветерок• 05 октября в 21:14
Звісно що не буде субсидії, бо до Ваших і батьків ще й доходи чоловіка додадуть.
Ви ж можете порахувати, чи перевищує оплата за комуналку 20 відсотків від всіх доходів Ваших, Вашого чоловіка і батьків. Думаю навряд.