Потужна махіна• 07 октября 2025

Имеют ли значение оценки в атестате?

Или только результаты НМТ (ЗНО). Или оценки в атестате тоже както учитываются. Например по физкультуре или по разным другим левым предметам? Просто не хочтеся тратить на них сильно время а уделять внимание тем предметам по которым нмт будет
ЛюбимаЯНЬ• 08 октября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Обьясните понятнее плиз)))
Вибачте, а ваша дитина в якому класі?
Бо якщо це старша школа, то вже час розібратись, що таке рейтинговий бал і що на нього впливає.
Якщо середня, то поки важко сказати, що буде через кілька років.
Станом на зараз атестат не впливає ні на що абсолютно, якщо плануєте вступ в Україні. Як і наявність медалі (хоча вже і медалі відмінили).
Лише результати нмт.
Я свого восьмикласника налаштувала, що є предмети приорітетні, які має вчити максимально старанно, є предмети для загального розвитку, які вчити треба, але оцінки мене не хвилюють (звісно, ’забити’ повністю не дозволю, достатній рівень має бути). Хімія, біологія, географія, літератури скоріше за все у нього не будуть предметами на вибір НМТ, тому на уроках праювати, домашку робити, але виключно для себе, для власної ерудиції.
автор Потужна махіна • 08 октября 2025
Ответ дляКапризуля
Кстати вот мне аттестат реально только и пригодился ребенку показать

Показали аттестаты, дипломы с мужем

Малой все внимательно посмотрел
Сказал «круто»

Так что только своим примером))
Ну когда я аоступала балы по атестату учитывались. Я поступила на бюджет. Когда по экзаменам спорный конкурс. Смотрели атестат
автор Потужна махіна • 08 октября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вибачте, а ваша дитина в якому класі?
Лише результати нмт.
В середній школі... Розумію що всі може змінюватись. Ну ось зараз написали що ща кордоном результат нмт має значення.... Ми живемо в прикордонному місті, так що я не можу бути впевнена що ми не опинемось за кордоном і прийдеться там навчатись. Хоча цього і не хочеться
ЗдесяЯ• 08 октября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Ну ч вся така невизначена, і те хочеие, й інше. Тоді вчіть всі предмети. Тим більше якщо дитина 8й клас і нижче, то не факт, що в 10й клас пройде по конкурсу.
Капризуля• 08 октября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Да у меня тоже учитывались
Но я и экзамены хорошо сдала