Два-три тижні і фсьо• 06 октября в 12:55

Земельний пай-вигідний актив?

Питання в тому, чи земельний пай в Україні це вигідно в перспективі?
Поліпривіт всім• 06 октября в 13:59
Ответ дляЛамборджини
Коректно писати за ГА а не пай, бо в когось 0,5га а в когось і 10га може бути
В нас одна ціна для всіх за пай, незалежно від кількості га в ньому.
Ламборджини• 06 октября в 14:00
Ответ дляПоліпривіт всім
Бо як правило кількість га у всіх є однакова, якщо ніяких двіжняків небуло при розподілі
Поліпривіт всім• 06 октября в 14:02
Ответ дляЛамборджини
В нас різна, залежала від якості землі.
Є паї по 1.4 га і паї по 4.5 га
Капитошечка• 06 октября в 17:25
Ответ дляЛамборджини
У нас у всіх різна, бо вже були спадкування, де паї ділилися і т.д.
КликОЛЬКА• 07 октября в 04:06
Сенс паю - ріст самої землі, а не оренда за нього. Це 10-15% прирісту вартості на рік. Інвестиція для примноження грошей.
Ламборджини• 07 октября в 08:47
Ответ дляКапитошечка
Ну то подєрібаньте пай на десятьох і рубайте бабло, раз така пянка
Капитошечка• 07 октября в 09:06
Ответ дляЛамборджини
Навіщо? Оплата розраховується за площею
Ламборджини• 07 октября в 09:13
Ответ дляКапитошечка
Навіщо? Оплата розраховується за площею
Так тут писали що платять за пай незалежно від прощі

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3770176-1#9...