Шкала Радощів• 08 октября 2025
Так чи ні?
Замовила, а тепер думаю чи вони актуальні? Як вам такі зимові лофери?
Фея_3уровень• 08 октября 2025
На суху зиму або для машини просто прекрасні. І зручні, і виглядають ок.
По болоту або снігу в таких не побігаєш)
Мстящий за Зайца• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
В мене стопи болять)
Ну тоді ок, але вони не ортопедичні якщо болять ноги
Шкварочка• 08 октября 2025
У меня такие в прошлом году были. Теплая зима была. Я без машины, так ходила.
Шкала Радощів
• 08 октября 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Норм 👍
А я вагаюся бо спочатку здалося, що мають бути зручні. Але роздивляюся зараз, дійсно схожі на чуні. Але я всю осінь/зиму в штанях та оверсайзі
Шкала Радощів
• 08 октября 2025
Ответ дляНенька наша
Бути чи не бути, ось у чому питання
Так отож
Ловлю капці• 08 октября 2025
Чому ні? Дуже комфортні, зручні.
Звісно, на офіційний захід в таких не підеш, але основна маса часу надворі - це відвідування магазинів, прогулянки з близькими, вигул собаки, тощо. Для таких цілей - дуже навіть ок.
Шкала Радощів
• 08 октября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Чому ні? Дуже комфортні, зручні.
Немає приводів для офіційних заходів) робота/дім. На роботі дрес-код вільний
Шкала Радощів
• 08 октября 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Так, потрібно ортопедичні, але на них не можу виділити фінансів
З вишневого садка• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
Смотря сколько вам лет
В 20+ классно
В 40+ - ужас. Будут бабить
В 20+ классно
В 40+ - ужас. Будут бабить
Шкала Радощів
• 08 октября 2025
Ответ дляФея_3уровень
Дякую! На болото є інші. Та й зими в нас останнім часом такі собі
Ловлю капці• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
Тим більше. Радуйте свої ніжки зручним теплим взуттям. 🦶
Фея_3уровень• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
Тоді гляньте, як їх стилізують і вирішіть, чи буде вам ок.
Як на мене, хороші.
Капитанша• 08 октября 2025
У подружки больше похожи на туфли, она их обожает. Себе тоже хочу теперь.
Весотехник• 08 октября 2025
Ответ дляАнонимба
Зачем вам та актуальность ?🤦♀️Вам за нее доплачивать будут ?
Советчицы в кроссовках одобрят😹
Шкала Радощів
• 08 октября 2025
Ответ дляФея_3уровень
Як на мене, хороші.
А ось ще такі в закладки поклала. Вони наче якось акуратніше виглядають? Ні? Але мене непокоїть кількість декору
Весотехник• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
Там будет лого МиуМиу?🥲
Шкала Радощів
• 08 октября 2025
Ответ дляТвоя подружайка
В мороз в них буде холодно
На мороз звісно є інші, які я минулого року жодного разу так і не вдягла)
Фея_3уровень• 08 октября 2025
Ответ дляШкала Радощів
Ну, я принциповий противник брендових підробок, ще й з логотипами, але це ж вам вирішувати) виглядають досить зручними.