мадам Везувий• 22 сентября в 12:44
Хочу звільнитись. Але не маю сил зараз шукати роботу.
Хто так звільнився? Чи пошкодували потім? На сьогодні є підтримка від чоловіка, невелика фінансова подушка. Але немає взагалі ніяких сил. Відсутність бажання і працювати, і шукати нову роботу. Вже розумію, що завела себе в глухий кут. Зараз суцільна апатія до життя. Це треба було робити 5 тому, бо такі думки вже тоді з´являлись. Що ви порадили?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 сентября в 12:45
По перше розібратись з вашим психологічним станом. У вас депресія? Причини?
БолеИменее• 22 сентября в 12:45
Ну если есть возможность, выдохните.
Я когла то выгорела, год не работала.
Манка Я• 22 сентября в 12:45
Я уволилась, хотела передохнуть и затянуло. Не могу заставить себя искать работу уже 10 месяцев
ПростоБелка• 22 сентября в 12:45
взяти відпустку.
або звільнитись, передихнути і вже потім з новими силами шукати те, що до душі.
Крапипопка• 22 сентября в 12:46
Порадила б вам звернутися до психіатра. Апатія,яка тягнеться роками,це не те що пройде саме. Перевірене на власному досвіді
мадам Везувий
• 22 сентября в 12:49
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Незнаю. Можливо вже і депресія. Я не зверталась ні до психолога і ні до психіатра.
мадам Везувий
• 22 сентября в 12:50
Ответ дляМанка Я
Теж боюсь, що затяне.
мадам Везувий
• 22 сентября в 12:51
Ответ дляПростоБелка
взяти відпустку.
Була у відпустці літом, зараз теж пішла на 3 дні. Але недопомогає ця відпуска вже. Ще гірше стає.
ГоловнаЯ• 22 сентября в 12:51
Ответ дляМанка Я
та некоторые по 10 лет не могут)))
Безсовісна кума• 22 сентября в 12:53
А смысл? Вы станете совсем неликвидной на рынке после сидения дома. Ладно бы вы декрет шли или муж вам бизнес открыл даже чисто номинальный. А так? Глупо
Люблю пиво• 22 сентября в 12:55
Якщо ви з роботи на роботу, то не буде часу на відновлення. Я б взяла відпустку хоча б тиждень, потім звільнилась би
Сарафанное радио• 22 сентября в 12:58
Ответ дляБезсовісна кума
100%, я даже в отпуск хожу с опаской, что могу просто после не вернуться, а сразу уволиться. Про больничные и думать не хочу. Тоже работа не устраивает, но пока так
мадам Везувий
• 22 сентября в 12:59
Ответ дляВсюди влазю
А що за робота? Важко фізично чи морально? Яка зарплатня?
Важко морально. Зрп достатньо непогана як на мене. 22000грн. Київ
Язвочка• 22 сентября в 13:00
Ответ длямадам Везувий
А яка посада?
мадам Везувий
• 22 сентября в 13:03
Ответ дляЯзвочка
А яка посада?
Головний спеціаліст. Працюю в бюджетній сфері
Язвочка• 22 сентября в 13:05
Ответ длямадам Везувий
А місто?
Безсовісна кума• 22 сентября в 13:06
Ответ дляСарафанное радио
Ну вам надо менять работу однозначно если у вас с отпуском и больничными проблема
Маруська Му• 22 сентября в 13:10
Ответ длямадам Везувий
Зверніться до психиатра. Сидіння вдома ще більше посилить апатію.
Хочу в БАНю• 22 сентября в 13:10
наверное надо увольняться тк дальше будет все хуже ваше сосотояние, отдохнете и может появятся силы искать новую работу , ну куда-то выведет кривая)))
Свекруня• 22 сентября в 13:12
Ответ длямадам Везувий
За 22000 сидеть и терпеть?
Ужасно
ГЛЮкоза• 22 сентября в 13:12
Ответ длямадам Везувий
Ви зможете повернутись на подібну? Скільки вам років?
ГЛЮкоза• 22 сентября в 13:15
Звільнилась півроку тому, бо дістали. Посиділа місяць вдома і вийшла на іншу роботу, але там не краще) Думала звільнятись і тут, але... мені 50, хто зна чи влаштуюсь кудись.
Язвочка• 22 сентября в 13:19
Ответ длямадам Везувий
Київ
На 22 тис знайдете собі роботу
Можете відпочити
мадам Везувий
• 22 сентября в 13:28
Ответ дляГЛЮкоза
Багато. 41
Гола з конопель• 22 сентября в 13:29
Я вначале лета так уволилась . В пятницу рассчитали, в понедельник на новую работу. Это треш, больше так делать не буду. Очень тяжело
Ну що ви, мамо!• 22 сентября в 13:31
Ответ длямадам Везувий
Багато. 41
Шукайте куди,потім переходьте. 40+ вже складно влаштуватись. Але... Зараз недобір фахівців і жінок беруть на ті місця де були чоловіки і куди раніше жінок не хотіли брати.
Платье Длинное бальное• 22 сентября в 13:36
В Киеве полно работ. Я уволилась прошлым летом, выставила резюме и предложений было куча. Сидела выбирала. У вас очень низкая зп для Киева. Найдёте больше 100%.
И мне кстати 43 годика.