Киця-бриця• 08 октября 2025

Як влаштуватись в СБУ?

Давно без алко• 08 октября 2025
Ответ дляВишня на торті
Только по контракту вас могут взять, про вольный найм даже не мечтайте. Есть образование профильное? Делаете себе резюме с норм фото, идете туда подаете документы, вас вызовут на собеседование, потом еще несколько собеседований, если будут брать пойдете на полиграф, и потом вы сотрудник, если пройдете его. Занимает это все от 2 до 6 месяцев на простые вакансии. Те что кошерные могут годами проверять вас
За это время от голода ласты склеить можно без работы.

Вишня на торті• 08 октября 2025
Ответ дляНезламна Україна
А почему нет вольного найма, кстати? Или есть, но не для всех?
Не для всех и даже не по знакомству. Надо проработать чтоб с контракта переводиться на вольный найм, плюс там все занято, никто не хочет освобождать место, а если освобождается то свои же туда переходят
Незламна Україна• 08 октября 2025
Ответ дляВишня на торті
Понятно, спасибо
Примарочка• 08 октября 2025
Без знакомств ни в кадры, ни в бухгалтерию не выйдет.
Я только за!• 08 октября 2025
Ответ дляМагиня
с вами свяжутся
Цветочница• 08 октября 2025
готові до радікальної перевірки?
автор Киця-бриця • 08 октября 2025
Ответ дляВишня на торті
а ви в темі дивлюся

Наодинцi• 08 октября 2025
Ответ дляЦветочница
готові до радікальної перевірки?
Кстати если у нее родственники с оккупированных территорий или РФ, то тоже нет, даже на очень прост должность наверно
Цветочница• 08 октября 2025
Ответ дляНаодинцi
100%
полная проверка всех мест работы,
диплома - запрос в ВУЗ
автор Киця-бриця • 08 октября 2025
Ответ дляДавно без алко
В общественном транспорте наверно бесплатно ездить хочет
квартирку отримати
автор Киця-бриця • 08 октября 2025
Ответ дляЦветочница
готові до радікальної перевірки?
якої
автор Киця-бриця • 08 октября 2025
Ответ дляЦветочница
100%
полная проверка всех мест работы,
диплома - запрос в ВУЗ
І шо там страшного?
автор Киця-бриця • 08 октября 2025
Ответ дляНаодинцi
навіть у головокомандуючого є такі
Наодинцi• 08 октября 2025
Ответ дляКиця-бриця
навіть у головокомандуючого є такі
Ну не знаю, автор, это пусть уточнят, кто владеет информацией лучше. Я такое слышала. + полиграф и вообще тщательная проверка
Вы почему именно туда стремитесь?
Наодинцi• 08 октября 2025
Ответ дляКиця-бриця
навіть у головокомандуючого є такі
Может быть контракт, автор ,если подходят ваши навыки, если пройдете многочисленные долгие проверки и не только полиграф. На на счет того, сто если если родственники с
аоккупированных территорий, то я думаю, даже уборщицей не возьмут
Триндичіха Байрактар• 08 октября 2025
Долучайся до команди ЦСО «А» СБУ
Приєднуйся до одного з кращих спецпідрозділів! Ми розширюємося та оголошуємо набір за різними спеціалізаціями.
Навіть якщо ти цивільний без військового досвіду, наші досвідчені командири забезпечать якісну підготовку та найкраще застосування твоїх навичок для захисту країни.
Заповнюй анкету - bit.ly/43UpYug та обирай напрям, де ти можеш бути найбільш ефективним: військовий, медичний, інженерний, IT, зв´язок, телекомунікації, аналітичний, логістичний, гуманітарний та інші.
Чекаємо тебе у команді ЦСО «А» СБУ – разом напишемо історію Перемоги!
Офіційна сторінка Центру спеціальних операцій «А» СБУ: https://www.instagram.com/soc_a_team
Триндичіха Байрактар• 08 октября 2025
Повістки
Повістка
Чорному Віктору Сергійовичу на 15.10.2025
Повістка
Чорному Віктору Сергійовичу на 14.10.2025
Повістка
Чорному Віктору Сергійовичу на 13.10.2025
Повістка
Соколовському Роману Вікторовичу на 03.10.2025
Повістка
Соколовському Роману Вікторовичу на 02.10.2025
Повістка
Соколовському Роману Вікторовичу на 01.10.2025
Повістка
Кобринському Сергію Володимировичу на 30.01.2025
Повістка
Кобринському Сергію Володимировичу на 29.01.2025
Повістка
Кобринському Сергію Володимировичу на 28.01.2025
Повістка
Флерчуку Артему Валерійовичу на 30.01.2025
Повістка
Флерчуку Артему Валерійовичу на 29.01.2025
Повістка
Флерчуку Артему Валерійовичу на 28.01.2025

https://ssu.gov.ua/povistky
автор Киця-бриця • 08 октября 2025
Ответ дляНаодинцi
Вы почему именно туда стремитесь?
квартирку получить
Триндичіха Байрактар• 08 октября 2025
Ответ дляКиця-бриця
квартирку получить
Охоронник у Службу безпеки України
43 000 — 50 000 ₴ Залежить від років вислуги
Служба безпеки України
1 тиждень тому
Служба безпеки України
Київ
В офісі/на місці
Повна зайнятість
Бонуси / премії
Офіс з генератором
Безкоштовне навчання
Офіс з бомбосховищем
Медпункт / корпоративний лікар
Служба за контрактом в одному із підрозділів СБУ.
Для фізично розвинутих осіб. Служба пов?язана з охороною.
Вимоги до кандидатів:
- повна загальна середня освіта;
- бути придатним до військової служби;
- відсутність судимостей у кандидата та членів сім?ї;
- добрий фізичний стан.
Особам зарахованим на службу надається:
- заробітна плата від 43000грн.;
- харчування під час служби;
- компенсація за піднайом житла;
- відпустка;
- безкоштовне обслуговування у медичних закладах організації військовослужбовця та його родини;
- взяття на квартирний облік;
- перспектива кар?єрного росту.

Триндичіха Байрактар• 08 октября 2025
Вакансія
Хімік/хімік-технолог
про підрозділ
Огляд
Центр спеціальних операцій «А» СБУ – підрозділ Служби Безпеки України, який проводить унікальні спецоперації, що змінюють хід війни.
Обов´язки
підготовка та проведення експериментальних випробувань: розрахунок пропорцій та характеристик при експериментальних тестах, а також оцінка результатів вибухових випробувань для вдосконалення рецептури
випробування речовин на стабільність, потужність і безпечність у різних умовах
участь у дослідницьких проєктах: пошук й апробація нових формул для збільшення потужності, стабільності чи специфічних властивостей
робота з документами й звітністю: ведення журналів випробувань, а також підготовка технічних звітів за результатами роботи, координація роботи із зацікавленими підрозділами та організаціями, надання консультацій
підвищення кваліфікації та адаптація нових технологій: самостійне вивчення новітніх методів синтезу та обробки високоенергетичних сполук та сумішей, впровадження в практику кращих світових підходів у виробництві БК
розробка інструкцій та технологічних карт: опис технологічного процесу виготовлення нових типів сумішей та підготовка методик тестування для польових і лабораторних умов
дотримання норм безпеки, зокрема інструкцій і протоколів роботи з ВР і запалювальними сумішами
суворе дотримання правил пожежної безпеки, антистатичного захисту, контроль вологості та температури середовища
Вимоги
вища освіта за напрямом «Хімічний аналіз та експертиза матеріалів та виробів», «Хімічні технології та інженерія» або дотичними
практичний досвід дослідницької роботи з ВР та легкозаймистими речовинами буде перевагою
відсутність алкогольної чи наркотичної залежності
відсутність судимостей
готовність працювати як на відстані (полігон, пункт постійної дислокації частини), так і в польових умовах
придатність до військової служби за станом здоров’я
Умови
мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом
можливість переведення чинних військовослужбовців за згодою безпосереднього командира
грошове забезпечення від 43 000 гривень (для сержантів) та від 45 000 гривень (для офіцерів)
забезпечення усім необхідним спорядженням, обладнанням і ресурсами для виконання завдань
можливість професійного зростання й розвитку
регулярні навчання й тренування
служба в команді професіоналів
ППД у місті Київ/Київській області
автор Киця-бриця • 08 октября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Охоронник у Службу безпеки України
Служба безпеки України
1 тиждень тому
Служба безпеки України
Київ
В офісі/на місці
Повна зайнятість
Бонуси / премії
Офіс з генератором
Безкоштовне навчання
Офіс з бомбосховищем
Медпункт / корпоративний лікар
Вимоги до кандидатів:
- повна загальна середня освіта;
- бути придатним до військової служби;
- добрий фізичний стан.
Особам зарахованим на службу надається:
- заробітна плата від 43000грн.;
- харчування під час служби;
- компенсація за піднайом житла;
- відпустка;
- взяття на квартирний облік;
- перспектива кар?єрного росту.
Бачила уже