Неновая почта• 06 октября в 10:50

Як відмовитись бути хрещеним щоб не образити?

Брату запропонували бути хрещеним, він не хоче, на пряму не може це сказати, як відмовити?
Попихтю та й годі• 06 октября в 10:51
Скажите, что его духовник не одобрил
миссДавеча• 06 октября в 10:51
Так і відмовити: дякую, це велика честь та відповідальність. Нажаль я до неї не готовий
Правильно_Валерчик• 06 октября в 10:52
Скажіть що це велика відповідальність, яку він не зможе нести.
автор Неновая почта • 06 октября в 10:53
Ответ дляПопихтю та й годі
Скажите, что его духовник не одобрил
Він одразу ляпнув що в цьому не розуміється бо до церкви не ходе. Не повірять(
Попихтю та й годі• 06 октября в 10:53
Ответ дляНеновая почта
Тогда просто вежливо пусть скажет, что не готов брать на себя такую ответственность
БолеИменее• 06 октября в 10:54
Ответ дляНеновая почта
Ну , пусть скажет , что гражданин майор запретил .
Вишнёвая Леди• 06 октября в 10:56
Ответ дляНеновая почта
Ходе?))
ЛеньГуглить_правда• 06 октября в 10:57
Та просто сказати, що не може і все, тому що. Це навпаки краще ніж зробити це і не проявляти ніякої уваги до дитини потім.
12 галюцинаций• 06 октября в 11:09
Тільки якесь відрядження , тобтощо в день хрещення його не буде дома, все інше, тов відмазки. В нас так друг чоловіка скащав, що не може, бо тестю як позовали не було 40днів. Я щапропонувала ьещ гульок, просто церква і все, він не погодився, я сприйняла на свій рахунок і ми більше не спілкуємось. Не то шо я з ним не віиаюсь, просто більше на свята їх сім´ю не кличемо і чоловік на пиво з ним не ходить. Так і спілкування зійшло в мінус. Думаю вони цього і хотіли самі, просто саме хрещення це відкрило.
Варена цибуля• 06 октября в 11:13
Ответ для12 галюцинаций
А Ваши родители живы? Вы ходили бы по празднованикам в таком состоянии?
Удивительная наглость...
12 галюцинаций• 06 октября в 11:14
Ответ дляВарена цибуля
Удивительная наглость...
А шо в церкву сходити то великий праздник? На роботу ж ходить, навіть відпуски не брав. Друга подружка приїхала в день похорону бабусі, от щранку похорон в обід хрестини. В нас танців з малими дітьми і не було, вечеря, ромови в домашній обстановці.
Ну наглость так наглость, не треба з нами такими наглими і дружить. Все, розійшлися і зе енд.
Ручки-Крючки• 06 октября в 11:15
Ответ для12 галюцинаций
А як людина просто не хоче бути хрещеним? Ну, я не хочу, один раз заставили примусово до родичів, але мені 19 було.
Варена цибуля• 06 октября в 11:18
Ответ для12 галюцинаций
А для вас крестины своего ребёнка не праздник? Застолья с алкоголем не было ?
И все будут сидеть смеяться, веселиться, а им с женой как себя чувствовать?
Или вы без жены приглашали?
Хотя...Вы не поймёте. Безчувственность она такая
Ждун с Нибиру• 06 октября в 11:18
Сказати, що він не готовий брати на себе таку відповідальність, що не відчуває що духовно готовий
Ручки-Крючки• 06 октября в 11:18
Ответ для12 галюцинаций
А чого він наглий?
12 галюцинаций• 06 октября в 11:18
Ответ дляРучки-Крючки
Ну так нема ж і питань, не хоче то й не хоче. Я теж не хочу його бачить. Ніхто нікого ж не примушує, всім так добре. Ніхто не страдає, проста констатація фактів.
12 галюцинаций• 06 октября в 11:19
Ответ дляВарена цибуля
Или вы без жены приглашали?
Їм запропонували після церкви додому.
12 галюцинаций• 06 октября в 11:20
Ответ дляРучки-Крючки
А чого він наглий?
Ну мені ж написали, що я нагла. Я мала дружити з ними і далі
автор Неновая почта • 06 октября в 11:20
Ответ для12 галюцинаций
З цим хлопцем що кличе за хрещеного вони може місяць знайомі, і те просто працюють разом, точніше на перекурах пересікаються, поза роботою не спілкуються.
Ручки-Крючки• 06 октября в 11:21
Ответ для12 галюцинаций
Та ні, це не констатація. Ви прокоментували його життя по повній. Він наглий, на роботу навіть ходив) Добре, що відмовився, з такими як Ви один головняк, пісочили б роками.
12 галюцинаций• 06 октября в 11:25
Ответ дляРучки-Крючки
Я прокоментувала лище, що своєю відмовою він показав, що не хоче з нами спілкуватися. От ми і допомогли йому в цьому.
Котя_люлю• 06 октября в 11:51
нет моральных сил
здесь вопрос не в том, ЧТО сказать, а уровень развития молодых родителей
Варена цибуля• 06 октября в 12:00
Ответ для12 галюцинаций
Можете не дружить, конечно же.
Наглость обижаться на людей у которых горе, что они не могут морально присутствовать на празднике
Царевна в уггах• 06 октября в 12:03
Та без разницы - откажется будут песочить за спиной как та верующая выше. Согласится - будут обсырать за неправильные подарки. Тут проигрышная ситуация в любом случае.
Язикувата Хвеська• 06 октября в 12:09
Ответ для12 галюцинаций
Так він і не був вашою близькою людиною
Ви в горі відвернулися від друга, не підтримали його
Дружба це ж не пиво пить) як і хрещення це не подрунки на дн

Взагалі почула недавно, що батьки дитини, мають бути дуже щедро благодарні хрищеним за те, що ті беруть на себе таку відповідальність
автор Неновая почта • 06 октября в 12:11
Ответ дляЦаревна в уггах
Та він не знає як зробити правильно. Людей зовсім не знає, хто, що, що вони очікують від нього. Ніби не проблема піти потримати дитя в церкві і дати пару тисяч на подарунок, але можливо люди очікують що він буде водити дитину на причастя, гуляти з дитиною, приходити на всі свята, якось товаришувати з сімєю.
12 галюцинаций• 06 октября в 12:11
Ответ дляВарена цибуля
Можете не дружить, конечно же.
Ну ви ж ррзумієте, що не горе було причною? А просто не бажання спілкуватись.
Язикувата Хвеська• 06 октября в 12:17
Ответ дляНеновая почта
Подумайте про те, що це від Бога
І смисл і задум в цьому точно є
Може подорослішати і стати відповідальнішим
Може кохання своє на хрестинах зустріне)
Може ті люди стануть йому надійними друзями у тяжку хвилину…
Не спроста кажуть, що відмовляти в такій справі гріх
автор Неновая почта • 06 октября в 12:20
Ответ дляРучки-Крючки
Мене змусили в 15 років до родичів, і я тоді зовсім не розуміла що то таке. А родичам було зручно що няньку знайшли, і постійно мені ту малу привозили щоб я няньчила, так би мовити аби мені сплавити. А підлітку самі розумієте що хочеться не з дітьми малими сидіти(
Язикувата Хвеська• 06 октября в 12:24
Ответ дляНеновая почта
🤭 я сьогодні якась прям сильно добра
Я вас розумію, але ж ви здобули досвід материнства, зі своми може легше буде)
І як би там не було, дітки дарують радість, справжнє, людське❤️ це краще ніж по клубам зажигать