З царем в голові• 06 октября в 10:23
Питання до мамок доньок, особливо у віці 15—20 років
Або якщо вони старше— то згадайте якими вони були у такому віці? Як у них було з гормонами у такому віці? Маю на увазі там хлопці, можливо дівчата, стосунки? Гульки? Чи у когось це пройшло спокійно? Сиділи, навчались, закінчували школу, вступали в університет?
Бритоножка• 06 октября в 11:06
Ответ дляМяо мой мяо
Зі спортивної гімнастики
Трохи не по темі, але спитаю. Чи мало заняття таким серйозним видом спорту якийсь негативний вплив на здоров´я Вашої доньки? Як у неї зі зростом?
Залізна тьотя• 06 октября в 11:07
Ответ дляБритоножка
Навіщо Ви знецінюєте спортсменів? Яких вершин досягли самі? Сподіваюсь, що не нижче ніж МСМК?
Ви спочатку ввечері випейте 150 коньячку, а зранку пробіжіть 10-чку,
одразу зрозумієте чому спортсмени взагалі не п´ють, спорт і бухло несумісні. Це не я знецінюю, це ви проявляєте неповагу вигадуючи цю маячню. Будь-ласка пишіть ці казки тим, кому вони цікаві
Бритоножка• 06 октября в 11:09
Ответ дляЗалізна тьотя
Я десь писала про те, що спортсмени бухають або палять?
ЕлькиПальки• 06 октября в 11:09
Ответ дляМяо мой мяо
Ви про що і про який жах? В моєї доньки був хлопець,якому 16, спортсмен, накачаний,виглядав і близько не на 16, навчався в ПТУ, сам себе забезпечував, красунчик, вихований, принаймні розумів як себе правильно поводити, де це потрібно
Все хорошо, но почему он такой умный-разумный учится в ПТУ( там же контингент ужасный, а как известно окружение очень действует на человека
ЕлькиПальки• 06 октября в 11:12
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я вчера шла домой и передо мной шла компания 2 девочки и 2 мальчика, им всем 13-14 лет (судя из разговора одноклассники все) и вот мальчики ну просто дети по сравнению с девочками. Девочки уже сформированные, накрашенные, духи, сумочки, маникюр, все дела) и 2 хлопчика-горобчика чисто, один ниже их на голову, второй прятал лицо за длинные грязные волосы и шел так, что ноги заплетались. Такой наглядный пример, что девочки созревают раньше) И вот в кого там влюбляться?)) Я помню свое отрочество и мы гуляли и влюблялись в старшнеклассников, потому что с однгодками было вообще не интересно)
Моей дочке 11 и «дружит» с мальчиком-одноклассником, он очень развитой не по годам, выглядит лет на 14
Мяо мой мяо• 06 октября в 11:12
Ответ дляБритоножка
Зріст 162см. Але судячи з дівчинки з їх команди, то спорт не впливає на зріст, бо вона дуже висока,як для гімнастки. В мене зріст 264, в чоловіка був десь 169-170, тобто їй нема в кого бути високою. А так було багато травм, порвані обидва меніска, хвороба шлятера, декілька переломів, про розриви зв´язок я взагалі мовчу, те навіть не рахували
Залізна тьотя• 06 октября в 11:12
Ответ дляБритоножка
Ну так читайте усю гілку нашої переписки, тому що жінка (або чоловік, не суть) писала саме про це. Сусідні коменти, вірит їй - просто себе не поважати
Лялькодзьоб• 06 октября в 11:13
15 присікаємо
я не готова до побачень і тд, бачу і вона ще не має голови на плечах, цілком може накуралєсвть а тоді сказать я ж не знала. В ьерещні рднокласник носив рюкщак долому, та слава богу приїзала ревнива подружка і розвела їх
Мяо мой мяо• 06 октября в 11:14
Ответ дляЕлькиПальки
Я десь писала про те що він дуже розумний? Хлопець з багатодітної родини, мати в возила 4 синів самотужки з окупації в Херсонській області з села в ЗУ. Сам поїхав до Києва, сам вступив до ПТУ, має намір по закінченню в наступному році вступати в вуз. Нормальний там континент в пту
Папина дочка• 06 октября в 11:15
Ответ дляМяо мой мяо
ПТУ это метка)
Мальчун-задирун• 06 октября в 11:15
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
У нас в классе мальчики не выглядят младше)) Но конечно старшие всегда интереснее.
Мяо мой мяо• 06 октября в 11:16
Ответ дляЗалізна тьотя
Я бачу обізнаність у вас про життя спортсменів виключно з ваших фантазій, ви геть нічого про це не знаєте
Папина дочка• 06 октября в 11:16
Ответ дляЕлькиПальки
Ну исключения всегда есть, мои дружат вроде с 12 лет. Мальчик всегда казался тоже старше.
Та легко!• 06 октября в 11:18
Ответ дляЗалізна тьотя
Ви подивіться на хлопців цього віку, ким там цікавитись? Мовчать та сидять у телефонах, навіть не вітаються. А якщо відкривають рота, то виявляється що це дебіл, краще б мовчав
інша справа - ваша квіточка?
лаМпочка• 06 октября в 11:20
Моя где-то до 16 сидела дома, потом нашёлся парень, немного старше, выпускной в школе помню был, он приехал с родителями. Поступила в вуз в Киеве, училась пару лет, а потом в 18+ поехали они с подругой в Одессу, и нашла там парня, начали жить вместе, перевелась на заочку, в принципе парень толковый был, она там курсы закончила, на дом приходили клиенты, ресницы наращивала, в Аркадии жили. А потом 22 год, она приехала на сессию в пригород киева, и тут началось бомбёжки, короче он предлагал ехать на боаблакаре в Одессу бегом, она боялась и я тоже, в итоге с родственниками она поехала заграницу, сначала в Европу, а потом в мае 22 года она оказалась в Канаде, так и до сих пор живёт там, сейчас ей 24 года, парень с Одессы звал её, он был в Германии в каком-то пгт вместе жили большой семьёй, но она не поехала. Вещи друзья в мешки собрали, что были в Одессе, и мне переслали, многое было украдено, не друзьями а хозяевами квартиры скорей всего, ноутбук т тд.
Бибер-анонимер• 06 октября в 11:24
Ответ дляМяо мой мяо
Яка ви висока
Залізна тьотя• 06 октября в 11:25
Ответ дляТа легко!
інша справа - ваша квіточка?
Ітак, до 19 років ви контролювали кожен крок свого хлопчика, він у вас завжди поїв і в шапці. А зараз чомусь не може підійти до дівчини і сказати ’Привіт’? Це зараз масове явище, і я з цього не радію, це катастрофа
Та легко!• 06 октября в 11:26
Ответ дляЗалізна тьотя
може в мене донька?) просто не така квіточка, як у вас, і її оточують не такі хлопці, як вашу?
Залізна тьотя• 06 октября в 11:27
Ответ дляТа легко!
Та мені так байдуже, ви навіть уявити не можете
Та легко!• 06 октября в 11:28
Ответ дляЗалізна тьотя
так, уявила)
Мені коли щось байдуже, я також про це відписую на форумі))
Папина дочка• 06 октября в 11:32
Ответ дляМальчун-задирун
Не всем и не всегда)
Пс у вас в классе слишком много ухоженных
Мальчун-задирун• 06 октября в 11:35
Ответ дляПапина дочка
Не всем и не всегда)
А что значит ухоженных? В смысле - не грязных или что? Это 1 сентября, немного причепурились.
Мяо мой мяо• 06 октября в 11:36
Ответ дляБибер-анонимер
Яка ви висока
В сенсі? Я не висока) Наче про це й написала. Про високу то не про мене,а про дівчинку з команди доньки, вона як раз для гімнастики висока, тобто заняття спортом не вплинули на її зріст.
Санта Барбара• 06 октября в 11:39
Ответ дляМяо мой мяо
У Вас зріст 264) Вона це має на увазі.
Папина дочка• 06 октября в 11:44
Ответ дляМальчун-задирун
Не сильно лохматых))
Мальчун-задирун• 06 октября в 11:50
Ответ дляПапина дочка
Не сильно лохматых))
Я только читаю про лохматых, но вокруг не вижу, друзья дочки во дворе тоже не лохматые никто. Но вообще, у нас школа частная и жк новый, может отличается контингент.))
Треба ось так• 06 октября в 11:53
Ответ дляМальчун-задирун
У нас спеціалізована гімназія, реально відсотків 80 лохматих)))
Мальчун-задирун• 06 октября в 11:55
Ответ дляТреба ось так
Наверно они слишком умные, некогда стричься))