Свій варік• 09 октября 2025
Хочу спробувати антиутопію, але не надто похмуру. Є щось між 1984 і Дивним новим
світом?
ТигрЛьвович• 09 октября 2025
«Колискова для кішки» Курта Воннегута.
Саркастичний роман-антиутопія з подекуди чорним гумором.
Самохвалова• 09 октября 2025
Антиутопии все такие. Атлант расправил плечи -не вау, но читать можно.
Подтяжка• 09 октября 2025
Ответ дляСамохвалова
Перші пару книг, далі вже таку маячню понесла автор, що це нечитабельно
Цибулька зла• 09 октября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
«Колискова для кішки» Курта Воннегута.
Взагалі не зайшов. Маячня. Хоч мені жанр подобаєтьсч
Цибулька зла• 09 октября 2025
Ми.автор Замятін Каллокаїн, авторку не пам´ятаю. Кись, дуже сподобалось, перечитувала навіть
ТигрЛьвович• 09 октября 2025
Ответ дляЦибулька зла
Ок 👌🏻
Кись та Ми також вважаю маячнею
Меряю линейкой• 10 октября 2025
не совсем антиутопия, но интересная трилогия Неандертальский параллакс Роберта Сойера про параллельные вселенные