Мядуза аля моргонер• 06 октября 2025

Для Вас стрес поїхати у відрядження?

На кілька днів до іншого міста чи країни?
Alexandra0311• 06 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
А чому такі хвилювання?
Мабуть страх, по доброму заздрю, що є люди, які можуть спокійно пересуватись, спати вночі коли літають шахеди над головою...
Корсет_на_шурупах• 06 октября 2025
Для мене так, стрес. Але не так сама поїздка,як зустрічі з клієнтами на їх території))
100pudov• 06 октября 2025
Для мене не стрес, а скоріше дискомфорт. Особливо дорога, яка може зайняти півдня, приїжджаєш майже не відпочивши йдеш по роботі вже, а потім було що одразу на вечір знов в дорогу. То таке собі це задоволення.
Коко Шанель• 06 октября 2025
Ні, ніякого стресу , звикла
Княгиня пітьми• 06 октября 2025
Ответ дляА шо сталося?
Так это не путешествие. Вы ездили в командировки?
Почему не путешествие ?
Княгиня пітьми• 06 октября 2025
Ответ для100pudov
Для мене й дорога - відпочинок. Можна дивитися фільми , читати , слухати музику
Сижуревувшоке• 06 октября 2025
Ответ дляAlexandra0311
Вчора була невелика вилазка по ТРЦ на Оболоні (недалеко від метро) була не одна, мене трохи вразило скільки людей різного віку спокійно собі гуляють, а ти(тобто Я) тримаєш постійно в руках того телефона, щоб не пропустити сповіщень вдруг чого...Це підвищена тривожність, я розумію, на антидепресанти не хочу, заспокійливі і валідол в кармані, нічого з цим поробити не можу, тому як є...
Какое оповещение вы ждёте? Хватит прикидыватся.
автор Мядуза аля моргонер • 07 октября 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Клас
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Розумію
Ответ дляКоко Шанель
Ні, ніякого стресу , звикла
Молодець
Alexandra0311• 07 октября 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Бажаю Вам хоч раз так прикинутись і відчути, коли на фоні цього і тиск до 180 -ти піднімається! Не у всіх так як у вас, на данний час поряд багато таких.
постою_послушаю• 07 октября 2025
Ответ дляА шо сталося?
Разумеется. И это, таки, тоже путешествие
Сижуревувшоке• 07 октября 2025
Ответ дляAlexandra0311
К врачу
Не танцую- но пою• 08 октября 2025
Із задоволенням їжджу. От сьогодні виїжджаю у Львів, день інтенсивної роботи і 3 дні ще залишуся відпочину трохи, погуляю.