Флюорография гуся• 06 октября 2025
Маленькі прищики на лобі
У підлітка доньки лоб в дрібних не запалених прищиках. От нещодавно з´явились. Як з ними боротись?
Флюорография гуся
• 06 октября 2025
Ответ дляРокерША
Закрытые комедоны?
Можливо. Вмивання ля рош ефаклар, ензимна пудра 1 раз на тиждень
Налитое яблочко• 06 октября 2025
Ответ дляФлюорография гуся
А що з ним робити?
Наносити на очищене лице на зону прищів ввечері.Тільки очищуєте лице,гарно просушуєте хвилин 10,потім наносите
Флюорография гуся
• 06 октября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Жовчний перевірте.
Дякую. Є загиб. Розторопша норм?
Флюорография гуся
• 06 октября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Дякую.
Сусідка зверху• 06 октября 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Дякую. Є загиб. Розторопша норм?
Сину лікар призначала Хофітол, пити довго. Теж загиб(як і у мене) і прищички мілкі. А я все життя з ними борюся, то там, то сям лізуть.
Флюорография гуся
• 06 октября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Дякую