Невидимка• 06 октября в 14:10

Дивна ситуація з електрикою ясно і ДТЕК.

Купила я квартиру, були борги, старий власник оплатив при мені все. Я подала заяву на нові договори оформити все на себе. Все ок. Все онлайн доволі швидко. Але від ясно не приходили платіжки. Я створила по старій платіжці шаблон і по ньому платила. Думаю коли на мене договір буде тоді прийдуть нові все буде ок. Платіжкі на мене так і не прийшли. Дзвоню мені повідомили що квартира відключена за борги в 24році😆а світло в квартирі є. Кажуть дзвоніть в ДТЕК, там кажуть те саме борг відключення. Кажу борги ж оплачені. А мені кажуть оплатити заново підключення (2500!!!) , я кажу так світло ж є, його ж хтось підключав. І вони мене як м´ячик ясно каже то ДТЕК, ДТЕК каже то ясно. А я не хочу платити за підключення того що в мене і так є. Збираюсь їхати в ясно в офіс. От не люблю я оце все. Незнаю як себе вести щоб доказати що я платити ні за що в цьому випадку і не повинна. Як таке взагалі може бути?!
Пустощі-веселощі• 06 октября в 14:12
І не платіть. Перевірять самовільне підключення. Заплатите, як за рік.
Меня много• 06 октября в 14:12
Ви реально купили квартиру без проведення перевірки рахунків в усіх комунальних конторах? Реально?
Однозначно• 06 октября в 14:13
Чогось думаю, що нічого не доведете. В сусідів колись помилково відрізали світло (мали це зробити в сусідньому будинку, переплутали. Мало того, люди сиділи 3 доби без світла, так ще і за підключення заплатили теж велику суму на той час. А так, якщо є багато вільного часу, пробуйте.
Меня много• 06 октября в 14:14
Ответ дляПустощі-веселощі
І штрафік заплатить, ото дрібниці.
автор Невидимка • 06 октября в 14:14
Ответ дляОднозначно
Так якби світла не було то я ще розумію ми б домовилися з продавцем по цій ситуації. Але ж світло є.
Пустощі-веселощі• 06 октября в 14:15
Ответ дляНевидимка
Скоро не буде.
Аннуитет• 06 октября в 14:15
Может предыдущий владелец переподключил самовольно?
автор Невидимка • 06 октября в 14:15
Ответ дляМеня много
Так. Нотаріус і ріелтор, я знала що є борги. Були всі суми. В банку сплачували все я всі чеки маю. Про те що квартира була відключена навіть власник не знала була закордоном а квартиру здавали.
автор Невидимка • 06 октября в 14:16
Ответ дляМеня много
І штрафік заплатить, ото дрібниці.
За що штраф?!
Однозначно• 06 октября в 14:16
Ответ дляНевидимка
А Вам можуть ще додатково нарахувати, за самовільне підключення (по їхній версії, звісно).
Аннуитет• 06 октября в 14:17
Ответ дляНевидимка
Если владелец все это время был заграницей, тогда действительно странная ситуация с отключением/подключением.
автор Невидимка • 06 октября в 14:17
Ответ дляОднозначно
Так я власник з 25 року я тут до чого?! Мені навіть при підписанні договору на нового власника не повідомив ніхто що квартира відключена
автор Невидимка • 06 октября в 14:17
Ответ дляОднозначно
Як вони доведуть хто її підключав? Я чи старий власник
автор Невидимка • 06 октября в 14:18
Ответ дляАннуитет
Я питала чи немає заявки чи документів про підключення. Вона каже була закордоном, здавали переселенцям ..вона не в курсі.
Меня много• 06 октября в 14:18
Ответ дляНевидимка
:) та ну, банк то таке, є спеціальна процедура - перевіряють всі рахунки і Ясно видає довідку, що на таку-то дату ніхто нікому нічого не винен. Рієлтор перший мав це вам підказати, хоча це половина покупців і самі розуміють.Ну і одразу на себе договір треба оформлювати при купівлі. Зараз такий час, що всі документи мають бути в ідеальному порядку.
автор Невидимка • 06 октября в 14:19
Ответ дляМеня много
Ясно мені прислав квитанцію на оплату боргу на певну дату все. Я її сплатила. Все.
Меня много• 06 октября в 14:20
Ответ дляНевидимка
Сходіть в контору ногами, візьміть з собою всі документи і розберіться. Є малий шанс, що по телефону щось наплутали.
Аннуитет• 06 октября в 14:20
Ответ дляНевидимка
Так это арендаторы тогда могли подключить самовольно, если отключили за их долги, а жить без электричества практически нереально.
Меня много• 06 октября в 14:21
Ответ дляНевидимка
Справа в тому, що то не вони мають доводити, що ви підключили, а факт є фактом - ви користувалися неофіційним підключенням, байдуже, хто підключив, користувалися ви я платити вам.
автор Невидимка • 06 октября в 14:21
Ответ дляМеня много
Так оце й хочу. Але незнаю що з собою брати як довести щоб не сплачувати бо знаю яці контори їм аби оплатили і розбиратися не хочуть
KROX@• 06 октября в 14:21
Старий власник явно бреше, якщо відключали за борги - то про це повідомляють і у квитанціях, і в ел. кабінете видно. Пардон - вас намахали чітко .
Однозначно• 06 октября в 14:22
Ответ дляНевидимка
Їм не треба нічого доводити, Ви власник. Крапка. А мене трохи інша ситуація, з водоканалом. Я платила за лічильником, строк повірки якого вийшов, думала, трохи згодом зроблю повірку лічильника і все. А мені нарахували по кількості прописаних людей, 9600 грн, які я вже сплатила. Зараз цим всім організаціям важливо вибити гроші, будь яким способом. До речі, про борг я узнала, коли прийшов виконавчий лист на приват 24, та сума боргу за судовим рішенням (мені це ніхто не повідомляв, просто подали в суд і все).
автор Невидимка • 06 октября в 14:22
Ответ дляМеня много
Так а я звідки про це могла знати? Чому при підписанні договору вони мені не повідомили про це?
Меня много• 06 октября в 14:22
Ответ дляНевидимка
Ну я вам пояснюю, що не все, цього замало, а ви своє. Ну ок, успіхів вам.
Меня много• 06 октября в 14:24
Ответ дляНевидимка
Я зараз вас здивую, але незнання закону не звільняє від відповідальності. Квартира - це не лише права, але й обов´язки.
Тану на сонці• 06 октября в 14:24
Створіть новий особистий кабінет по особовому рахунку
В кабінеті підтягнеться інформація щодо нарахувань та оплат
Також там є інфо чи подавалась заявка на відключення на цю квартиру
І подивитесь
А далі розбиратись вам з ними
автор Невидимка • 06 октября в 14:25
Ответ дляМеня много
Ще раз кажу звідки я могла знати про відключення при наявності світла? І при тому що мені нічого не повідомляється від постачальника. Тобто квитанції на оплату боргу вони прислати можуть, а повідомити нового власника що квартира відключена ні?! Це як.
KROX@• 06 октября в 14:25
Ответ дляОднозначно
Ги-ги, тут не про зараз і гроші, якщо лічільник без повірки або її не пройшов - рахують по прописаних. Так було завжди.
автор Невидимка • 06 октября в 14:26
Ответ дляТану на сонці
І подивитесь
А далі розбиратись вам з ними
Окрім показів нічого в кабінеті немає ні про відключення ні про підключення. Так само і в квитанції на оплату боргів теж нічого не зазначено
Незламна• 06 октября в 14:26
Ответ дляНевидимка
Я не знала - це взагалі не аргумент, ніде і ні для кого.