Пульт от линолеума• 07 октября в 21:30
Тюль, що не мнеться.
Дівчата. Порадьте дешевий тюль, щоб не прасувати.
Пульт от линолеума
• 07 октября в 21:32
Ответ дляСиреневая цапля
бамбук
Зразу питання. Як його прати? В машині чи вручну? І після прання не виглядає жмаканим? І приблизна ціна за метр, Якщо можна.
Сиреневая цапля• 07 октября в 21:36
Ответ дляПульт от линолеума
Я в машинке стирала, после стирки сразу во слажном виде и развесить, не особо он и мнется, у меня он ровный висит, брала в районе 150 грн это без пошива.
Луноликая Вика• 07 октября в 21:36
Ответ дляПульт от линолеума
Будь-який, що повісили в мокрому вигляді, сам під своєю вагою витягується і не потрібно прасування
Пульт от линолеума
• 07 октября в 21:39
Ответ дляТам-тарарам
Автор просто вешаете мокрым. И все. Выбирайте любой.
Не факт. В мене якісь на основі фатіну чи щось подібне. То вішала мокрим і все одно всі заломи видно.
Пульт от линолеума
• 07 октября в 21:41
Ответ дляСиреневая цапля
Бамбук по 150 грн? Щось дуже дешево ніби. Де такі ціни? Непогано.
Пульт от линолеума
• 07 октября в 21:42
Ответ дляПффф 100%
Нитки
Дякую. Щось не розглядала навіть такий варіант.
Сиреневая цапля• 07 октября в 21:58
Ответ дляПульт от линолеума
Сейчас уже 165 грн, но это не учитываю тесьму, пошив. В итоге выйдет где то 220 -250 грн за 1 м
Пульт от линолеума
• 07 октября в 21:59
Ответ дляСиреневая цапля
Дякую. Недорого. Мені щось пропонували набагато дорожче. Пошукаю.
Оксана -1f11• 07 октября в 22:40
Ответ дляТам-тарарам
Ні, не завжди так, я вішаю мокрим, але не розгладжується зовсім, завжди приходиться прасувати потім