Бегущаяпо• 06 октября 2025
Болять сильно груди немає сил переживаю щоб не онко..
Дівчата знаю , що дурна. Місяць назад була у лікаря вона зробила просто огляд .Гіниколог . Також оглянула на кріслі . Сказала що все норм виписала мастаденон . Мені не допомагає і знову вже другий місяць місячні прошли через тиждень до наступних місячних знову болить . Завтра саме спробую потрапити до мамолога . Вже переживаю щоб не рак страшно так .
Vita_Nikolaeva• 06 октября 2025
Ответ дляБегущаяпо
Дівчата була у мамолога онколога робила обмеження і узі мастопатія
Бажаю здоровья вам
Бережіть себе
Черпак_для_фантазий• 06 октября 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
если б рак можно было определить по боли то во всех медицинских памятках было это написано
боль не равно онко
что там у вас за боль - выясняют в каждом отдельном случае, универсальная рекомендация - это регулярные чекапы, всё
боль не равно онко
Ви мене як не чули так і не почули, ви категорично заявляли, що не болить, я вам сказалі, що це не так. Ви продовжуєте далі мені про щось писати - мене це не цікавить!
Звісно чекапи це дуже важливо але більшість жінок цього не роблять, поки не з´являються якісь тривожні симпотими. Добре, що у автора все з´ясувалося і вона швидко потрапила до лікаря.
Vita_Nikolaeva• 06 октября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
дорогая - так это вы мне первая написали тут и продолжаете до сих пор шпарить ахинею
вы мне неинтересны от слова совсем - так что одужуйте единственное что могу сказать
Черпак_для_фантазий• 06 октября 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Ахінею, кажете? Приємно, що ви все ж знаходите час її читати. Не переймайтесь, байдужість краще показувати мовчанням, а не есе на кілька рядків. Одужуйте самі — здається, це вам потрібніше.
Спокійної ночі.
Vita_Nikolaeva• 07 октября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Спокійної ночі.
ахинею конечно
я ж сразу написала
Работать надо• 07 октября 2025
Ответ дляВредняжка
Мне 42 года, я в этом году пришла к врачу и тоже ей сказала, что мне надо только узи, а не мамографию, и врач сказала, что после 40 уже нужно делать мамографию! Узи не выявит мелкие проблемы или раннюю стадию.
У мене мамографія навпаки помилилася, на УЗД було бірадс 2, а на мамографії 4, підозра на онко, робили біопсію, дякувати богу все добре. З 2025 року з 45 років показана мамографія, але лікар може направити і раніше, якщо побачить потребу, просто безкоштовно ви її зробити за програмою НСЗУ не зможете.
Вредняжка• 08 октября 2025
Ответ дляРаботать надо
Я зробила мамографію безкоштовно. Мені лікар розповіла, що якісь нюанси можна побачити на узі, а якісь інші на мамографії. Я в цьому році зробила перший раз взагалі за життя мамографію і безкоштовно за направленням - Київ. У свекрухи вже на мамографії виявили рак, вона вже прооперована в 22-му році, але ж вона і старенька.