Шкала Радощів• 08 октября 2025
Так чи ні?
Замовила, а тепер думаю чи вони актуальні? Як вам такі зимові лофери?
Просто красавица• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
А ось ще такі в закладки поклала. Вони наче якось акуратніше виглядають? Ні? Але мене непокоїть кількість декору
Если без лого,то такие всю жизнь продают на базаре,бабушкам в село берут. Ну капец. А как нафоткают...
Чи й не новая мода
Гопница-Советчица• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
В мене стопи болять)
В мене теж така проблема? А чому вирішили, що в таких не буде?
Просто красавица• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
В мене стопи болять)
Купите кроссовки Найк. В них летать можно
Сіточка• 08 октября 2025
Абажаю такие чуни/бурки/бабуши... хожу в них в гараже у мужа.... но у меня выскальзывает нога, т.е. не могу носить без шнуровки.. обратите на это внимание, чтобы у вас так же не было
Шкала Радощів
• 08 октября 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Вони мають бути вільними, може легше ходити буде. А то в мене все зимове шнуроване, модельне взуття.. а це думала так, на кожен день
Ноу коммент• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
В мене стопи болять)
а від цих чунів ще більше будуть, судячи по підошві
Мстящий за Зайца• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
Так, потрібно ортопедичні, але на них не можу виділити фінансів
Хоча б устілки купіть, ногами буде легше
Бавовна• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
В мене стопи болять)
Уже лучше угги, чем эту бабушатню
Гербарія сушу• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
В мене стопи болять)
Так вам нужна обувь где пятка выше носка. А не плоская подошва. Чуни как чуни. Бабця в селі таки носила
котопёс• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
В мене стопи болять)
Візьміть краще скечерс кросівки або Найк. Але треба міряти . До речі,моє найзручніше взуття - кросівки рібок на дутій підошві.
Нервогенератор• 08 октября 2025
Якщо ваш стиль одягу - стильно, модно, молодіжно, то можна брать. Якщо ж більш стриманий, додадуть вам старечості в образ.
Задираю носа• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
А я вагаюся бо спочатку здалося, що мають бути зручні. Але роздивляюся зараз, дійсно схожі на чуні. Але я всю осінь/зиму в штанях та оверсайзі
Та ні, вони класні
Задираю носа• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
Стєльку купіть ортопедичну