Каркуша Клара• 06 октября в 08:21

Дуже холодно в квартирі, які речі можна купити, щоб грітись?

Добрий день, дівчата.

Таке питання. Дуже холодно в квартирі, опалення практично включати не зможу взимку, буду включати лише час від часу, щоб трохи прогріти, коли буде мінусова температура. Так було минулої зими і на жаль змушена так жити і цієї зими. Квартира на першому поверсі, сусідів немає, лише 1 стіна, знизу підвальне приміщення.

Порадьте, будь ласка, чим я можу зігріватись?

Хочу купити собі мабуть 2 грілки в ліжко.

Минулого року купила термоодяг на вовні якихось там баранів😀, але він лише для активу, треба купити щось тепліше для дому. Що це може бути? Може фліс?

Одіяло. Чи можливо якесь таке покривало є тепле?

Можливо ще якісь варіанти є? Буду вдячна за будь-які ідеї і за те, якщо не буде злих коментарів. Дякую
Все і одразу• 06 октября в 14:06
Постельные комплекты пушистые, как и халаты, очень теплые. Такие есть в Нексте. Они очень популярны в Британии и Скандинавии, где отопление очень дорогое, и оно включается на час - два в сутки.
Такие же пижамы, худи-покрывала, валенки для дома
Есть еще почти метровые грелки в мохнатом чехле, тоже хорошо тепло в кровати держат. Их можно не не только в кровать, а замотаться с такой грелкой в флисовый плед - и за ноутом работать тепло будет
Если шерстьяные носки - ас сверху такие валенки - тепло будет.
Также снизу можно одеть мериносовый свитер, а сверху такой мохнатый костюм - и тепло будет.
Почемучка• 06 октября в 14:13
Ответ дляоксюморон
Думаю что грелка удобнее и безопаснее бутылки. Мы в 90-х грелись бутылками, там была целая система, как налить, чтобы она не пролилась и не лопнула, уже не помню что там надо было делать, грелка все таки из мягкой резины, хоть выкатываться из-по бока не будет.
Та мені, яка звикла на електропростирадлі як бариня, прогрівати все тіло, грілки боюся буде замало… але, треба підготуватися на випадок якщо зовсім не буде світла
Маруська Му• 06 октября в 14:32
Ответ дляМию чакри щоденно
вот из такого, в них очень тепло
вот да, плюс имею таких пледа, один кладу на простынь, вторым укрываюсь а потом одеялко-так тепло
ЯяяКакаджамбо• 06 октября в 15:03
Автор, у меня мама ужасная мерзлячка... купила ей 2 обычные совдеповские грелки - счастья полные трусы, перед сном почти кипятком заливаем, утром еще теплые они, а мама с ними почти в обнимку всю ночь спит... и электричество экономит и в тепле!
Реально, классная штука - попробуйте
Ishoy• 06 октября в 15:04
Шапка, носки и перчатки - все что Вам нужно что бы быть в тепле
Невгамовна шахиня• 06 октября в 15:29
Ответ дляПочемучка
Ви знаєте.....в перспективі того, що ми можемо лишитися без електрики, також стала замислюватися над грілкою. А ось маю питання - грілка довше тепло тримає, аніж просто пластикова бутилка? Тобто сенс є купувати грілку?
Грілка, по-перше, довго тримає, а по-друге, ви ж дуже гарячу воду в пляшку не заллєте - її поплавить. Я на початку війни купила на розетці красиві грілки в светриках - дуже доречний зараз подарунок, між іншим) Але можна не переплачувати, а купити в аптеці звичайну грілку і зробити два шва з якогось старого светра чи покривала
Міс Всесвіт• 06 октября в 15:42
Ответ дляПочемучка
Швидко. Протягом пʼяти хвилин. Звісно зручно. Не знаю де ви знаходитеся, але я купувала українського виробництва, коштувало в районі 500 грн. З регулювання нагріву на три позиції. Ні, звісно на всю ніч не можна в цілях безпеки. Але і не потрібно, включаю за хвилин 15 як лягаю в ліжко і гріюсь поки не сплю. За цей час організм повністю прогрівається. Як вже відчуваю що буду засинати то відключаю. Користуюся з початку війни, для мене це порятунок
у нас круглосуточно всю зиму работает. вообще никогда не выключаем. от него и в комнате теплее. кровать горячая, в хату тепло отдает. а тянет как лампочка 40 вт. но в таком режиме его только на 2 зимы хватает.
Дама с собачкой• 06 октября в 15:48
купила мамі,собі,доньці в 2022 р в Ярославі 2 флісових костюми меховушки і 1 халат.і маю звичайні медгрілки. Резинові.
В кого тако було• 06 октября в 16:07
Ответ дляСарафанное радио
У мене холодна квартира. Навіть, коли вмикають опалення, в хаті прохолодно.
Щоб не мерзли ноги від холодної підлоги, я купила крокси з утепленням. Дуже класна штука! Мої ніжки в теплі)
З домашнього одягу маю халати і домашні костюми з флісу та велсофту. Вони чудово гріють. Фліс має бути не тонким.
А ще добре гріє одяг з велюру. Купила собі велюровий костюм, бо він приємний на дотик, а тут виявилося, що він ще й теплий.
Можно фото таких кроксов? Купили онлайн или в фирм магазине?
В кого тако було• 06 октября в 16:12
Ответ дляNatalia505
В мене такий дуйчик. Три роки працює на ура, коли потрібно тепло швидко. В ремонтах рятував. Речі мене не рятують.https://maudau.com.ua/ru/product/teploventyliator-...
На какую площадь комнаты вы используете этот вентилятор?
Міняйловна• 06 октября в 16:20
Скільки усвпс градусів у домі планується? Ну от і одягайтесь ’по погоді’. Ви ж на вулицю в чомусь ходите на 0, +3, +10, +15... То що нового ми можемо підказати? Минулу зиму ж якось зимували
Міняйловна• 06 октября в 16:28
Ответ длявре_Динка
Нашо мучати тварину? Якщо немає на опалення у людей грошей, то звідки вони візьмуться на корм, догляд і не дай боже лікування? І коти також мерзнуть
Ага, он клубками позакручувались, а у нас, на хвилиночку, температура ’впала до 23’, то вони вже всі на флісці, бо ’мерзнуть’. А старший у ванну втік на теплу підлогу і лежить там ковбасою))) Теж мені ’грілки’.
вре_Динка• 06 октября в 16:36
Ответ дляМіняйловна
угу. мій клаустрофобік почав ховатися під ковдру, в будинку 21-22)
Щепотка_совести• 06 октября в 17:15
А як можна жити взимку без опалення, ще й на першому поверсі? Ніякий теплий одяг не врятує. Обігрівач, але він же повинен працювати постійно, щоб підтримувалася температура.
Щепотка_совести• 06 октября в 17:19
Ответ дляГореотума
Хожу в таких костюмах
Ну вони мені максимум до +20 в квартирі норм, а у автора буде взимку може +10.
Щепотка_совести• 06 октября в 17:24
Ответ дляПік Антна
Чернігів взагалі без світла і тепла . Тец розбили. Світло добивають. Пальне також вибивають . Оце жопа буде а не зима
ТЕЦ розбили повністю? Сьогодні читала в ТГ, що місто готове до опалювального сезону, мене це дуже хвилює, тому що я в холоді не можу жити. Просто спілкуюся с людьми, і ніхто не збирається виїжджати, всі сподіваються що буде опалення.
пані Солоха• 06 октября в 17:24
в квартирі буде сиріть і кинеться пліснява, стіни таки треба прогрівати
Шикаю і викаю• 06 октября в 17:46
Ответ дляКаркуша Клара
Емм, не можу зрозуміти, що за матеріал, підкажіть, будь ласка...
Я раніше ще набрала на Олд Неві байкових пижамних штанів, флісові кофти у них же, жилетка, шкарпетки вʼязані з натуральної шерсті, товсті, типу бабусиних, так і спасаюсь. Під ковдру пластикову пляшку з дуже гарячою водою.
Невгамовна сила• 06 октября в 19:05
Автор, є електропростинь від павербанка. Павер заряджати на роботі. Я так робила, коли треба було економити
Перша леді колгоспу• 06 октября в 19:10
Розумію вас. У мене також квартира на першому поверсі, дуже холодно.
Але у мене є конвектор. Рятує.
Із одягу придбала колись дуже теплу кофту і штани. Такого плану. Укр. виробник ВОЛ.
Невісточка ж• 06 октября в 19:14
термоизоляционная фольга для стен, можно под ноги бросить где сидит кто-то. термопленка для окон, бутылки с горячей водой, овчина под попу
Ласковая_львица• 06 октября в 19:22
кегуруми !! и я не шучу, в нем даже жарко через пол часа в любой холод
https://kigurumijama.com.ua/dorosli/tproduct/83675...
есть на али експрессе полно
Атятя_тётя• 06 октября в 19:55
Вам мабуть вже писали, замість грілок електричне простирадло. Вовняний плед то весчь) на всі часи мабуть від часу моєї бабусі 😅 Зараз сиджу під ним з котом)). З взуття в мене є старенькі теплі угги колабура вони м´які і супер якщо не топлять.
ТаПрямТам• 06 октября в 21:05
Меня ничего не греет, сосуды такие. Потому только парить ноги, пить горячий чай и быть в движении.
Котики-муркотики• 06 октября в 21:35
Ответ дляКаркуша Клара
Ось таке?
В примарку їх повно
Коштують евро 20
З міхом всередині, подвійні
До них штани
Але мінус шо вони занадто широкі
Весела бджілка• 06 октября в 23:08
Пляшка з гарячою водою під ковтру це топ)
aljonyshka• 06 октября в 23:54
Флисовая пижама, сверху кофта, постель согреваю бутылками с горячей водой, + 14 нормально переживаем)
Ворожу на каві• 07 октября в 00:06
Ответ дляНеновая почта
Кота купите.
кот замерзнет, мой сейчас под одеялом спит
СкумбріяП8• 07 октября в 00:53
Мужика заведи, он тебе грелку присунет и сразу тепленько будет. Да и с котлом что то организует. Давай не мерзни там.
Ms. Откровенность• 07 октября в 07:57
Ответ дляМушля з Криму
А Ви не боїтесь на електроприборах спати? Я б не змогла, фобія. Хіба що нагріти ним ліжко,потім вимкнути і лягти...
Так его выключают перед сном, там уже ваше тело и одеяло держит тепло