Ліплю вареники• 06 октября 2025

Настрій кинути все і піти працювати консультантом

Такий етап в житті, що все дратує, керівник, робота, колеги. Не хочу йти на роботу, просто відвертає від цього офісу, звітів. Знайома пропонує перейти до них в магазин, консультантом, зп краща ніж у мене, графік 3/3, думаю погодитись. В кого був такий досвід?? Пожаліли про свій вибір чи навпаки
автор Ліплю вареники • 06 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я думаю, що або вона вас травить, бо не сприймає особисто, або ви не зрозуміли її претензій щодо вас. Якщо вам дійсно озвучили претензії про ваші дії на перерві, то треба тікати звідти.
Якщо ви просто додумали це, то треба вам проаналізувати та вияснити сенс претензій до вас. Якщо ви маєте позитивний досвід спілкування з клієнтами, рушайте сміло. Якщо ви працюєте на процесі, не маєте впливу на результат при роботі з клієнтами, треба ретельно проаналізувати ситуацію. Продажники апріорі мають вміти спілкуватися та не бути закритими, мати стресостійкість
Мені здається що її поведінка з особистих причин
Вареничніца• 06 октября 2025
Я звільнилася з першого числа (була єдиним бухгалтером в невеличкому управлінні, держслужба), дивлюся у нас фору нову відкривають, може піду до них, а може десь на виробництво з графіком 2/2, замахали просто
автор Ліплю вареники • 06 октября 2025
Ответ дляВареничніца
Яка у вас зп була, якщо не секрет? Задовольняла ваші потреби?
Вареничніца• 06 октября 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Звісно не задовільняла, у мене у спеціалістів зарплата більша була і відповідальності 0, а я, як головний бухгалтер, відповідаю на рівні з начальником управління і зарплати маю 20 тисяч
автор Ліплю вареники • 06 октября 2025
Ответ дляВареничніца
В мене десь так само виходить, наша керівник якось навіть сказала рік тому, що ми забагато отримуємо)) ви в Києві?
Вареничніца• 07 октября 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Так.
Ну як для неї забагато, то може свою зарплату жертвувати іншим, для мене це мізер, особливо якщо враховувати що в мене оренда десять тисяч і відповідальність за ведення бухгалтерського обліку повністю на мені