Голубая фишка• 07 октября в 11:40

Довгий шлюб і чоловік-кисіль

24 роки в шлюбі, останні роки чоловік став просто ніяким. Розумний, неординарний, начитаний перетворився на кисіль, який весь вільний час лежить на кроваті і литає рілси.
Я розумію, що погане здоров´я, ожиріння, вже тяжкий цукровий діабет, інвалідність.
Але вигнати пройтися, хоч мінімальна фізична активність - це проблема. Іноді ходить сам прогулятися, повільно, недалеко. Із собою не витягнеш, дуже швидко втомлюється. 54 роки мужику. Це жесть...
І весь час в рілсах, це людина, яка завжди чимось цікавилася.
So_so• 07 октября в 11:42
Вам виднее, что на душе у Вашего мужа
Несу добро людям• 07 октября в 11:43
Диабет меняет мозги, портит характер. Это интоксикация , которая влияет на все, и на ЦНС.
НаБалКоніХодять• 07 октября в 11:50
як розумний, неординарний чоловік дожився до ожиріння і так запустив діабет?
це не жесть - це запущена хвороба. В першу чергу лікувати.
Кто крайний?• 07 октября в 11:51
ну, це ж з ним не за один день сталося , раніше вас все влаштовувало ?
автор Голубая фишка • 07 октября в 11:54
Ответ дляНаБалКоніХодять
Можна подумати, що високий айкью і діабет - це якісь несумісні речі. Або ти розумний, або товстий. Хех.
НаБалКоніХодять• 07 октября в 11:55
Ответ дляГолубая фишка
несумісні. Розумна людина лікується, тримає вагу під контролем, тим більше, якщо є така хвороба. Як ваш чоловік ці роки лікувався??
якщо він такий розумний, то не розуміє важливість фізичних навантажень??
Кто крайний?• 07 октября в 11:56
Ответ дляГолубая фишка
Ну, розумні люди зазвичай слідкують за здоров´ям
автор Голубая фишка • 07 октября в 11:58
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ці роки він наблюдається у лікаря, приймає препарати і розуміє важливість дієти і фізичних навантажень. Але розуміти і робити - це дві великі різниці.
Ну і оцінювати, наскільки це тяжко або ні, може лише людина, яка прошла цей шлях.
НаБалКоніХодять• 07 октября в 11:59
Ответ дляГолубая фишка
ну от і відповідь.
Оцінюю, бо дуже добре знаю цю хворобу. Скільки зараз одиниць цукру?
lilul990• 07 октября в 12:01
Біда багатьох людей які живуть у муравєйніках. Я пів року сама жила у квартирі. Набрала 10 кг, лежала цілими днями і нічого мені не хотілося робити. А шо можна хотіти на 40 кв метрах? На 6 поверсі. Я не знаю як то люди живуть у цих клітках.

Плюс постійно шось жувала, а це впливає на настрій і рухову активність. Замкнутий круг. Працювала віддалено
автор Голубая фишка • 07 октября в 12:03
Ответ дляНаБалКоніХодять
ну от і відповідь.
Від 6 до 11 (іноді 16) протягом дня може бути. Зараз датчик постійного моніторингу стоїть.
НаБалКоніХодять• 07 октября в 12:05
Ответ дляГолубая фишка
рух і дієта (ну і лікування). Інакше почнуться проблеми з потенцією (можливо і вже є), почнеться не просто втома, а проблема з судинами (особливо з ногами, серцем). Ну, ви самі це знаєте.
в 54 роки чоловік може бути молодим і активним, або розвалюхою. З його діагнозом другий варіант дуже плачевний.
Колдунья-вещунья• 07 октября в 12:08
в мого була операція на коліні
54 годи
з задоволення ходить в зал, працює
автор Голубая фишка • 07 октября в 12:10
Ответ дляНаБалКоніХодять
Воно вже давно все почалось. Ноги з варикозом, одна вже прооперована. Секс давно вже не цікавить.
Оце єдине, що цей датчик трохи йому картину показав, і те, тиждень записував свою їжу, потім забив. Просила, щоб хоч картина для аналізу і коректування їжі була. Вже забив. Сказав, що на всю їжу підіймається цукор (яке відкриття).
НаБалКоніХодять• 07 октября в 12:13
Ответ дляГолубая фишка
не на всю. Якщо справді переживаєте - допоможіть йому. Змініть хачування вдома (це надзвичайно важко, але й вам це буде дуже на користь). Візьміть за звичку кожен день йти на прогулянку разом (зразу важко, а потім не зможете без цього). Ну і варіант - собака. Заведіть собаку)) з нею треба гуляти) і це емоції. Все у ваших руках.
автор Голубая фишка • 07 октября в 12:23
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я хожу на прогулянки. Чоловік відбивається, ходить сам, в своєму темпі, щось слухає.
За всі ці роки я і харчування змінила, але ж він йде до магазину і купляє собі булку і колу без цукру.
Зараз прошу записувати, що їсть - відбивається.
НаБалКоніХодять• 07 октября в 12:24
Ответ дляГолубая фишка
без вашої допомоги він не справиться.
Лапка• 07 октября в 12:29
Що по фінансам?
автор Голубая фишка • 07 октября в 12:36
Ответ дляЛапка
Що по фінансам?
Фінанси основні на мені. Купу бюджету зжирає вимушена оренда під час війни.
viter33• 07 октября в 12:43
Ответ дляlilul990

З таким підходом - 3/4 Європи вже мали вимерти
ЧукИГеки• 07 октября в 18:52
Послать його нах і жити своїм життям, вплоть до розлучення (може перелякається). Я сама діабетик і розумію наслідки ,не хочу бути обузою для сім’ї. Кожен день 10000 кроків, хоть маю проблеми зі суставами і є біль, треба міняти тазостегновий сустав. А Вашому чоловіку пофігу на Вас . Він майбутня обуза. Може я із-за своєї втоми стала зла і категорична , але ненавижу все і всих , хто ускладнює мені життя, позбуваюся по мірі спроможності цих чумайданів без ручки.