Мурзилка• 06 сентября в 13:55
А ви відкладаєте на подорож, чи у вас і так вистачає?
Якщо відкладаєте, то за скільки можете зібрати на відпочинок?
Чи доходи дозволяють не відкладати - отримав і полетів?
Обнемашечка• 06 сентября в 13:57
Я відкладаю просто так, я заощадлива:) з того фонду робляться всі великі покупки, подорожі в тому числі.
Допоможіть знайти• 06 сентября в 14:02
Ответ дляparele
Вистачає. Але я зараз не дуже люблю подорожі. Поки з Дніпра кудись доїдеш, вже нічого не хочеться.
Ага, это точно. Меня ещё раньше бесил наш аэропорт. Живу прям возле аэропорта, но если надо лететь, то должен тащиться в Запорожье, Харьков или Киев, это капец
Чумачечая Весна• 06 сентября в 14:05
Вистачає, як це щось не сильно дороге.
Якщо екзотика і дорогі подорожі, то складно, або можу з зп, але потім уже максимально економно дотягувати.
Але я багато їзджу зараз на відпочинок і по роботі.
Кожен рік подорожей 5 точно є.
Складаю я заначку просто так.
На щось більш суттєве ніж подорожі і гроші звідти не тягаю)
Кожен рік подорожей 5 точно є.
Складаю я заначку просто так.
Khmelnichanka• 06 сентября в 14:07
Відкладаю.
На 14-20 днів відпочинку йде приблизно рік заощаджень.
Снегопадка• 06 сентября в 14:08
Ответ дляLike-995b
Мы так из Киева ехали в Турцию, сутки добирались, но оно того стоило ) вот едем обратно в автобусе в Киев , назад быстрее
Сутки это на чем?
Мурзилка
• 06 сентября в 14:14
Ответ дляKhmelnichanka
Відкладаю.
А не шкода потім, що цілий рік збирати, і за 2 тижня витратити?
Khmelnichanka• 06 сентября в 14:21
Ответ дляМурзилка
Ні, не шкода.
Відпочинок на морі для мене в пріоритеті.
Свого часу (до війни) я і в кредит могла відпочивати ;)
Потім за декілька місяців погашала ту «оплату частинами»
Уточню, що я востаннє була на морі в 2023.
Потім - не відпочивала, але не через брак фінансів, а через інші причини.
Тому якщо цвєї осені чи зими обставини і здоров»ʼ дозволять планувати море, то я буду готова віддати за це всі заощадження.
Кидстаффовка• 06 сентября в 14:29
Не відкладаю і не їжджу, нема з чого.
Інших «відпочинків» в мене теж нема.
В кого тако було• 06 сентября в 14:43
Ответ дляKhmelnichanka
Ні, не шкода.
Я так само. Моє місце сили.
На наше море вистачає зп, на закордонне треба відкладати
Ответ дляLike-995b
Можно частные перевозки взять, минибусики , знакомые ездили, намного быстрее , но дороже. Из Киева до Кишинева у нас вышло 12 часов с таможней )
Мой максимум - поезд до Польши. На крайний случай, своей машиной до нее же, или до Кишинева. Все эти бусики, автобусы - нееее. Я вообще только самолёты признаю. Балувана)
Ответ дляparele
Мы тоже привыкли самолет или своим авто везде, но теперь выбора нет) а так хотелось, моря 4 года не видела
Плету интриги• 06 сентября в 16:33
Відкладаю. Я вчитель, на зп продукти купляю, репетиторські відкладаю,влітку дітей своїх везу на море, на два тижні зазвичай.