Накладні мюслі• 07 октября в 11:08
Вже 2 роки я хочу звільнитися і ніяк не наважусь
Залатавая• 07 октября в 11:13
Тоже два раза боялась, и попадала под сокращение, вроде как вселенная сама всё расставляла по своим местам, и у меня как камень с плеч падал, вроде и не сама ушла и наконец-то избавилась от ненавистной работы😁
Доставучая• 07 октября в 11:18
Ответ дляЗалатавая
Ідеально)
Ще в декрет можна зганять
Залатавая• 07 октября в 11:21
Ответ дляДоставучая
Ідеально)
Ще в декрет можна зганять
Ой не, я лучше буду хоть где-то работать, декрет для меня это каторга 🤪
Своего не предлагать• 07 октября в 11:21
Перестаньте хотіти. Уявляйте, як ви любите цю роботу, знайдіть в ній плюси. Все одно не звільняєтесь, так хоч позитив знайдете в тому, що є.
Пес Патрон• 07 октября в 11:27
Я так хочу развестись, только 7 лет, но все никак
В шоке как время идет
Накладні мюслі
• 07 октября в 11:28
Ответ дляСвоего не предлагать
не можу надоїло
Накладні мюслі
• 07 октября в 11:28
Ответ дляПес Патрон
В шоке как время идет
ого
Пес Патрон• 07 октября в 11:30
Ответ дляНакладні мюслі
ого
Ага. А найти нового мужчину в 26 и в 33 можно по разному
Но я похоже смирилась что так и помру в этих отношениях, если он не бросит меня сам
Не любовница• 07 октября в 11:34
И я , вот в сентябре 2 года как работаю. И все жду, вот отгуляю каникулы и не вернусь, возвращаюсь,вот после летних точно не вернусь , и возвращаюсь. Это какой-то ужас
Фантазерша• 07 октября в 11:36
Ответ дляЗалатавая
у мене схожа ситуація.
До весни працювала в компанії 11 років. Останні 5 років робота виснажувала і бісила. Останні 3 роки прям йшла на роботу як на каторгу і на роботі прям все робила в крайні дедлайни.
Багато разів хотіла звільнитися, но боялася, що такої зарплати не знайду (не буду лукавити зарплата дійсно була вище ринка).
І тут весною, як грім серед ясного неба від деректора ’скорочення моєї посади’.
Я була в шоці, виплакалася, було обідно, боляче і страшно.
Перший тиждень пісял звільнення тупо лежала і нічого не робила, навіть по дому.
Через тиждень розмістила резюме на сайтах роботи, розіслала знайомим, які ’в бізнесі’ і на керівних посадах, що закінчила співпрацю з компанією, де пропрацювала 11 років і прошу порекомендувати мене як спеціаліста в бізнес кругах і партнерам.
І о чудо!!! буквально через тиждень я отримала пропозицію по рекомендації.
Робота в 1000 краща, віддалена, займає максимум 5 години роботи і зарплата більше минулої офісної роботи.
Всесвіт за мене зробив крок, який я не змогла сама зробити.
Дякую Богу і Всесвіту.
Є люди,як я, які дуже боязливі в таких питаннях. Хоча як спеціалісти досить сильні.
Тому нам потрібна допомога в таких питаннях
Дякую Богу і Всесвіту.
Накладні мюслі
• 07 октября в 11:42
Ответ дляПес Патрон
А нашо вам когось шукати, вже жити одній
Накладні мюслі
• 07 октября в 11:43
Ответ дляНе любовница
Сестра
Накладні мюслі
• 07 октября в 11:45
Ответ дляФантазерша
у мене схожа ситуація.
Дякую Богу і Всесвіту.
Ухти, супер, мені б теж хотілось, щоб так усе по маслу
Фантазерша• 07 октября в 14:25
Ответ дляНакладні мюслі
Бажаю Вам ще кращого рішення Вашого питання.
Залатавая• 07 октября в 16:41
Ответ дляФантазерша
у мене схожа ситуація.
Дякую Богу і Всесвіту.
А я взагалі відкрила свій бізнес після цього скорочення, дуже довго цього боялася, і тут всі зірки зійшлися, які ніяк не зходилися протягом багато років😁