Оченьценная• 08 октября в 16:12
Як максимально дешево добратися до аеропорту в Будапешті
Підкажіть, будь ласка, може хтось недавно їздив в Будапешт. Виліт о 6 ранку, тобто треба прибути в аеропорт до ночі. Подивилася маршрут - найдешевше виходить доїхати до Чопа (прибуття о 10:45), далі Чоп-Захонь о 12:02, і Захонь-Будапешт тим же поїздом, але з квитком солідарності. Чи хтось їздив таким маршрутом? І чи реально встигнути взяти квиток в касі Захоні на той же поїзд?
Оченьценная
• 08 октября в 16:19
Ответ дляКрасавица писяная
Найдешевше пішки або на вєліку
Ви ціни на вєліки бачили?
Красавица писяная• 08 октября в 16:25
Ответ дляОченьценная
Ви ціни на вєліки бачили?
Тю, візьміть у сусіда, а йому магнітік привезете
якщо ви будете в першому вагоні, то як вас перевірять угорські прикордонники виходите, йдете в касу за квитком і цілком реально встигнути на цей самий потяг
але з Захоні кожну годину їде елекктричка, можливо не пряма, але все одно часто
і до речі, можна не їхати до кінцевої Будапешт, а вийти на Ferihegy, а там сісти на 200 автобус
Мальчун-задирун• 08 октября в 19:33
Ответ дляGleva
Автобус 200Е дешевше обійдеться. Єдине що треба купувати білет в кіосках, бо водії можуть продати тільки якщо без здачі. Так мене ші консультував.