УЗД молочних залоз за 1 грн 🔥
Жовтень – місяць, коли ми говоримо про найважливіше: про турботу, профілактику і життя.
Це всесвітній місяць боротьби з раком молочної залози – хворобою, яку щороку діагностують у сотень тисяч жінок у всьому світі. Але є гарна новина: при ранньому виявленні до 90% випадків можна успішно вилікувати.
💗 Найкращим способом захисту є профілактика.
Регулярні обстеження та УЗД допомагають вчасно виявити зміни, коли хвороба ще не проявляє себе. Один короткий візит може стати вирішальним для вашого здоров’я.
🌸 Спеціальна пропозиція до 31 жовтня:
>> УЗД молочних залоз – всього за 1 грн (замість 1000 грн) у медичному центрі «Мати та дитина» (📍вул. Ірпінська, 62-Б, м. Київ).
>> Генетичний тест BRCA1/BRCA2/CHEK2/PALB2 – за 6 500 грн (замість 9 500 грн).
>> Комплексний тест на спадкову онкологію – 10 000 грн (замість 13 750 грн).
Ці дослідження допоможуть визначити ваші індивідуальні ризики, а головне – вчасно подбати про здоров’я.
🩷 Кому варто звернутись:
▫️ якщо у родині були випадки раку грудей або яєчників;
▫️ якщо вам понад 40 і ви ще не проходили УЗД грудей;
▫️ якщо плануєте вагітність;
▫️ якщо хочете знати свій генетичний ризик.
Не відкладайте турботу про себе. Один крок сьогодні – це безпечне завтра.
📞 Запис на обстеження: 0800-209-142
🌸 Спеціальна пропозиція до 31 жовтня:
🩷 Кому варто звернутись:
▫️ якщо плануєте вагітність;
📞 Запис на обстеження: 0800-209-142
Зоряний Шлях• 07 октября в 18:21
Так в любой гос поликлинике оно итак бесплатное по направлению нсзу
Та прям багіня• 07 октября в 18:59
Там идёт пакет из 3х исследований 10тыс грн+ 6тыс грн + 1грн за УЗИ, но 2 исследования вы оплачиваете