Каркуша Клара• 06 октября 2025
Дуже холодно в квартирі, які речі можна купити, щоб грітись?
Добрий день, дівчата.
Таке питання. Дуже холодно в квартирі, опалення практично включати не зможу взимку, буду включати лише час від часу, щоб трохи прогріти, коли буде мінусова температура. Так було минулої зими і на жаль змушена так жити і цієї зими. Квартира на першому поверсі, сусідів немає, лише 1 стіна, знизу підвальне приміщення.
Порадьте, будь ласка, чим я можу зігріватись?
Хочу купити собі мабуть 2 грілки в ліжко.
Минулого року купила термоодяг на вовні якихось там баранів😀, але він лише для активу, треба купити щось тепліше для дому. Що це може бути? Може фліс?
Одіяло. Чи можливо якесь таке покривало є тепле?
Можливо ще якісь варіанти є? Буду вдячна за будь-які ідеї і за те, якщо не буде злих коментарів. Дякую
Мяо мой мяо• 06 октября 2025
Ответ дляоксюморон
Автор пишет, что у нее первый этаж, снизу подвал, рядом пустующая квартира. Фактически она будет отапливать не себя, а подвал и соседскую холодную стену, большие теплопотери и никакого результата. Дорого.
Я колись жила на першому поверсі, то вічна сирість. І це в підвалі вода не стояла, будинок сухий. Якщо в неї така ситуація, то їй потрібно опалювати, щоб по квартирі не пішов грибок.
Хоча, їй видніше. Нехай не опалює ні підвал, ні сусідів, ні себе, якщо так потрібно.
Задираю носа• 06 октября 2025
Ответ дляНетутешня
Чому не включити опалення, хоч мінімально?
Передам нашому меру цю пораду))
Нетутешня• 06 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
на опалення нема, на всякий одяг і т.п. є, брєд
Нетутешня• 06 октября 2025
Ответ дляЗадираю носа
Передам нашому меру цю пораду))
Є кондиціонер, електробатарея, плита газова і т.п.
Задираю носа• 06 октября 2025
Ответ дляНетутешня
Немає нічого, крім плити.
Але у нас не критично. Вдягнулися і ок.
Мяо мой мяо• 06 октября 2025
Ответ дляЗадираю носа
Передам нашому меру цю пораду))
Вам потрібно підсрачника меру передати.
Твоя подружайка• 06 октября 2025
З одягу рятує флісове кенгурумі, овечі бурки, балонові безрукавки. Маю електроодіяло і в кухні на газовій комфортці поставила білу цеглину (шімотка називається), трошки нагріваю і вона римає
Вишневий цвіт• 06 октября 2025
Ответ дляТракторні війська
я читаю тему і не можу зрозуміти - це у людей реально так холодно вдома взимку, чи просто люди мерзляки?
моя мама вмикає газ на кухні, щоб грітися, коли температура падає з 26 до 24, але їй буває сиро і не комфортно. Хоча я проти такого, по перше газом грітись -не ефективно і навіть шкідливо, по друге треба хочаб трохи закалятись.
А тут деякі писали, що взагалі не опалюється квартира, це як? я просто не знала, що таке можливо в Україні взимку.
Опалюється з середини жовтня. Я худенька і дуже мерзну, вже з вересня сплю з грілкою. Працюю з дому, сидіти мерзнути за комп´ютером не комфортно, руки ноги льодяні, тому поки нема опалення гріюся як можу, обігрівач, теплий одяг, інколи ще пледом накриваюся поки працюю
Така бойова Я• 06 октября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
вот из такого, в них очень тепло
Это называется велсофт. Я тоже его очень люблю. И халаты, и пледы, вместо постельного белья. Один снизу, второй сверху, а потом ещё одеялко.))
Така бойова Я• 06 октября 2025
Ответ дляАннуитет
Электрический конвектор noirot, выставить температуру небольшую, и будет поддерживать, много жрать не будет, и в комнате, где будете, двери закрывать
А если электричества не будет?((
Эскиз бесконечности• 06 октября 2025
Отапливайте одно помещение, в котором находитесь бОльшую часть времени. Не расходуйте тепло на другие.
Закрывайте все межкомнатные двери в квартире. Если дверей нет, повесьте плед/одеяло/покрывало в дверное пространство.
Завесьте окна и входную дверь одеялами. Во всей квартире именно они эти места самые пропускаемые, касательно тепла.
Я тут с краю постою• 06 октября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Нижче -5 тут не було минулої зими... Можливо пару днів було -10
Если не отапливать, у вас не будет плесени в квартире?
Мушля з Криму• 06 октября 2025
Ответ дляПочемучка
А де я писала, що я на них сплю? Вона не передбачена для цього. Дивіться, потужності електропростирадла з головою вистачає для того, щоб прогріти постіль та просушити ії. Ви помічали, що коли в квартирі холодно, то постільне відчувається як трохи вологе? Ось для цього і є елетропростирадло. Я включаю його перед тим як лягти в ліжко хвилин за 15. Все підсихає та нагрівається. Ви не уявляєте як приємно ложитися в тепле)) І потім з максимального режиму переводжу на середній та лежу допоки не сплю. Перед засинанням вимикаю. Так само зранку. Прокинувся і трохи полежав, нагрівся та пішов
Ой,не. Це не для мене. Прогріти, виключити, потім лягти - це мій максимум.
Нетутешня• 06 октября 2025
Ответ дляЗадираю носа
Немає нічого, крім плити.
Але у нас не критично. Вдягнулися і ок.
купити можна
Крошка Енот• 06 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Швидко. Протягом пʼяти хвилин. Звісно зручно. Не знаю де ви знаходитеся, але я купувала українського виробництва, коштувало в районі 500 грн. З регулювання нагріву на три позиції. Ні, звісно на всю ніч не можна в цілях безпеки. Але і не потрібно, включаю за хвилин 15 як лягаю в ліжко і гріюсь поки не сплю. За цей час організм повністю прогрівається. Як вже відчуваю що буду засинати то відключаю. Користуюся з початку війни, для мене це порятунок
Я тоже поделюсь, накупила электро, но перешла на резиновые с горячий водой, количество по желанию, объем 3 литра, делает Киевгума. Нагреваю погорячей, заливаю, заматываю в пуховый платок и под одеяло, хватает на 9 часов и дешевле и безопаснее
Спасу мир• 06 октября 2025
дуйчик. мы когда то в старом доме ночевали в минус 25, топили двумя дуйчиками, не замёрзли, хоть я и мерзляк
Кубик Рубика• 06 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Краще чоловіка якій буде гріти. Але він буде більше їсти ніж кіт .
Ага, потім ще його грій...
Кубик Рубика• 06 октября 2025
Ответ дляТракторні війська
У мене вдома +20 і мені холодно. Правда, я люблю свіже повітря, тому лише одягом і ковдрами можу грітися.
Почемучка• 06 октября 2025
Ответ дляКрошка Енот
Ви знаєте.....в перспективі того, що ми можемо лишитися без електрики, також стала замислюватися над грілкою. А ось маю питання - грілка довше тепло тримає, аніж просто пластикова бутилка? Тобто сенс є купувати грілку?
Говорю-балакаю• 06 октября 2025
Ответ дляВітаміни косметика
кігурумі з велософта- попожама з капюшоном щоб не знімати коли в туалет ходиш.ьПростирадло що гріє. Мітенки рукавички. електро простирадла. Електро чехол для ніг(коли за компом(дітям). На кухні ми не включали майже обігрівачі тому там велика кастрюляка нагріта на газу(вона як батарея) З жахом чекаю цю зиму місто Кривий Ріг
Тією зимою за оплаення платили якого не було тиску зовсім...і за світло яке мотали на всю...люди бастовали а владі Вілкулякі пофіг.. 1н місяць тільки не нарахували за оплаення
в мене лічильник день ніч ще то вночі в мене на усю усе що гріє. Кондер гріє дешевше ніж навіть обігрівач самий новий.
Це у всьому місті таке? Який жах
Поліцейський патруль• 06 октября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Будет. Я живу в стране с вечными дождями, это не просто дубак, это состояние жилья как в погребе, даже одежда не совсем сухая. Каждые выходные драю стены от плесени, абсолютно мерзкое ощущение по космическим ценам.
Мию чакри щоденно• 06 октября 2025
Ответ дляТака бойова Я
забуду все равно) память, как у Дори
Крошка Енот• 06 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Є сенс, я зазначила перевірений варіант, беріть не сумнівайтесь, ще раджу пледи vladi 100% вовна, розмір 200×220, вони і в односталь теплі а якщо вдвоє як кожух дідуся 😉 теплющі
Вітаміни косметика• 06 октября 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Це у всьому місті таке? Який жах
ні не усе місто - Центральний міський район де еліта їм тепло.. А пів міста у жопі повній- щей скотиняки платіжки виставляють... Навіть скандал до Київа з нашим містом дійшов і толку- кажуть вибачайте готовність до опалювання 56 %
як пенсіонери вижили незнаю...я з сім´єю в шоці були за зиму і це ми топили усім чим можна і платили потім
В мене ще два кота які ненавидять зачинені двері- шастають туди сюди
Потребую апгрейду• 06 октября 2025
Працювала в приміщенні, де спочатку не було опалення, то декілька шарів одягу, один з них флісовий, два шари носків (одні з вовни), на ліжко стелити флісовий плед (в ідеалі ковдра з вовни, і такою ж вкриватися). (
Вишневий цвіт• 06 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Є сенс. Вона і до ранку теплою лишається, і в мене ще в чохлі, так приємніше грітися, не обпікає
Почемучка• 06 октября 2025
Ответ дляКрошка Енот
Дякую. Замовлю. Бо треба готуватися(
Лялька в колисці• 06 октября 2025
я можу порадати з свого досвіду- купити маленьку пічку та набір балонів до неї, якщо не буде світла, газу- можна щось приготувати ті підігріти воду. в аптеці купила 2 грілки дорослі та 1 дитячу, коту :-). кипячу воду розливала в резинові грілки , вони довго тримають тепло. грілки дешевле купувати в звичайних аптеках, в магазинах домашнього інтерєру грілки невеликі, гламурні в вязаних чохлах - дорожче рази в 4- 5. купіть шкарпетки бажано товсті вязані з шерсті, на підлогу, окрім того, що є постелити верхнім шаром якісь килимки, доріжки, заклеїти, утеплити вікна,двері, хоча б звичайним поролоновим утеплювачем.
оксюморон• 06 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Думаю что грелка удобнее и безопаснее бутылки. Мы в 90-х грелись бутылками, там была целая система, как налить, чтобы она не пролилась и не лопнула, уже не помню что там надо было делать, грелка все таки из мягкой резины, хоть выкатываться из-по бока не будет.