Ласунка• 06 октября в 15:37

Живу в обласному центрі, зарплати 15000-20000 грн

Іноді є трохи більші, але там треба своє авто або нереальний досвід, якого немає де взяти, є правда ще меньші... Всі жирні місця кум, сват, брат з вулиці не візьмуть
Ковбой Хагис• 06 октября в 15:50
Ответ дляНезнакомлюся
Мабуть свій цех треба мати і людей які на тебе працюють. Знайома по гранду купляла техніку
Шиє нижню білизну каже замовлення були і є і багато. Інтернет магазини купують
В нас всі швейні з іноземними інвестиціями. Але зарплат більших немає, ще й на цю треба норму відробити.
Молчавочка• 06 октября в 15:51
Знаєте, ось плиточнику віддала 12000грн
Плитка коштувала 5900грн.
Три дні роботи. Так три тижні його чекала)))
Місто на 50000 мешканців.
Ковбой Хагис• 06 октября в 15:51
Ответ дляЯ таке знаю
На нас нас гроші вже працюють
Саме тому ви в темі про низькі зарплати?
Бесконечность-не предел• 06 октября в 15:51
Ответ дляЛасунка
Всім їхати в Київ?
Только тем, кто хочет больше зарабатывать, а в своем городе такой возможности не предвидится
Я таке знаю• 06 октября в 15:52
Ответ дляНезнакомлюся
Сантехніки?
А що там такого складного?
Пайка пластикових чи мідних труб багато сили непотребує
Незнакомлюся• 06 октября в 15:52
Ответ дляДоктор Хаос
Ну і життя в обласному центрі трохи дешевше ніж у великому місті.
Ну ви завжди можете відкрити свою справу і не працювати на когось
Якщо гроші є і багато
Незнакомлюся• 06 октября в 15:52
Ответ дляДоктор Хаос
Чи вважаєте жіночка з пиріжками в електричці хоч 20 заробляє?
Незнакомлюся• 06 октября в 15:52
Ответ дляЛасунка
Всім їхати в Київ?
Чи за кордон...
Незнакомлюся• 06 октября в 15:53
Ответ дляДоктор Хаос
Раніше шила дитячий текстиль на замовлення і продавала онлайн
Рекламу оплачували?
Ковбой Хагис• 06 октября в 15:53
Ответ дляЯ таке знаю
А що там такого складного?
Ви ще й сантехнік?
Ищу Аленя• 06 октября в 15:53
Ответ дляКовбой Хагис
Ага, інших навчити і досвідом поділитись
Я таке знаю• 06 октября в 15:53
Ответ дляКовбой Хагис
Я в темі нитиків
Незнакомлюся• 06 октября в 15:53
Ответ дляКовбой Хагис
В нас зарплата в кравчинь 20-25. Це те саме про що пише автор.
Пишуть не треба робить на когось треба на себе. Але потрібно багато грошей на раскрутку і реклама реклама
Бесконечность-не предел• 06 октября в 15:54
Ответ дляНезнакомлюся
А для дівчат?
Женщины тоже ремонтами занимаются. И потолки выравнивают, и стены, и обои клеят …
Ищу Аленя• 06 октября в 15:54
Ответ дляЯ таке знаю
А що там такого складного?
Це ви жінкам радите?
Незнакомлюся• 06 октября в 15:54
Ответ дляКовбой Хагис
Важка праця
Ковбой Хагис• 06 октября в 15:55
Ответ дляИщу Аленя
А комусь потрібен ваш досвід? Не давайте порад коли не просять.
Ковбой Хагис• 06 октября в 15:55
Ответ дляЯ таке знаю
Я в темі нитиків
Серед своїх.
Смайлик• 06 октября в 15:55
Ответ дляДоктор Хаос
Живу в пгт, цены на продукты дороже чем в городе, коммуналки дороже чем в городе, а зарплаты меньше
Незнакомлюся• 06 октября в 15:55
Ответ дляБесконечность-не предел
Так навіщо вузи треба ПТУ але здоров´я
Я таке знаю• 06 октября в 15:55
Ответ дляНезнакомлюся
ОЛХ кабанчик реклама три копійки...тут питаня про яку нішу мова
Пекельнi Борошна• 06 октября в 15:56
Ответ дляНезнакомлюся
Працювала на минулій роботі господарка жалілася як всюди треба дати інакше не дають робити. Брати на роботу своїх людей платили їм зарплатні а вони нічого робити не будуть..в відмовиш тебе задавлять
Очень интересно , но ничего непонятно . Каких ’’своих’’ людей она брала на работу , чтобы ее не задавили ?
Незнакомлюся• 06 октября в 15:56
Ответ дляСмайлик
В нас теж так. Їздимо в город. Купляємо продукти по акції і на ринку викручуємося
Я таке знаю• 06 октября в 15:56
Ответ дляИщу Аленя
Це ви жінкам радите?
Тим хто хоче заробляти а не нити
Незнакомлюся• 06 октября в 15:56
Ответ дляЯ таке знаю
А вона дає результат?
Ищу Аленя• 06 октября в 15:57
Ответ дляНезнакомлюся
Ой це - робить на себе, скільки тих бізнесів/магазинів повідкривалось, що тільки собі на штани і можуть заробити... чи на зарплату такого ж рівня... конкуренція величезна, всі хочуть вижити, відкривають бізнесів, вкладають, а заробляють при такій конкуренції три копійки....
Ищу Аленя• 06 октября в 15:57
Ответ дляКовбой Хагис
Це ж не я коментую
Незнакомлюся• 06 октября в 15:57
Ответ дляПекельнi Борошна
Щоб працювати бізнесу треба всім давати хабаря ..і просять людину влаштувати до неї на роботу , без права вибору , а людина нічого не робить, відмовити не може
Бесконечность-не предел• 06 октября в 15:58
Ответ дляНезнакомлюся
Чи за кордон...
За границу можно ехать, если готовы физически работать
Незнакомлюся• 06 октября в 15:58
Ответ дляИщу Аленя
Згодна. На ринку тільки продавці