40ка• 24 сентября в 11:47

Діти і навчальна програма

Часто жаліються, що навчальна програма для дітей складна.
Ну так, враховуючи, що вона орієнтована на дітей, які вчаться.
Не плутати з "зубрілками".
Мені здається, то супер чудово, що рівень навчальної програми достатньо високий, щоб задовільнити інформаційні і навчальні програми більш старанних дітей.
Чи ви хотіли б, щоб розумніші діти ходили в школу, де вчать тільки писати і рахувати до десяти?
Мені здається, для дітей буде краще, якщо навчальна програма даватиме їм багато знань.
Тим більше, зараз можливостей вчитися набагато більше і зараз легше.
Було б бажання.
Але то вже залежить від батьків.
Мені здається, було б добре, якби батьки знайшли підхід і аргументи для дитини.
Тоді їй було б набагато легше вчитися
So_so• 24 сентября в 11:47
У Вас есть дети?
Джемма• 24 сентября в 11:51
Я не знаю о чем вы. Програма обычная, не сложная. А дз по всем не основным предметам зачем?
Дівчина Гілмор• 24 сентября в 11:51
Раніше вчителі викладали матеріал, а тепер задають на домашнє опрацювання, а потім контроль знань.
В зошиті два приклади і три речення, додому 7 параграфів.
Батьки вже дуріють від такого навантаження
Екатерина27• 24 сентября в 11:54
У меня сын в 6 кл, старший вот выпустился в этом году. Нет у меня претензий у программе. Вполне можно и учиться нормально, и гулять успевать. Просто расставлять приоритеты
автор 40ка • 24 сентября в 11:54
Ответ дляДівчина Гілмор
Але всі кругом пишуть, що теперішні діти особиво мудрі і розвинені, порівняно зі старшим поколінням.
Тому вони витримають
anuta 27• 24 сентября в 11:58
Я не знаю о какой вы программе сейчас , но сейчас программа намного примитивнее и легче , чем была раньше , у меня та много насыщеннее все было .Единственное английский язык сейчас мне больше нравится как преподают и каждый день в школе , все остальное так себе
ПадаюВреверансах• 24 сентября в 11:59
Діти повинні бути аетивними, здоровими і розвиненими.
Проводить 6-7 год в школі і 2 год за уроками, то крли їм жити це життя?
Займатись інтересами, спортом, гратимь, гуляти з друзями
автор 40ка • 24 сентября в 12:15
Ответ дляПадаюВреверансах
Я з вами згідна.
Дитина отримує стимул не куняти під час домашнього завдання і уроків, а бути активними.
Щоб встигнути піти погуляти.
І то допоможе їм, коли в дорослому віці підуть на роботу.
Будуть не куняти, а будуть активними
woman Warrior• 24 сентября в 12:15
Если вы о программе украинской школі, то она не сложная.
Она калечная и дурная и требует пресмотра полностью.
Непомерно раздутая излишними часами незнамо чего и для чего, домашние задания к чему в таком количестве?
Учиться нужно максимально в школе, а не дома после школы тоже.
Учителям нужно переподавать и объяснять материал, а не спихивать все на самостоятельныую работу, чтобы только проверить ее после.
автор 40ка • 24 сентября в 12:18
Ответ дляwoman Warrior
Ну так, діти місять виконувати домашні завдання.
Мені здається, то чудово.
Закріплення знань.
Щоб не плакали що важкі екзамени
woman Warrior• 24 сентября в 12:19
Ответ для40ка
Мені здається, то чудово.
Закріплення знань.
Щоб не плакали що важкі екзамени
вам здається
t7053• 27 сентября в 11:53
Програма як програма. Зауважень в мене нема. Але домашню роботу треба відміняти. Це якесь знущання.
автор 40ка • 27 сентября в 15:27
Ответ дляt7053
А раптом є діти, яким подобається і цікаво?
t7053• 30 сентября в 10:51
Ответ для40ка
Так є додаткові заняття. Малі академії наук, дюци, в бібліотеках проводять всякі заходи для тих, кому цікаво. Це я лише безкоштовні перелічила. Платних так взагалі безліч. От кому цікаво, хай займаються. А над всіма дітьми знущатися цими нескінченними домашками я вважаю неправильно і неефективно. Ніхто розумнішим від цього не стане. Якщо що в мене відмінник і переможець міських олімпіад, але він ненавидить ці домашки і я з ним згодна.